Svadba 3.8.2013

24. aug 201390

je tu uz nejaka buduca nevesticka, ktora planuje svadbu na tento termin 🙂

• ahoj. my planujeme 🙂

• Ahojte kočky, aj u nás sa to už vo veľkom plánuje na tento dátum

• @anyelov  a co uz mate ?

• Sponzor fóra
  • čo už máme livulienka? Máme objednané miesto hostiny pre 170 hostí, máme postarané o stravu, máme na kúpený alkohol, máme fotografa, kameramana a hudbu, kostol je viacmenej tiež už zajednaný a pár drobností na tyrkysovo-bielu výzdobu a čo vy?

• @anyelov   to mate teda riadne vela toho uz 😃
    my sme dnes boli menit miesto konania (koli vacsimu parketu), tam nam zaistia aj stravu aj vyzdobu. mame fotografa a DJ-kamarata. a okrem toho este len robime research na cukrarku,obrucky,oznamenia.

• ale tak máme len také "drobnosti" obrúčky, poháre, šaty, kvety atď začneme riešiť až po Novom roku, teda asi ... 🙂

• @anyelov   no aj tak dost. my mame este na vsetko cas. s obruckami cakame na veltrh. nech si to hlavne moj mily vyskusa, lebo ja si neviem predstavit co by na nom vyzeralo normalne. nakolko mne sa pacia dvojfarebne obruck 😃
    tak to chceme vidiet na vlastnych rukach

• Caute baby 🙂 objavila som tuto diskusiu a rada by som ju obnovila. Ktore z vas mali svadbu 3.8.2013 a ako si na nu spominate? My sme mali v Kosiciach poriadne horuco, ale ja som to ani velmi nevnimala. Skoro vsetko vyslo podla planu az na mensie trapasy a na to, ze 3 dni pred svadbou mi navrela na cele velka vyrazka z tych stresov a tepla. 😠 V kostole sa ludia utierali papierovymi vreckovkami, lebo z nich tieklo. Na hostine sme mali asi 85 ludi a super sme sa zabavali do pol stvrtej. 🙂 Mame na svadbu krasne spomienky a fotky a nabuduci tyzden uz bude aj video. 🙂
    A co vy nevesticky? Bolo nas tu celkom dost s tymto terminom. 🙂

• @khkt  no s tym teplom to aj u nas bolo podobne 😃 nastastie sme mali v hoteli terasu, inak by sme sa asi vsetci roztopili. nam vyslo presne vsetko podla planu,nakolko sme nameli ziadne odobierky ani cepcenie 🙂
    co ma prekvapilo je, ze sme mali 50ludi a vsetci 50ti sa bavili do pol5tej rana a pytali si cisla na DJ, lebo spravil fakt skvelu zabavu az som sa cudovala,ze sa tym ludom v tom teple vobec chce vstat zo stoliciek.
    hostia boli spokojni a chvalili, takze sme spokojni aj my 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Dôraz na detail, emóciu, no najmä netradičné! veci. Vzdialenosť nie je problém ani prekážka! Výstup do desiatich pracovných dní.
    Dokumentárna fotografia Vašej svadby 🙂
    Reštaurácia Four 4in je ideálnym miestom pre Vašu svadbu. Pripravíme Vám nezabudnuteľný večer plný dobrého jedla a pitia v príjemnej atmosfére.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov