Svadba máj 2012 Trnava a okolie

Profilova fotka
Ahojte Trnaváčky, kolko nás tu je a ako ste na tom s prípravami ? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no koho tu nenajdem :-)))
Odpovedať
Profilova fotka
haahaa ja že najdem nejaké známe ksichty a aha ho :D zemrem
Odpovedať
Profilova fotka
@lenushka_th ahoj, mas uz nieco aj rezervovane ci len tak pripravujes? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
salu a dj-a... a foto a kameru len tak ustne dohodnutu :)
Odpovedať
Profilova fotka
fuuuuuuuuu tak to som pekne pozadu :D
Odpovedať
Profilova fotka
vobec nie,my sme to planovali na september tento rok,ale sme to potom prelozili ... tak preto mam uz co to vybavene :) mas casu este
Odpovedať
Profilova fotka
uf uz som sa zlakla. a kde to budete mat? a mohla by si aj poradit nejakeho dobreho dj za rozumnu cenu teda :-p
Odpovedať
Profilova fotka
obrad v hrubom kostole a v restauracii Relax hostinu (byvaly Brik,oproti poliklinike) ... a dj mame Blesaka ci je za rozumnu cenu neviem urcite sa najdu aj lacnejsi ale my sme chceli jeho :) (vypytal si 350e )
Odpovedať
Profilova fotka
a nevies mi povedat kolko pytaju na osobu v tej restike? tiez sme nad nou uvazovali :)
Odpovedať
Profilova fotka
vraj okolo 30e na osobu,ale este sme tam osbne neboli ...
Odpovedať
Profilova fotka
@lenushka_th dakujeeeeeeeeeeeeeem ;-)
Odpovedať
ahoj lenuska, chcela by som sa spytat, nevies, ci v hrubom robia svadby aj s omsou alebo len bez nej ? minule leto sme sedeli s kamaratkou pred nim a behom mozno 1,5 hodiny odtial vysli 3 svadby, tie boli urcite bez. zatial hladam len predbezne, nechcem sa ist vypytovat na farsky, ked este ani zhruba termin nemame ani nic.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@danielkka Ahoj :-) Robia aj svadby s omsou. Ale ak je v ten den uz jedna omsa zarezervovana, ostatne pary (ak by chceli obrad s omsou) si musia najst vlastneho knaza, ktory ich odda.
Odpovedať
@sweedy no vyborne, apson nejake dobre spravy. sice netusim, kde by sme hladali niekoho ineho, ale ved nechame sa prekvapit ;-) dakujem
Odpovedať
jedna otázočka...mesto má na stránke vypísané sobášne termíny len na rok 2011...myslíte, že už by mohli mať termíny aj na rok 2012 (kvôli sále, fotografovi,...)...lebo si to celkom neviem predstaviť...tiež plánujeme máj 2012..tak aspoň základné veci by som si chcela zajednať...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Profilova fotka
a čo hovorite na svadbu v sessleri?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Ahojte, poradťe nejakého dobrého starejšieho na svadbu v TT:)) Ďakujem krásne
Odpovedať
Profilova fotka
@chovancova27 zabezpecujeme starejsieho, ak by ste mali zaujem mozete nas kontaktovat. Radi Vam poradime, presne Vam vysvetlime aku ulohu ma starejsi, taktiez mozeme preverit aj termin, ci je este volny. Ak by ste mali otazky, kludne Vam ich mozem zodpovedat aj tu.
Odpovedať
@specialmoments Dakujem za odpoved, svatba je 7.7 v dedine Zavar pri TT. Chceli by sme dobrého, osvedčeného starejšieho, máte nejakého v ponuke?:)) aká by bola cena? Vdaka, Monika
Odpovedať
Profilova fotka
@chovancova27, Monika no tak tento termin je uz obsadeny veru, je to tento rok velmi popularny datum :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?