Svadba 29.9.2012

27. feb 2012110

Ahojte dievčatá, má niektorá z vás svadbu v tento jesenný dátum? 🙂

• Ahoj,, ja mám v tento deň.. 🙂 asi aj ty.. ako pokračujete s prípravami ???

• ahojte, baby.. aj my máme 29.9.2012 o 17:00.. a už sa moooc tešíme.

• ahoj my mame tiez v tento den sobas o 15:00 🙂

• Sponzor fóra
  • @luucaatkoo  a neni to neskoro uz o 17:00?? pokym pridete do saly bude aj pol 7, podla toho aky mate sobas a kolko hosti..

• aj ja mam 29.9.2012 🙂))

• aj ja sa hlasim do diskusie 🙂

• pridavam sa🙂))

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• no ale nas je...aj ja sa v tedy vydavam ...aste nic nemam okrem miesta a dj ....jaaj kazdy je obsadeny

• @dejushka  nie, vobec sa nam to nezzda neskoro... naopak, podla nas je to idelany cas.. budeme mat cas na vsetko, bez stresov uces, make-up, fotenie... hosti mame 80 🙂
    minuly rok sme boli kamaratke na svadbe, ta mala obrad o 18:00 a aj to bolo s uplnym prehladom 🙂
    a vy mate aky caas? my sme nasou 17. hodinou nadseni 🙂)))

• @luucaatkoo  ahoj, my sme mali najskor naplanovany na 16.00, ale potom sme to presunuli na 15tu..pokym prideme do saly bude aj pol 5..tiez sme nevedeli aky cas dat, ale co som citala na forach, ze treba aj na to prihliadat kedy je tma, lebo niektori sa chodia fotit aj po sobasi..aj rodicia potom povedali, ze o 16tej je uz dost neskoro, lebo ti ludia co k nam pridu si nieco zamaskrtia povedzme o 13tej a pak by museli do 18:00 vydrzat a ze je to moc dlho..tak sme to dali na 15tu nakoniec..

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
Odporúčaní dodávatelia
Senec
Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
Články od našich partnerov
Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
Archív článkov od partnerov