Svadba 8.6.2013 na Medarda

28. jan 2013120

Stanovili sme si dátum svadby na 8.6. potom pozerám v kalendári a je to na Medarda..Mali ste svadbu v tento deň? Trošku sa obávam tej Medardovej kvapky... 🤔 😬

• Ja som uz zazil svadbu aj ked prsalo, ziadna tragedia to nebola, cize si myslim, ze sa nemate coho bat.... ale pre istotu by som si zohnal pekny stylovy dazdnik 🙂

• Väčšinou v tieto dni bolo pod mrakom, veľmi málokedy sprchlo. Medardova kvapka je iba pranostika, nič viac- nič menej.

• aspon budeme mat vela penazi🙂)))

• Sponzor fóra
  • i my máme termín na 8.6. 2013, a zatím se toho moc nebojíme, jistě bude pořádný slejvák až 9.6. 😃 , nenechte si Medardem svatbu zkazit 😎

• ja by som brala 🙂 moj manzel ma vzedy narodeniny! 🙂

• aj my mame na 8.6. a moze byt take iste pocasie ako aj o mesiac neskor, nikdy si nemozes byt ista ci bude prsat, skaredo, pekne, horucavy... teraz je pocasie nepredpovedatelne...

• Taky mame v tot datum svatbu...ani jsem o tom po pravde nejak nepremyslela....

• na mojej svadbe padlo par kvapiek a prezili sme 🙂🙂
    a ako pro som zazil velmi vela krat dazd. niekedy je to lepsie, ako ostre slnko 🙂

• My máme svatbu stejně ale nepřipouštím si to že bude pršet.. 😃 teda alespoň doufám že ne 🤔

• Je jedno jestli bude pršet nebo bude krásně, i přes to že máme svatbu venku (rezervovaná je i suchá varianta) 🙂 Bude to přece náš den holky!!!

• aj my máme svadbu v tento deň a ani by som sa nad tým nezamýšľaľa nebyť mojej mamky 😃 ju to napadlo ako prvú a teraz ma straší s tým dažďom 😒

• my vtedy mame tiez a mame vtedy ja vyrocie 9 rokov a za 9 rokov si nepametam ze by bolo nejake strasne pocasie vacsinou pekne slnecno a prsat moze ktory kolvek iny svadobny den . Apokial nemas na luke alebo pod holym nebom svadbu tak sa nemas coho bat.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Klasické aj moderné svadobné oznámenia | Humorné aj romantické svadobné oznámenia | potlač servítok, výroba menoviek na stôl, svadobné menu...
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov