Svadba 6.10.2012

Zobraz úvodný príspevok
kolko nas je?
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
@novakova2000 a už vieš aký tanec chcete tancovať? mne sa veľmi páči waltz :)
Odpovedať
@adela215 no my ostaneme len pri nejakej pomalej pesničke bo naše tanečné schopnosti hehe nič moc:) ja walčik ešte zvladam ale môj priatel ne :)
Odpovedať
Profilova fotka
@novakova2000 my tiež waltz nevieme nejak extra, ale chceme sa naučiť :).. dúfam že sa nám to podarí, v akej farbe budeš mať výzdobu?
Odpovedať
@adela215 vieš čo ja premyslam nad hnedou - smotanovo hneda - viac menej chcem smotanové saty - tak ze ude smotanová a hneda len tak jemne s tou treba opatrne hehe a kvety budu do oranzova hehe a ty?
Odpovedať
Ahojte, my máme svadbu tiež tento termín, po zmene, keďže sa nám nepodarilo zosynchronizovať všetko na september, ale nevadí, jeseň hrá farbami, akurát sa bojím, že keď sa budeme fotiť, bude sa už stmievať, obrad máme totižto o 16:30 a ženích ma skôr, ako v kostole vidieť nechce... a čo už máme vybavené, skupinu, moje šaty, obrad, chodím na katechézu, kameramana... sálu máme tak pol na pol, teraz sme ešte niečo objavili, tak to ideme pozrieť- je to ťažké, bude nás cca okolo 100...
Odpovedať
@novakova2000 aha. tak potom uz len naozaj na mieru. ak sa dozviem o niekom, kto sije svadobne saty na mieru (teda okrem toho, co som ti spominala), alebo ak na nieco narazim na nete, tak ti dam hned vediet ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@novakova2000 ja som chcela najskôr zelenú z béžovou (alebo smotanovou), a potom mi moja teta poradila k tomu ešte striebornú(ona je kvetinárka, a bude mi kyticu robiť a pomôže mi s estetikou výzdoby) .. takže zeleno-béžovo-strieborná
Odpovedať
@natalia2203 tak ho skus ukecat koli foteniu u nas je zvyk, ze sa fotit chodí pred kostolom:)
Odpovedať
@katka28j DAkujem, uz som mu pisala odpísal mi , dnes som mu poslala čo by som chcela tak čakám:) ale super vdaka za typ:)
Odpovedať
@adela215 to budeš mať krásne:)
Odpovedať
@novakova2000 :-) no tak som velmi rada, ze som aspon trosku pomohla. dufam, ze sa ti to podari :-)
Odpovedať
@katka28j určite:) poslala som mu fotku a čakam, ako mi to vypoíčta
Odpovedať
Článok sa načítava...
nevesticky drzte sa. mne sa zmenil termin aj miesto aj vsetko.
Odpovedať
Profilova fotka
milé nevestičky pripájam sa, aj my sme 6.10.2012- máme sálu, kostol, ponaucenia za sebou, vankusik pod obrucky, vankusik na pierka, fotograf, DJ, výzdobu, pojdeme este kolaciky vybavit, alkohol neskor, a satecky som si skusala uz nejake zatial sa mi pacia jedny, stale sa mi zdá ze mame dostatok casu:.)
Odpovedať
ale nás je - aj my máme 6.10., skôr sa už nedalo. Máme vybavený kostol, sálu, farbu výzdoby v sále, fotografa, DJa, moje topánky, čepiec a zásteru na odčepčenie, zajednaná cukrárka, čo mi spraví tortu, koláče, alko, podbradníky na ceste (lebo som strašne nešikovná) a tento víkend absolvujeme aj náuku. Šaty idem kukať asi v pondelok. Jo, a kaderníčku a kvetinárku mám zajednané. Súhlasím s @lilienlukacs, este je casu dost :-D
Odpovedať
Ahojte. Uz neviem co mam robit, mali sme termín 29. septembra 2012, ale sála uz bola rezervovaná, tak sme dali termín na 6. októbra 2012...o tyzden neskor. Potom som zacala vsetko vybavovat, a potom sme sa rozhodli ze nebudeme mat ako hostinu 70 ludí len 15..ako len rodinu. Tak uz nepotrebujeme tú sálu, co som rezervovala na 6.október. Ja uz to nevydrzím. :/ Stále je iná verzia. Neviem ani to, ze ci chcem mat taku velku svadbu s príbuznymi, alebo len taku mensiu. Podla Vás?
Odpovedať
Profilova fotka
@ageisha Ahoj Ageisha, spočítaj si presný počet ľudí bez ktorých si nevieš predstavit mat svoj najkrajší den v živote.... vela ludi na svadbu pozývame len preto , že sa to patrí, alebo preto že je to rodina...Ak bude tých ludi vela znamená to , že sa ochudobnujes o to mat taku svadbu po akej túžis, ak to čísielko bmude malicke tak ti nikoho viac netreba:-)
Odpovedať
@lilienlukacs dakujem ti, presne to budem robit, ale vies tu sú aj rodicia, oni by chceli, aby tam boli aj príbuzny.
Odpovedať
Profilova fotka
Ageisha tak skús nejaky kompromis nech daju zoznam ludi ktorých tam chcu mat a uvidis kolko to bude.
Odpovedať
Ahojte, aj my máme termín svadby 6. októbra 2012. Ako tak čítam, čo všetko už máte vybavené, sme dosť pozadu za Vami :D ... my máme zatiaľ kostol, sálu, DJ-a, kameramana, fotografa, svadobné šaty, kaderníčku a zákusky. V máji by sme si chceli spraviť oznamká :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@novakova2000 - no skoro uz vsetko :-) tento tyzden este pojdem pomerat saty pretoze si ich davam sit a uz asi take vsetko a ty si ako na tom?
Odpovedať
@kate291 ja ešte vela too nemam vlastne ja mam pocit, ze nemame nič :) uz pomalinky hehe
Odpovedať
Profilova fotka
my máme tiež 06.októbra :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte aj ja mam svadbu v tento pekny datum :) @mironka my sme sa najprv dohdoli ze 29.9. a potom co sme obvolali 3 restiky u nas a zistili, ze maju plno, tak sme si povedali, ze ved nam je uplne jedno, ktory pekny den sa vezmeme, tak ze sksim to dat o tyzden neskor a zrazu vsetci boli volni :)
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?