Svadba 8.6.2013. Ste tu holky?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
PRe mňa tento datum znamena veľa vdaka tomuto datumu sme spolu 8 rokov . nabuduci rok tento datum oslavime 9 rokov a našu svadbičku.
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
@anjelivka no hej aj my preto vsetko riesime skoro lebo ked mas nejaku konkretnu predstavu tak musis skor :) fotografa co sme chceli ma uz obsadene tak mame inu fotografku :) ale verim ze budeme spokojni. Mate nejaky specialny den vtedy, ze nanho cakate 2 roky? My sme proste nechceli maj tak sme dali nie prvy ale druhy tyzden :) a je medarda som zvedava ake bude pocasie :)
Odpovedať
Profilova fotka
@kulanka tak aja na to pocasie , mame vyročie a to je den pre nas taky vynimočny kedze sme sa tak zazrakom dali do kopy a 9 rokov bude den svadby
Odpovedať
Profilova fotka
@anjelivka no tak to budete ma pamatne :)
Odpovedať
@anjelivka včera som ti isla pisat radostnu spravu ze mame zajednanych hudobnikov na 1.6. a dnes mi dosiel mail ze aj sala aj hotel(druha varianta) su na ten den obsadene :-(
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja sa hlásim :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj kočky, aj ja sa k Vam hlásim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@aniratak696 to je mi luto :(
Odpovedať
Profilova fotka
@meduzka18 ahoj :) vitaj
Odpovedať
aj ja sa pripajam hotel bankov :) aj obrad aj hostina
Odpovedať
Profilova fotka
@maka104 super kamoska tam mala svadbu a mala velmi pekne fotky , mi budeme mat v Moldave
Odpovedať
Aj ja budem mať svadbu v tento dátum :-) Už máme rezervovaný priestor, svadobnú agentúru na výzdobu a matriku..Ešte treba hlavne kamera a DJ! Pre niekoho sa zdá skoro, no na nás sa už na určitých miestach pozerali šokované keď sme vraveli už o budúcom roku..Ostatné veci majú ako tak čas ale toto je podľa mňa najdôležitejšie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@veronika90 urcite stebou suhlasim ved je uz september a zbehne to rychlo mi uz mame vsetko okrem siat a kozmeticky :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
@anjelivka ja sa chystám na šaty cca v novembri a už vidím, že to bude jeden z najväčších dôvodov na šediny :-D nebudem si môcť z toľkej krásy vybrať, i keď je pravda, že to čo sa mi páči mi nemusí sedieť a naopak to čo by som nepovedala mi sadne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@veronika90 toho sa najvaic bojim ze moje vysnivane saty mi nebudu pasovat a zase nechcem nejkae precackane :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevestičky...aj my máme tento dátum...máme rezervovanú sálu, kameramana, fotografa a DJ-a..na budúci mesiac by som chcela ísť do kostola :-) momentálne riešim výzdobu, neviem si vybrať
Odpovedať
Profilova fotka
@vejka77 ahoj tesim sa ze na spribuda aj mi chceme asi tak o mesiac ist za knazom . a vyzdoba ostava lebo som sa do nej zalubila tyrkisova :)
Odpovedať
ja tiež nechcem nejaké typu šlahačka a podobne :-D to bude skrátka najväčší boj!!Každopádne sa chystám na tour de šaty tak koncom októbra začiatkom novembra :-) zdalo sa mi že je to skoro, no kamoška (už vydatá, takže má x skúseností) ma vyviedla z omylu..tak som zvedavá!! No a čo sa výzdoby týka tak moja je čokoládovo smotanová so zlatými prvkami :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
ahojte :-) taktiež máme svadbu v tento deň :) máme kostol, sálu, dekoratéra, cukrárku, DJ, kameramana a fotografa, obzeráme sa po oznámeniach, pohároch a podobne. Máme spísaný zoznam hostí a aj sedenie predbežné. Šaty zatiaľ nemám ale už musím ísť poobzerať salóny. Takto skoro si treba zarezervovať aj kozmetičku a kaderníčku? nebude sa smiať zo mňa že čo tak skoro?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Profilova fotka
dievcata ak by vam vypovedal fotograf, kameraman, alebo este nemate, tak sa ozvite, rada nafotim, natocim, spoznam novych ludi! :-)
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?