Svadba - júl 2010. Ktoré majú svadbu v ten mesiac?

21. jún 2010680
  • tak ty si cenculinka sikovna, ked uz mas aj saty aj pohare aj pierka . . . aspon sa nebudes potom plasit . . . ja rozmyslam objednat si pohare cez net, mas s tym nejake skusenosti?

• Ahojte kočky, tak mi budeme mať tiež svadbu 24.júla, no pomaličky sa obkukávam po pozvánkach v zime budeme objednávať kostol, no všetko pomaly postupne

• my budeme mat 17.7.2010 v Zlatych Moravciach a doma mam uz saty, podvazok, topanky a kriz a zajednana je sala, kameraman, fotograf aj hodina obradu v kostole 😃DD

cize uz mam dost vybavene..... ale do konca roka sa toho uz nedotknem, az v januari ked bude svadobny veltrh v BA 😃

• Sponzor fóra
  • No ty si šikulka red_kika

• som hyperaktivna nevesta, ako povedal farar 😃DDDDDDDDD

• To je super 😉

• ahojte no my tiez planujeme svadbu na jul , rezervovane nemame este nic, ale vidim to na romantik v dolnej strede , aj ked som bola v poslednom case sklamana negativnymi postrehmi,,,bola som tam na svadbe pred dvoma rokmi a vsetko bolo super. svadbu chceme mat vonku lebo ani jeden z nas nie je veriaci a na urade sa mi to zdalo moc strohe.
    mate niektora predstavu kolko vas vide svadba asi pre 60 hosti ?
    ja mam pripravy stazene s tym ze zijeme v zahranici takze vsetko musim organizovat na dialku , zatial nemam maminu pomoc lebo oznamko o svade dostanu vsetci pod stromcek🙂
    ma tu niekto skusenost so svadbou na striebornom ranci v galante?

• Ahojte, hlásim sa k júlovým nevestám 🙂 Svadbu máme 24.07. 😉

• Ahoj Katelinn, tak si ten veľký deň vychutnáme v jeden deň, super, ako ste na tom s prípravami?

• ahojte ma tu niekto svadbu 03.07.2010. my sme uz zarezervovali salu v romantiku , je tu niektora vas z okolia serede? viete mi poradit nejake dobre linky na svadobne saty vpredu krate vzadu dlhe? odkedy som videla videoklip november rain tak sa tej predstavy neviem zbavit: jednine co mi do nich chyba su dlhe nohy🙂) 😐

• cenculinka tak dole klobuk to si na tom dost dobre 😉 My mame miesto,kameramana,fotografa,DJ a stale rozmyslam nad obradom , že kde bude ..a na to dalsie som povedala , ze je cas 🙂

• bubato1: to az take kratke chces??? 😃
    nielen clip a saty su pekne,,ale ta pesnicka na vchod do kostola by bola super 😃

• Ahojte. My budeme mat svadbu 31.7.2010. Tento tyzden sme zacali s rezervovanim. Rezervovali sme si salu, kapelu a starejsieho 🙂

• red_kika: nie az take kratke ale aby bolo vidiet fakt vsetko🙂 ale aspon nad kolena urcite, nasla som zatial jedny v salone alma v seredi , su krasne urcite si ich pojdem vyskusat ale bojim sa ze mi nesadnu a tak sa na to nechcem spoliehat, objednat cez net si nechcem ziadne lebo na moju postavu fakt maloco sedi!! najde sa na mne par kil nadvahy a 4 "kozy" mi tiez nepridavaju🙂) tak som zvedava ako si najdem saty za 10 dni 🙂)
    PS: svadbu v kostole nemame, bude to vonku pod holym nebom , ale nad tou pesnickou stale uvazujem🙂
    a co ty ako si natom s pripravami?

• za 10 dni?? sak do jula je este 9 mesiacov 😃DDDDD
    my uz mame dost zarezervovane.. teraz mame prestavku az do januara

• Sponzor fóra
  • Ahoj red_kika. My tiez podobne rozmyslame🙂. Pre nas najhlavnejsie, sme uz rezervovali a tiez sme si dali prestavku do januara.

• Ahojte, tak aj mi už máme rezervovaný termín na fare, drahý príde domov na dovolenku na vianoce, tak v zime si urobíme nejakú náuku, poobzeráme sa po jeho svadobných topánkach a obleku,po obrúčkach no a ostatné vybavím už ja, lebo on zase príde až v lete, týždeň pred svadbou

• red_kika : NO MAM NATO 10 dni kvoli tomu ze zijeme v irsku:!)na dovcu prideme v decembri na vianoce, na dva tyzdne , kedodratam sviatka vide mi asi tak 1O dni , kedze v lete prideme uz len tyzden pred svadbou🙂vies presne kedy sa kona ten svadobny veltrh? mozno by som ho stihla🙂
    takze mne zostava si pozerat obrazky na nete a dufat ze potom nieco podobne najdem v skutocnosti, a este zatial nemozem nic zhodit ani na mamcu lebo svadobne oznamenie dostanu pod stromcek🙂

• Kočky, v stredu večer ide na 1 Svadba snov. vyznanie

• pokial viem tak by mal byt 30-31.1. v BA

• Pridavam sa k vam,nas to caka 31.7. 🙂

• Caute Nevesty,
    takze my mame 10.júla svadbu ,takze idem k vam do klubu 🙂

• Caute nevesticky, my svadbu mame 24. jula. A tiez sa pridavam sa do klubu.

• Caute baby 🙂)
    my mame termin na 31.7.2010 🙂)
    takze sa pridavam k Vam 🙂)
    sjuznska a simka9122008 - tiez byvame v KE, aj ked svadba bude v Levoci - mate uz svadobne pohare?
    my sme dnes boli pozriet v salone Ceremony na Hlavnej,ale akosi nas nejako nic neoslovilo.....
    pani zo salonu povedala, ze hlavny svadobny boom ohladom tovaru bude na jar, tak asi pockame do aprila 🙂)
    inak, neviete mi poradit kde by som mohla kupit svadone batinky na prezutie? 😉

• ahojte, my mame svadbu 24.7., tak sa tiez pridavam aj sem, lebo uz som aj v teme 24.7.2010 😉
    dnes si idem po svadobne topanky, tak sa z toho velmi tesim, ze ich budem mat uz doma 🙂 inak este nemame nic prichystane, nejak si davame nacas 😒

vy ste na tom ako?

• ahojte,

téééda, ale vás tu je. my máme svadbu 3. 7. v Nitre.

• ...pridávam sa 😵
    My to máme 31/7 v Bratislave, na teplé počasie sa tešíme, dúfame, že vyjde.
    A čo máme? Miesto obradu a hostiny, šaty nevesty a fotografa.
    Plánujeme len open-air grill party, takže vybavovačiek nie je veľa ale aj tak to dá zabrať 😉

• cafte kocky, som tu dllho nebola, ako ste pokrocili? 😛
    inak som happy, ze som "sialena nevesta", ktora riesi vsetko uz od leta minuleho roka, lebo som usetrila nehorazne vela penazi prave tym, ze veci vybavujem v predstihu a teda mam na vsetko cas 😎
    satky budem mat hotove cca o tyzden - site na mieru za 170 Eur 😎
    obrucky budu hotove koncom marca - vyroba na mieru, dala som vlastne zlato a doplatok bude cca 200 Eur, no budu mat 14 g a hrube budu 7 mm 😎
    oznamka hotove - vlastna vyroba 😎
    ale co je uuuplne super, mam DJ za 120 Eur a kolace za 0,17 E/kus

ako ste na tom vy? 😵
    uz sa nam to krati

• cenculinka no parada ked pozeram na tie ceny.

ja mam doma konecne svadobne topanky, tusim prva vec ktoru mame 😃 myslim hmotnu, samoska ze uz mame fotografa, kameramana, kapelu a salu. a dnes som bola v kvetinarstve sa dohodnut ohladne kytice, ale pani predavacka povedala, ze staci prist tak dva-tri tyzdne pred svadbou.

aj my si budeme robit oznamka sami, lebo tam chcem nasu fotku, tak musim draheho dokopat k tomu, aby sme sa pofotili 😉

• Ahojte kocky..Neviete mi nahodou poradit v ktorom svadobnom salone najdem saty ako boli v klipe Novembrovi dazd??-Novembr rein?Dakujemmm... 🙂 pekny vecer ..

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Firma Pamas s.r.o. je významným výrobcom svadobných oznámení. V ponuke nájdete jednoduché ale aj luxusné svadobné oznámenia.
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.