Svadba 8.6.2013. Ste tu holky?

17. máj 2013490

PRe mňa tento datum znamena veľa vdaka tomuto datumu sme spolu 8 rokov . nabuduci rok tento datum oslavime 9 rokov a našu svadbičku.

• tak gratulujem k tym 8 rokom .... a hlavne a k svadbe

• ja som tuu 🙂

• @kely96  dakujem

• Sponzor fóra
  • @kulanka  super tesim sa stebou ako ste na tom s pripravami ?

• 🙂 aj ja s tebou. No mame salu, kameramana, fotografku a hudbu 🙂 tot vsio zatial a este na vlasy som objednana. Ty ako?

• @kulanka  vau, salu snad paitok vybavime, kameraman este sa rozhodujeme fotografov mame dvoch pol na pol , a DJ mame 🙂auto zatial sa vybavuje u znameho

• No my auto ešte neriešime 🙂 uvidime co bude. A kde vybavuješ salu?

• V MOldave nad BODVOU ,

• @anjelivka   Ivi a už nie v Rubine??

• @aduska11  Adi nie lebo veľke peniaze chceli a to neprichadza do uvahy v Moldave byva ROmanko zajtra ideme rezervovat a netreba platit zalohu a neni to drahe

• A obrad mate kde a kedy? 🙂

• hlasim sa

• @kulanka  Košice nad Jazerom

• @kacenka_1  vitaj 😃

• @anjelivka  dakujem 🙂

• Sponzor fóra
  • Ahoj, to je aj náš dátum 🙂

• anjelivka tam to poznam pekny kostol 🙂

• @kulanka  budes mat tam aj ty ?

• @anjelivka  no bud v krasnej alebo nad jazerom este uvazujem 🙂 ale mam pocit, ze si mi vyfukla cas

• @kulanka  mi uz dva roky chceme tento datum ale pokial viem tak mozu by dve svadby jeden den

• @anjelivka  ďakujem, myslela som, že nás tu bude asi málo na tento dátum 🙂, ale predsa len... 🙂

• @monulkava  uz mam strach ze nebu volny ternin 😃

• ale neboj, je u nás je termín voľný ešte všade, ale radšej sme sa poistili a zarezervovali sálu a všetky tieto veci už teraz 🙂 ty si na tom ako? čo už máte?

• @monulkava  tak my chceme len NAd Jazerom kostole ale povedali nam že staci v januari prist. Salu mame rezervovanu, DJ, kameramana na bduuci tyzden ideme rezervovat , fotografa riesime . Auto by sme chceli od znameho lexus ale tak uvidime co zriesime.a šaty som si už tieť vyhlaidla a za dobre ceny ale najprv chcem ist po skusať po salonoch ako mi budu sediet .

• no wau to uz mate vsetko vybavene?aj my zvazujeme tento datum ale este nemame nic tak som v soku 😉

• @anjelivka  ja viem ze mozu byt viacere svadby ja som narazala na 16 hod 🙂

• @aniratak696  skor všetko kameramana este nemame zaplateneho ale tak cez vyken d by to malo byt vybavene , a fotograf sa riesi ....

• @kulanka  tak my zvazujeme na 15,00 po novom lebo budeme cestovat 😎 . Preto už tak skoro vsšetko lebo nevesty sa ponahlaju a niektore už do konca aj na rok 2014 no a pootom prides na to že dobry kameraman alebo fotograf do konca aj sala su obsadene nas vytuženy deň. A datum by sme za nic na svete nezmenili. Cakame na neho dva roky dokial bude sobota 😃

• @anjelivka  no tak to je super mala by som aj ja začať 🙂 aby sme mohli v klude cakat na nas velky den

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov