Svadba 4.6.2011 Banskobystrický kraj

Profilova fotka
Ahojte,pridajte sa sem vsetci,kto ma tento datum vyhradeny na svadobnu party :-) Co uz mate zajednane?My len hostinu,starejsieho,foto a kamera,DJa,saty mi prisli uz,ale este som ich nevidela.Tak co?Ako to vyzera s ostatnymi?
Odpovedať
Profilova fotka
Nikto nema svadbu v tomto termine??? To sme jediny??? Waw
Odpovedať
Ahoj, tak uz sve dve :)
Odpovedať
@sjaresova Tak toho uz mate dost :) My mame len salu, fararka, kameramana a nejake tie vizie ohladne vyzdoby
Odpovedať
ahojte, aj ja sa pridavam, konecne som niekoho objavila , kto ma v tento termin svadbu, ja som sice z Bratisl.kraja.. zacali sme vybvaovat koncom januara..mame uz obrad, salu na hostinu, fotografku, kameramana, saty, obrucky vo vyrobe..a stretko s cukrarkou za sebou...takze asi tolko, vyzdoba bude nas avyroba...a kedze budem mat len 20hosti...tak to bude take vlastne komorne rodinne posedenie:-)))
Odpovedať
Profilova fotka
@danulik18 no hej, teraz bude v BB veltrh svadobny cez vikend, tak chcem ist tam nabrat inspiracie este, ze co nam treba. Uz sme si dali aj obrucky vyrabat a este take hlavne mi chybaju oznamenia (ale to tiez na veltrhu chcem pozriet, predstava uz je). Tak ale to hlavne uz mate aj vy, to su take nadolezitejsie veci :-) Ostatne uz stihame dotiahnut. Som si uz myslela, ze nikto v tomto termine, ked sa dlho nikto neozyval :-) Tak to je suupeeer
Odpovedať
Profilova fotka
@matahacik ahooj, tak super, ze dalsi clen do tohto terminu :-) Noo, to uz mate tiez dost toho dojednaneho :-) Ja s cukrarkou stretko mozno ani nebudem mat, lebo toho sa chopila moja buduca svokra :-) Jedine tortu svadobnu si budem chciet vybra samozrejme. Ale aku, to nemam este sajnu. Vlastne neviem ani akej farby si mam dat spravit vyzdobu, tu mam v cene saly v hocijakej farbe. To je moja dilema, lebo nejaku oblubenu farbu nemam :-( My budeme mat okolo 60 ludi :-) A saty mas odkial???
Odpovedať
@sjaresova ..no saty to bol problem obrovsky...kedze som najskor nechce a vobec klasicke svadobne saty, skor nieco malovane na hodvaba aj to len malsove, avsak pri mojej velkosti 44 som zistila ze budem vobec rada ak zozeniem aj klasicke svadobne ...:-)))a bol to veru problem, nakoniec som zohnala velmi pekne maslove v Pezinku aj za rozumnu cenu...:-)))a hlavne predavacky boli velmi ochotne a ustretove...co o BA salonoch povedat nemozem.... no a vyzdoba...tak tam som limitovana vybranym salonikom kde bude hostina...takze asi bude maslovo zlata s jemne cyklamen..doplnkami... inac ak ti mozem poradit na letnych svadbach krasne vypada kombinacia jablckovo zelena s bielou a smotanovou...alebo taka orgovanovo lilava....inak nejake torty mam aj v albume..tak ta mozno budu inspirovat
Odpovedať
Ahojte babulky, tak uz sa rozrastame..super :):):)My budeme mat svadbu v mojej malej dedinke blizko Trnavy, ale kedze byvame spolu v BA, tak vsetko vybavujeme odtialto. Holky, normalne mam stres ked vidim, co vsetko uz mate vybavene. :-S My sa ideme dnes dohodnt na farbe- rozhodujeme sa medzi zlto-zelenou ci ruzovo zelenou. Tak snad sa k tomu dokopeme, kedze ma chytila horucka a potim v posteli :-( A v sobotu si chceme ist vybrat obrucky do Serede. Kamaratka ma od nich a bola velmi spokojna- aj s cenou aj s kvalitou. A satky sa mi uz siju a hotove by mali byt koncom aprila, tak som zvedava co z toho vyjde :) Tesim sa na vase novinky:)
Odpovedať
Profilova fotka
@matahacik ahoj, tak to ja som zasa chcela saty biele, s velkou suknou a take aj budem mat :-) Mam ich aj v albume. Ta zelena farba je fajn, ukazovali nam na fotkach taku vyzdobu a vyzeralo to super :-) Presne si trafila farbu, nad ktorou zvazujeme :-) Tie torty urcite kuknem, dufam, ze nieco objavim :-) Aj take veci budete mat ako vankusik na obrucky, podbradniky, pohare a co ja viem, co este tu citam??? Ozaj a v BA na veltrhu si nebola?
Odpovedať
Profilova fotka
@danulik18 ahoj, nemusis mat stres, ved to hlavne uz mas a tie ostatne veci v pohode stihas. Ja som vsetko zacala vybavovat, lebo ked som sa prihlasila na tuto stranku a videla som, co uz maju tie zeny vybavene, tak som tiez chytala paniku...ale urcite by som to v pohode stihla aj bez paniky. Ta vyzdoba zeleno zlta je super, ako som uz pisala aj matahacikovi :-) Ukazovali nam ju na fotkach v hoteli a fakt sa nam to pacilo. A ta ruzovo zelena, to si teda neviem predstavit, moze to byt tiez fajn. Skoda, ze sa nedaju pozriet vyzdoby vsetkych farebnych moznosti :-)
Odpovedať
@sjaresova ahojky, no sayt mas zaujimave, mat tak o 20kil menej nez mam , tak idem do brutalnej sirokej sukne aj ja:-)))), a velmi s ami pacia aj tvoje vybrane sety nahrdelnikov..(len ja potrebujem cisto smotanove perly..)nemozem mat sklicka, stras, zirkony..nic z toho...lebo na satach su vysite jemne smotanove perlicky.... na veltrhu som nebola, podla mna strata casu, a nebyva tam taky klud ako by som potrebovala...a take serepeticky..ako pohare, podbradniky a podobne...som ja nekupovala..posunula mi to vsetko kamoska co mala svadbu pred 2rokmi :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@matahacik dakujem, no sety som si objednavala cez ebay, za velmi dobru cenu a aj vyzeraju velmi kvalitne a pekne. Tam by si si mohla pozriet aj perly, urcite tam nieco take je a objednat. Naozaj sa to oplati. Ja sa chystam na veltrh teraz v sobotu, viem si predstavit, ze tam bude plno ludi, ale tak hadam nieco nam padne do oka, hlavne kvoli oznameniam chcem ist, ci tam nebudu nejake zlavy alebo nieco take. Mne nema kto posunut take tie blbosticky :-( je to najlepsia alternativa, lebo je zbytocne si to kupovat na jeden vecer. Ale tak nebudem to prehanat, kupovat zbytocnosti. Jedine co chcem su pohare a podbradniky...to je vsetko...a samozrejme tie oznamenia, z toho mam este strach, aby to bolo fajn :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@sjaresova ...no co sa tyka poharov..dam ti jeden tip..ale maju ich iba v ikei v Brne, stoja 5Eur..a djau sa takto dozdobit:-)))je to vcelku pekny a lacny napad..co s atyka oznameni..mne dohodila kamoska jednu holku co mi ich urobi..ale vcelku pekne a aj cenovo dostupne maju v ps grafika..najdes ich na nete
Odpovedať
Profilova fotka
@matahacik hm, tak tie pohare su celkom fajn. Este sa musim s drahym pobavit o tom, ci vlastne chceme vymyslat s poharmi a uvidi sa. Ja si chcem dat spravit oznamenia podla svojich predstav, mam uz uplne presnu predstavu, aj nejake cenove ponuky som si uz zhanala, tak uvidim este co povedia na veltrhu a dam ich niekam vyrabat :-) Ja by som si ich aj sama spravila, ale neviem, ci by to bolo take pekne a ci by ma to nevyslo drahsie, kedze plus papier nejaky krajsi a tlacenie :-| No uvidime.
Odpovedať
Profilova fotka
@danulik18 @matahacik ahojte, no ako pokracujete??? My sme si uz zajednali pohare...nakoniec vybral moj drahy, pretoze mu na tom dost zalezalo, aby sme mali peknu pamiatku na nasu svadbu. A oznamenia mam tiez, navrhla mi ich jedna zlata pani, ktora ma oslovila tu cez IP, cez vikend sme doklepali predstavu, spravila narvh, upravili sme ho a dnes mi ho ma poslat postou, aby sme ho videli aj nazivo. Ale na fotkach je uplne super. No tak co, co mate nove vy??? S cim ste pokrocili?
Odpovedať
@sjaresova ahojky, ja momentalne si uzivam pauzu...vlastne vsetko uz je zajednane, spravene, takze az tri tyzdne pred svadbou budem mat skusku make-upu a ucesu u znamej, pojdeme dojednat hudbu na matriku a zanesiem im basen co chcem aby zarecitovali, objedna sa kytica.....a hotovo......a este bizuteria a topanky..ale to pokukam az zaciatkom maja..kedze chcem farebne, a nie smotanove, tu v Blave je dost vyber vsetkeho..takz emomentalne svadbu neriesim:-)))
Odpovedať
Profilova fotka
@matahacik tak to mas super...ja som chcela hlavne tie oznamenia a ked uz tie budu, tak bude uz vsetko podstatne :-) Mala by som aj ja ist na matriku tu v BB sa informovat ako to vlastne chodi, ja neviem, ci sa da dohodnut na hudbe, ci to len oni zahraju to, co vzdy a tak. Vobec netusim ako to tu funguje. Hadam dovtedy to zistim :-) Tak si uzivaj oddych, tie "najhorsie" chvile nas este cakaju...ked budeme tyzden pred svadbou stresovat :-D
Odpovedať
@sjaresova @matahacik No, my sme toho mali v praci teraz tak vela, ze sme na svadbu ani poriadne nemysleli :-| Ale uz sme si konecne s priatelom vybrali farbu nasej vyzdoby a vcera sme boli u jednej pani dohodnut navleky a vsetky potrebne veci na vyzdobu. Pohare sme si tiez vybrali- uz ich len ist zajednat :) a este treba vybavit prstienky, oblek a kosela pre priatela, zavoj pre mna, topanocky, krabicky na zakusky, vinecko na vysluzku, oznamenia, pierka, zajednat make-up, kadernika, kameramana, cukrarku... :-) :-) :-) :-) :-) :-) Haha..najvyssi cas aby sme sa do toho poriadne pustili ;-) Normalne sa musim smiat z toho, co nas este caka ale najlepsie sa mi robi tak ci tak pod stresom hihi :-D :-) :-D :-)
Odpovedať
@sjaresova @matahacik Babule a este som sa chcela spytat, aku velku svadbu robite? Kolko ludi asi pozyvate?
Odpovedať
Profilova fotka
@danulik18 no my budeme mat nejakych 60 ludi. Taky kompromis, ale asi tam budeme mat vsetkych dolezitych ludi, ktorych tam chceme mat.
Odpovedať
@danulik18 ..no my budeme mat taku komornejsiu svadbu 25ludi (ono ich je oficialne 22) ;-)
Odpovedať
@sjaresova @matahacik nas bude okolo 85 v riadnom case a okolo 9, ci 10 vecer este pride zopar ludi-10 ci 15.
Odpovedať
Profilova fotka
@danulik18 fuu, tak to budete mat dost ludi :-) Mne je uz aj tych 60 vela :-) Ale tak je to raz za zivot a treba tam mat vsetkych, ktorych tam chceme mat :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
@danulik18 @sjaresova ahoj dievcata ..tak ako vam dopadla svadba, ja som si to uzivala, bolo super..len tie horucavy nas zmohli:-)))
Odpovedať
Profilova fotka
@matahacik super uplne uzasne, aj my sme mali horuco, ale to nam naladu nepokazilo..svadba bola nezabudnutelna, uzasna, tolko zabavy som este hadam ani nezazila :-)
Odpovedať
@sjaresova :-))))tak to je super, tak vela pohody a krasne manzelske dni
Odpovedať
Profilova fotka
@matahacik podobne, vsetko dobre prajem do spolocneho zivota :-D Nech ste spolu stastni po cely zivot :-D
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?