Svadba 27.4.2013

Profilova fotka
Ahojte tak ak sa nájde niekto kto bude mať svadbu v tento deň, budem veľmi rada ak sa pripojíte do tejto diskusie....
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
@dajana23 ahoj :-) my ešte nevieme, že ktorý deň presne ale tiež chceme mať v apríli 2013 :-)) Už niečo aj máš??
Odpovedať
Profilova fotka
@carolinka2 tak ak chcete mat v aprili uz aby ste si rezervovali minimalne miestnost kde bude hostina
Odpovedať
Profilova fotka
@parvinka0001 viem viem, pracuje sa na tom ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@parvinka0001 v podstate miestnosť máme, akurát kostol zajednať
Odpovedať
Profilova fotka
@carolinka2 a na kostol mate cas my sme sa boli pytat tak len aby sme stihli si spravit 4nauky aze koncom roka mozme nahlasit kedy a o kolkej chceme :)
Odpovedať
Profilova fotka
No my zatial nemáme ešte vôbec nič, chystáme sa začiatkom augusta ísť zajednať miestnosť kameramana, hudbu, fotografa... a kolko ludi budete mať na hostine?
Odpovedať
@carolinka2 ahoj aj my sme sa rozohdli pre ten termin 6.4 2013
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj... ja sa budem vydavať 27.4.2013 :) ale veľa toho zariadeného ešte nemáme... na jednej strane mám stále pocit že je ešte dosť času ale asi by bolo dobre konečne sa rozhybať... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
@mimi1111 aj my sme sa rozhodli pre ten termín :-)) už sme mali 1. rodičovské stretko kde sme im objasnili čo a ako by sme chceli :-) Ako ste na tom vy?? Mne sa zdá, že mám tiež ešte dosť času...(samú seba nespoznávam) :D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevesty, my mame termin 13.4. alebo 20.4 , a este sme sa ani len nerozhodli ci svadba v rakusku alebo na slovensku, 75 hosti, to veru neni ziadna malickost :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@alenkachristian my sme sa tiez nevedeli rozhodnut....nakoniec sme sa rozhodli pre najjednoduchsi, zo vsetkych komplikovanych sposobov, a to: v rakusku svadba na urade, s najblizsimi (ca. 15 ludi - len obed), a tyzden na to na slovensku svadba v kostole, so vsetkymi (ca.50 ludi - 3 dni ubytko a hostina)......prislo nam to ferove voci vsetkym a hlavne voci nam dvom, takto si to uzijeme najviac:-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
my mame 20.4 :) @strajana tak to si dvakrat uzijes svadbicku :)
Odpovedať
Profilova fotka
@strajana aj my spravime uradny sobas niekedy cez tyzden vo viedni s dvoma svedkami a cirkevny tyzden na to ale este nevieme kde. Mame totizto z Trencina len 15 ludi, a 60 z Rakuska.
Odpovedať
@carolinka2 ahoj no my sme stretnutie s rodicmi este nemaly len sme to oznamily a vsetko si zariadujeme sami salu treba zarezervovat a ostatne ma cas tiez si mysliim :-D :-D len aby sme sa potom nenahanali :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@mimi1111 veď to :D a už vieš farbu svadby? šaty odkiaľ budeš mať?
Odpovedať
@carolinka2 no saty uz mam vybrate teda aspon predstavu mam kamaratka ma salon tak od nej si poziciam a farba teraz mam maniu na fialovu no mozno to dovtedy zmenim a co ty ako pokracujes s pripravamy? ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mimi1111 no ja tiež mám vybratý strih šiat tak uvidíme...neviem kedy začnem chodiť obkukávať :D my sme sa zhodli na lososovej farbe....ale ešte pokukávam aj po iných :) ale pravdepodobne bude taká...no a nič viac ani menej nemáme....:D najradšej by som to zbúchala všetko raz-dva bez tých všetkých vybavovačiek príprav...sami dvaja svedkovia a finito....ale realita bude 60 hostí.....oooch
Odpovedať
@carolinka2 a co ti v tom brani len svedkovia a dost??dost ludi my mame do 50 este ani presny pocet nemame :-D ved este je to daleko kopu veci urcite este pomeniiime :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak kocky, svadbu mame vsetky az za 9 mesiacov ale ja som tuto sobotu uz kupila saty :-D A konecne sme rozhodli, ze svadba bude na Slovensku 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky, mi máme svadbu tiež 27.4. 2013 :-) a akurát včera sme zajednali miestnosť a ostane ešte nič nemáme =-) ak ste niektora vychodniarka - poteším sa lebo ja som tiež ale som z malej rodiny som prvá kto sa bude vydávať a netuším čo mám robiť :-) aké su zvyklosti a podobne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No čaute baby, my máme sálu, ale tú rušíme, musíme hladať inu, pretože sme tam boli teraz na svadbe a neochota, málo jedla a podobne, velka nespokojnosť ženícha a nevesty... ešteže sme nedali zálohu zatial... takže musíme sa pustiť do niečoho iného... Máme kameramana a DJ- ja ostatné zatial nič....
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevesticky ak niektora z vas este stale hlada fotografa skuste pozriet moj profil . ak vam moja praca oslovi rad zodpoviem vsetky otazky a ak nie dakujem za vas cas a zelam vsetko dobre a krasnu svadbu :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievčatá... do svadby máme ešte 241 dní (ak sa vydávate 27.4)... ako ste pokročili s prípravami? My máme reyervovanú kapelu, sálu, fotografa, kameramana... čo ďalej? Potrebujem sa inšpirovať v čom pokračovať...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj :-) my budeme mať svadbu 27. 4. 2013 tiež ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kazuzka ahoj, my budeme mať svadbu v Tatranskej Lomnici, Podolínec obrad ...to je už na východe :-) Kde to plánujete Vy?
Odpovedať
ahoj aj my mame svadbu 27.4.2013. Už máme kostol, sálu, hudbu, fotografa zhaname momentálne :)
Odpovedať
Profilova fotka
@palko_vladka ahoj, no my už sme zajednali sálu vo Víťazy najprv som chcela v nejakom hoteli ale táto sála je nová moderná je ozaj pekná, hubu máme Genius z Dubovicie pri Lipanoch (to ma na svedomí moj drahý) fotograf už je tiež z Košíc, kameramana nebudeme mať, oznámenie si robím sama už mám návrh len neviem akú farbu lebo to chcem zladiť s kyticou a výzdobou ale ešte som sa nerozhodla :-) ako to je u vás z odobierkou a z radovým tancom čo budeš mať oblečené na radový? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kazuzka ahoj ahoj :-) nemusí byť hotel, hlavne je že sa vieš vyhrať s tým priestorom, a ako som videla Tvoje košíky si šikovná a urobíš to krásne....hlavne my už máme tiež sálu tá je v Tatra. Lomnici - Grand Hotel, hudba je už tiež u nás bloknutá Junior z Kamienky /neviem či Ti to niečo hovorí, ale sú známejší a dosť obsadený aj rok do predu/. Fotograf bude zo stredného Slovenska /Žiar nad Hronom/- môj kamarát, a starejšieho máme tiež ten je zas z BA /ale pôvodom východniar :-)/.odobierka u nás ešte nie je domyslená...určite bude ale máme problem, lebo priateľ pochádza z Podolínca - tam bude sobáš, ja z Hliníka nad Hronom a bývame v Stupave :-S na redovom budem ešte v svadobných a po ňom sa pôjdem prezliecť do popolnočiek ,,,,
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?