Svadba Hlohovec 9.10.2010

13. nov 2011190

ahojte baby, ktorá máte svadbu v tento dátum? Čo už máte vybavené?

• je tu daniela.k a lenicao v tvojom termine.. ked kliknes na clenovia - Hlohovec a zoradis si to podla datumu tak ich najdes.

• Ahoj ak mas pevny termin tak nevahaj a zabezpec si salu,kameru,fotografa....mas v podstate vyhodu
    este si mozes vyberat neskor moze byt tvoj favorit obsadeny....

• ahoj, sálu už máme, foto aj kamera sa rieši, od nového roku poriešime šaty...

• Sponzor fóra
  • ahojko - v podstate sála, kameraman, fotografa a dj sú veci, ktoré ponáhľajú najviac - ostatné sa dá doťahovať postupne a kedy máte termín? prajem príjemné chvíle pri prípravách🙂)

• My máme svadbu 4. septembra. Tiež máme vybavené najzákladnejšie veci (sála, DJ, kamera, foto), po sviatkoch pôjdeme na matriku oficiálne podať žiadosť o uzavretie manželstva.
    Vidím to tak, že si budem musieť ku každej úlohe dať aj dátum na plnenie, nech si v lete nenaháňam vlastný chvost 🙂

• termín máme 9.10, už aj zarezervovaný a zaplatený na matrike, lebo je to dátum mimo toho ich zoznamu, že kedy sobášia. A hned z matriky sme išli na Jašter, lebo tam by sme chceli mať hostinu. To je predbežne zaistené, ešte tam pôjdeme podoťahovať podrobnosti. No a foto vyzerá na nášho kamaráta, ktorý robí krásne foto, kameraman tak isto je kamarát. 🙂 A od nového roka postupne pomaličky budeme riešiť dj, šaty, výzdobu a tak

• Ahojte som dalsia do klubu na tento termin...Mame zatial zajednane Beladice ,foto a kamera Zitnansky...
    Dalej este nic lebo neni casu...

• tak vitaj do klubu, ono je v podstate dosť času. Ja sa zatiaľ len kochám obrázkami, vo februári by som si chcela poskúšať a snáď už aj zajednať šaty. Tiež t máme komplikované časovo, lebo sme obaja do večera v práci, a na všetko si musíme brať dovolenku, je to na figu takto, ale čo už

• Ahojte kočky, prosím, neviete niekto o nejakej peknej sále, ktorá by bola v blízkosti HC pre cca. 70 - 80 ľudí? Ďakujem za odpoveď.

• skús Červeník, alebo niektrú zo sál v hc. Hotel, empírové divadlo, dole na Mieri 🙂

• Ahojte prosim vas neviete niekto o dobrej vizazistke v okoli HC ,,,a kadernicke ??

• Ahojte neviete prosím vás o nejakej sále, reštaurácii v Hlohovci alebo v okoli Hlohovca pre cca 50ludi??

• @miska.b  -Kadernicka Nikol Kostrnova-mlada sikovna baba salon ma oproti kamennej skoly v Hc

• @pepieska  v HC jedine Hotel Jelen,hotel Stofing,terasa
    alebo blizko Cervenik u Mihalika

• @smoulinka979   a reštaurácia mier? alebo foodfarm? niečo o tom?

• Sponzor fóra
  • @miska.b  kozmeticky salon Moni-ca na pešej zone pri papiernictve platan hore na poschodi

• @pepieska  -nemozem odporucit...nemam skusenosti....preco prave tam je to dost od ruky nie,

• @smoulinka979   neviem tam som sa bola zatial pýtat a ešte rozmýšlam nad emirkom?o tom niečo niekto neviete? ako to tam je cenovo

• @pepieska  myslis Empirove divadlo?
    tam je krasne prostredie moze to tam byt super,cenovo neviem ani ako tam varia...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Prenájom špecializovaných fotoprístrojov a atrakcií na svadby, firemné večierky a oslavy.Online objednávky na booking.prospective.sk
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov