Svadba 26.4.2014 v Hlohovci

28. jan 201460

Ahojte, je tu niekto kto planuje svadbu v Hlohovci tento termin? 🙂

• @beruskahc  Ahoj,ja planujem svadbu tento termin,len nie v HC 😉 Ale priatel je odtial...

• @liana243  Ahoj, a kde budete mat? niekde pri HC? 🙂

• Ahoj,svadbu budeme mat v TO,ja som odtial a kedze musim svadbu vybavovat sama,tak je to pre mna praktickejsie 🙂
    Budete mat aj starejsieho? Nepoznas nahodou este nejakeho z HC?lebo tu v TO su uz vsetci dobry obsadeny a aj Sladecek,ten je od niekal od HC...tak stale zhanam...

• Sponzor fóra
  • @liana243  Nie,nebudeme mat starejsieho...U nas to bude robit DJ alebo krstny.. vobec to nepoznam, my nemame vo zvyku mat starejsieho,takze ti v tomto asi moc nepomozem... 😞(

• @beruskahc
    @liana243  dievcata, ani my nebudeme mat starejseho, a ani dj, tiez na nas termin je Sladecek obsadeny, tak musim niekoho vysnorit🙂 🙂

• @miruska29 napokon som este nasla starejsieho,ku stastiu mal ten nas termin volny,lebo uz od dalsej soboty je obsadeny az do konca oktobra,tak som happy 🙂 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

Reštaurácia Four 4in je ideálnym miestom pre Vašu svadbu. Pripravíme Vám nezabudnuteľný večer plný dobrého jedla a pitia v príjemnej atmosfére.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov