Svadba 30.5.2015

9. jún 201413

Koľko je nás tu s týmto krásnym dátumom? 🙂 Vytváram priestor na diskusiu, spoločné zdieľanie radostí aj starostí 😃

• Zároveň pozývam @dewil3 , @ajahodkam , @zuzkabr , @ejuska2586 , o ktorých už viem 🙂

• @pokinka  velmi pekny datum, my sme ho, zial, museli zmenit, ale toto bol nas vysnivany 🙂) tak tfuj,tfuj, aby vam vsetko vyslo 🙂

• @joy23  my sme zase mali vysnívaný iný, ale tiež sme museli meniť, tak som sa odľúbila a zaľúbila do tohto 😃 a na kedy ste to presunuli?

• Sponzor fóra
  • @pokinka  presuvali sme 2x. Najprv na 25.4. 2015 a druhykrat na 1.5.2015. Teraz uz len cakame na vtjadrenie farara, ci mu to nerobi problem.

• @pokinka  Dakujem za pozvanie 🙂

• Rada poradim ohladom svadby. Staci sa opytat ☺

• cawte kocky 🙂 tiez sa pridam ak nevadi , moj drahy vybral tento termin na prvy sup a mne sa tiez velmi oaci je tu niektora s Kosic ?

• Košice nie, ale tiež som východniarka 🙂 @jasmina232

• supis aspon kusom blizsie a odkial si ? co uz. mas ake mate plany pis vsetko. 🙂 😛

• @jasmina232  okolie PO, ale do KE to mám na skok. Ktovie, či tam ešte nebudeme bývať 😃
    No a my už máme foto, video, hudbu a samozrejme sálu. Chystáme viac ľudí a veľa tu toho na výber nie je, tak sme museli rezervovať už skôr dopredu.
    Niekedy v najbližšej dobe plánujeme ísť vybaviť kostol a medzitým pokukujem po šatách, obrúčkach, atď 🙂
    Nech si hovorí kto chce, že je to skoro. Radšej si poprezerám všetko v kľude a kúpim hoci aj skôr, ako sa potom ponáhľať a stresovať že nestíham. 🙂

• @pokinka  uplne suhlasim my uz tiez mame rezervaciu na miesto hostiny mame aj obrucky a hudbu akurat ze kostol mozeme vybavit az v auguste i ked termin uz mame len nam ho musia potvrdit lebo je na inom mieste ako farnost. inak pomaly sa to oriblizuje , a su nejake vyhlaidky na byvanie ? kolko ludi budete mat?

• Vôbec to nie je isté, len to je jedna z alternatív, uvidíme neskôr, kde zakotvíme 🙂
    My plánujeme okolo 130, tak na redovom budem mať čo robiť 😃 to aby som začala trénovať kondičku už teraz 😃
    A vy koľko plánujete?

• uff tak to bude vykrucacka mi. mame v plane max 70

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

Svet Vanilkového kaktusu - oznamká jedinečné a kreatívne, tak ako Vy 🙂
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov