Svadba 9. 7. 2011

Profilova fotka
Caute kocky, ma niekto svadbu v tomto termine? Rada by som vedela ako ste na tom s prípravami, lebo mne sa zda, ze nic nestiham, ale to je asi normalne :-D
Odpovedať
ahojkaj ja mám tiež svadbu tento termín a čo mám zajednané, tak: sálu, starejší, Dj a to je asi tak všetko, ale nejak nestresujem, ja mám zase pocit, že mám akurát čas na všetky detaily.
Odpovedať
@alenciatko ahoj, my mame tiez 9. 7. :-D stale nieco riesime, ale nie preto, ze by nas to surilo, ale nevieme vydrzat!...takze mame toho viac: salu, vyzdobu, kostol, fotografku, kameramana, hudbu, ja mam saty, priatel vesticku a kravatu a este alkohol mame kupeny :-D ... dohodnuta som aj s kamoskami, co ma budu licit a cesat a este so spevokolom v kostole! no a momentalne sa chystame na svadobny veltrh xixi, vsak nech sa to trosku hybe x-)
Odpovedať
@machula jeeeeej tak mate toho uz riadne vybavene :) a ja chcem tiez v najblizsi tyzden riesit uz saty. Mna to nejak nestresuje len preto lebo v maji sa vydava sestra, takze najskor sa riesia veci okolo jej svadby a potom sa budu moje, ale tak alkkohol tiez uz mame nieco pokupene, kostol ( fararovi sa dalo vediet ), kolaciky si upecieme svojpomocne aj tortu :) Tetu mam kadernicku a aj kameramanovi sme uz naznacili, len este nevie termin xi :) lebo najprv sme mali naplanovanu svadbu na september, ale prisla do toho sestra( tehotna) tak aby stihla moju svadbu tak sme museli prelozit :/ ...
Odpovedať
@alenciatko fuha...takze mate hned dve svadby po sebe a dvojnasobok starosti, ale aj dvojnasobok prijemnych chvil okolo riesenia detailov :-D ....v nasej rodine, je moja svadba prva po dost vela rokoch, takze sa vsetci velmi tesia a vsetko riesime s predstihom, lebo nevieme vydrzat! :-D :-D
Odpovedať
@machula jasne chapem, ze sa tak tesite :) aj my sa strasne tesime, len to nedavame uz radsej vobec najavo:( lebo tesili sme sa na termin predtym a buuuuuum a aj v zivote sa nam velakrat stalo, ze veci, na ktore sme sa tesili nikdy nedopadli dobre :(... tak teraz si hovorime radsej , ze sa (ne)tesime :)xi u nas tiez bola dlhorocna pauza so svadbami v rodine, ale minuly rok to zacalo a tento rok idem vrátane svojej :) asi na 4 :D a pre aku farbu ste sa rozhodli?
Odpovedať
Profilova fotka
fuha baby, tak to mate kopec vybaveneho. My sme sa tiez za posledny mesiac rozbehli, mame kostol, miesto,spevokol,saty sa mi siju,fotografa,kameramana,vyzsobu. Chyba mi typ na dobru kadernicku a vyzazistku z okolia NR, starejsi, kapela, oblek pre draheho a take drobnosti. Dufam, ze to uz postihame. Teraz behame po svadobnych veltrhoch:-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?