Svadba 8.9.2012

21. aug 201220

mile kolegine - nevesticky 🙂 zideme sa tu nejake s tymto terminom? Ja sa konkterne vydavam v PO a s pripravami som na tom celkom slusne, a co vy?

• Ahoj, ja ta asi velmi nepotesim, my sme si tento datum vybrali dnes, mame to len taku rychlu svadbu s dvomi svedkami, takze to budu asi riadne rozdielne svadby...ale tak mame to v ten isty datum 😃

• Toto je aj náš dátum. Trošku chaosíme, doťahujeme detaily s tortou, fotografom, kamaramanom, kvetinárkou... a to sme si 3 týždne pred tým chceli iba pokojne odfukovať 😉. Najhoršie je, že mi zle ušili tanečné topánky a stále ich nemám doma... náhradné zase trčia niekde na colnici. Nacvičujeme choreografiu na úvodný waltz a inak: TEŠÍME SA!

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame prenájom priestorov na svadby, stužkové slávnosti, firemné večierky, semináre, vrátane cateringu a výzdoby sály,
    NakupTo
    Košice
    Pre váš najdôležitejší deň pre vás každodenne pracujeme na originálnych tlačovinách, darčekoch pre hostí a drobnostiach.
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov