Svadba Hlohovec 9.10.2010

13. nov 2011190

ahojte baby, ktorá máte svadbu v tento dátum? Čo už máte vybavené?

• je tu daniela.k a lenicao v tvojom termine.. ked kliknes na clenovia - Hlohovec a zoradis si to podla datumu tak ich najdes.

• Ahoj ak mas pevny termin tak nevahaj a zabezpec si salu,kameru,fotografa....mas v podstate vyhodu
    este si mozes vyberat neskor moze byt tvoj favorit obsadeny....

• ahoj, sálu už máme, foto aj kamera sa rieši, od nového roku poriešime šaty...

• Sponzor fóra
  • ahojko - v podstate sála, kameraman, fotografa a dj sú veci, ktoré ponáhľajú najviac - ostatné sa dá doťahovať postupne a kedy máte termín? prajem príjemné chvíle pri prípravách🙂)

• My máme svadbu 4. septembra. Tiež máme vybavené najzákladnejšie veci (sála, DJ, kamera, foto), po sviatkoch pôjdeme na matriku oficiálne podať žiadosť o uzavretie manželstva.
    Vidím to tak, že si budem musieť ku každej úlohe dať aj dátum na plnenie, nech si v lete nenaháňam vlastný chvost 🙂

• termín máme 9.10, už aj zarezervovaný a zaplatený na matrike, lebo je to dátum mimo toho ich zoznamu, že kedy sobášia. A hned z matriky sme išli na Jašter, lebo tam by sme chceli mať hostinu. To je predbežne zaistené, ešte tam pôjdeme podoťahovať podrobnosti. No a foto vyzerá na nášho kamaráta, ktorý robí krásne foto, kameraman tak isto je kamarát. 🙂 A od nového roka postupne pomaličky budeme riešiť dj, šaty, výzdobu a tak

• Ahojte som dalsia do klubu na tento termin...Mame zatial zajednane Beladice ,foto a kamera Zitnansky...
    Dalej este nic lebo neni casu...

• tak vitaj do klubu, ono je v podstate dosť času. Ja sa zatiaľ len kochám obrázkami, vo februári by som si chcela poskúšať a snáď už aj zajednať šaty. Tiež t máme komplikované časovo, lebo sme obaja do večera v práci, a na všetko si musíme brať dovolenku, je to na figu takto, ale čo už

• Ahojte kočky, prosím, neviete niekto o nejakej peknej sále, ktorá by bola v blízkosti HC pre cca. 70 - 80 ľudí? Ďakujem za odpoveď.

• skús Červeník, alebo niektrú zo sál v hc. Hotel, empírové divadlo, dole na Mieri 🙂

• Ahojte prosim vas neviete niekto o dobrej vizazistke v okoli HC ,,,a kadernicke ??

• Ahojte neviete prosím vás o nejakej sále, reštaurácii v Hlohovci alebo v okoli Hlohovca pre cca 50ludi??

• @miska.b  -Kadernicka Nikol Kostrnova-mlada sikovna baba salon ma oproti kamennej skoly v Hc

• @pepieska  v HC jedine Hotel Jelen,hotel Stofing,terasa
    alebo blizko Cervenik u Mihalika

• @smoulinka979   a reštaurácia mier? alebo foodfarm? niečo o tom?

• Sponzor fóra
  • @miska.b  kozmeticky salon Moni-ca na pešej zone pri papiernictve platan hore na poschodi

• @pepieska  -nemozem odporucit...nemam skusenosti....preco prave tam je to dost od ruky nie,

• @smoulinka979   neviem tam som sa bola zatial pýtat a ešte rozmýšlam nad emirkom?o tom niečo niekto neviete? ako to tam je cenovo

• @pepieska  myslis Empirove divadlo?
    tam je krasne prostredie moze to tam byt super,cenovo neviem ani ako tam varia...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame výrobu svadobných produktov a tlačovín - svadobné oznámenia, etikety na fľaše, svadobné pečiatky, menu karty, svadobné ŠPZ, magnetky.
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov