Svadba 27.4.2013

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte tak ak sa nájde niekto kto bude mať svadbu v tento deň, budem veľmi rada ak sa pripojíte do tejto diskusie....
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
Ahojte, aj ja mam svadbu 27.april... sala, foto, kamera a dj zajednane... po vykladoch obdivujem svadobne saty, topanky doplnky... :D
Odpovedať
Profilova fotka
Dievčatá o 200 dní sa vydávame. :-)
Odpovedať
aj my mame svadbu v tento deň :-) ;-) ešte 167 dní :))
Odpovedať
@lucinkaqe ja som na tom presne ako ty :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcata, takze je nas tu dost s tymto datumom svadby... pevne verim ze nam pocasie dopraje urobit nadherne svadobne fotografie :)) ako vam pokrocili pripravy?? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@ajkaaaa je to super, ao si na tom s pripravami?? co este chyba a co uz mate??
Odpovedať
@lucinkaqe máme sálu, dj, kameramana a fotografa :) šaty som si dala minuly tyžden siť :) ostatné ešte nemám ale mám predstavu a pisem si do zosita, čo kde maju atd a ty?
Odpovedať
Profilova fotka
aj my máme 27.4.2013 :-)) máme sálu, DJ, fotografa, cukrárku a kostol - o 16:15 hodine :-) a naplno s prípravami začneme v januári, máme predsa ešte kopec času :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj :-) dievčatá ja mám šaty, aj popolnočky, topánky (už ich rozchádzam), kostol , sálu, fotografa, kameraman nebude, koláče to je asi tak všetko nateraz a vzhľadom k tomu, že oznamenia si robím sama mala by som začať ale akosi nemám čas :-)
Odpovedať
Profilova fotka
uz ste zajednavali kolace?? nie je to skoro? ci si mam aj ja švihnuť?? ja som myslela ze cukrara mam cas riesit po novom roku... @kazuzka @nelly004
Odpovedať
Profilova fotka
@ajkaaaa my mame foto, kameru, salu, kostol, zacneme s naukami az po novom roku, ako nam bolo povedane, saty som skusala uz zopar... pacia sa mi vsetky co som mala, takze to bude veeelky problem :) a mame uz aj obrucky... teda do dvoch tyzdnov nam pridu... mam nakupene rozne drobnosti, ako bublifuky, krepovy papier, vencek na dvere ako ozdoba, pohare, a do vianoc by sme si chceli dat robit oznamenia... :) bavi ma to postupne vsetko zhanat :)
Odpovedať
@lucinkaqe vidis, to mne sa zase žiadne nepačili, preto si idem davat saty sit :) aj mna to bavi, tieto pripravy su na všetkom asi to naj :D aj ja chcem oznamka do vianoc, obrucky asi až po nich..
Odpovedať
Článok sa načítava...
juuhuuu...to je tiez ten moj vyvoleny datum..:)))..buduci tyzden idem na lov oznameni.:-P
Odpovedať
Profilova fotka
@lucinkaqe no už som zajednala lebo ma toho veľa a je to suseda :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam Vám svoje služby. V prípade, že Vás moje portfólio zaujalo, neváhajte ma kontaktovať. Rád poskytnem bližšie informácie
Odpovedať
my mame tiez 27.4.:) a nemam skoro nic :D
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?