Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
1
191
192
Profilova fotka
@vrabciak diky ze na nas myslis :-) termin mame v utorok, tak som zvedava, ze kedy sa drobcek rozhodne prist na svet x-) urcite dam potom vediet... my sme skoncili definitivne s kojenim pocas tehotenstva... jednak sa mi zmenilo mlieko (takze ju menej zaujimalo) a aj som chcela... no a niekedy aj lutujem... dostala som sa medzitym k nejakym informaciam, zmenila som pohlad a nazor na viacere zalezitosti a je mi luto, ze uz sme s tym skoncili
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@bosacka tak sa držte a veľa, veľa síl :-) . Ak mi ešte stíhaš odpísať, tak budem rada, keď ma trochu zasvetíš do toho, čo si čítala.
Odpovedať
Profilova fotka
kadan, oni ťa vymazali :-S Som nevedela, že tu platí komunizmus :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@vrabciak poslala som ti nieco na FB, mala som dojem, ze to lahsie prejde tadial... a dakujem za zelanie, stale sme doma...
Odpovedať
Profilova fotka
@vrabciak konečne som ti preposlala môj pôrodný zážitok 8-) rozmýšľam že sa dám ostrihať, teda skôr asi budem musieť strašne mi padajú vlasy, za chvíľku budem asi plešatá :-N vyzerá to tak že prestanem čoskoro kojiť, Miňo už nemá o mňa záujem, papá už iba z jedného a potom dokrmujem ani po hodine z druhého nepapá čo už aj tak bude s tatkom sám 2-3 dni tak sa na to pripravujem aj ja som rada že to tu ešte žije, aj keď sporadicky ale žije ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ani neviem čo som písala........ a ešte také čo by sa malo vymazať...... no asi si budem robiť zálohu aby som vedela čo im prekážalo lebo naozaj neviem
Odpovedať
Profilova fotka
@bosacka ďakujem, čítala som si to. Niektoré mamičky sú husté, že koja až tak dlho. Ja až tak dlho kojiť určite nechcem. @kadan ďakujem ti za správu ;-) . Hlavne sa nevyplaš, tie vlasy ti dorastú. Tiež som mala až plešiny, ale našťastie vlasy začali dorastať. Ale tiež som sa dala ostrihať. Odvtedy mám vlasy stále kratšie a kratšie :-D Najviac ma vie dožrať, keď si vymyslím nejaký účes, poprosím oň kaderníčku a ona ma ostrihá úplne inak. Po čase okolo mňa prejde nejaká holčina, ktorá je ostrihaná presne tak, ako som si to priala ]-( Ide ma rozhodiť. Tiež by ma zaujímalo, čo mohlo adminom prekážať. Veď nech sú radi, že to tu žije. Ja som si tiež raz musela zmazať fotky z modrého koníka, lebo som tam mala fotky mňa a Ivana za slobodna a nás dvoch ako manželov. Fotky som zmazala a o chvíľu na to, som tam videla album, kde dala kočka len fotky za slobodna. Buď sa im tie naše fotky nepáčili, alebo naopak závideli :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@vrabciak no plešiny zatiaľ nemám, začali mi padať keď som sa dala podstrihnúť, plešiny zatiaľ nemám 8-) rada by som sa dala ostrihať na krátko, ale ja nie som z tých čo ráno vstanú o hodinu skôr aby sa mohli učesať a namaľovať, a navyše mám jemné vlasy, nedrží mi ani trvalá malý ma už pravidelne čaká na podlahe, dám ho na deku idem sa napiť a po návrate meter od deky je to expert prevracia sa z brucha na chrbát a chce aj naopak no nejako to ešte nejde nožičky si dáva pekne pod seba t 8-) k čakám kedy začne loziť, len musí prísť na to čo má robiť s ručičkami idem pozrieť na FB či dala bos nejaké fotečky drobčeka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kočky nemám slov už ma admin normálne vytočil !!!!!!!!!! zmazal mi foto ktoré už mám od kedy som sa tu zaregistrovala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! minule príspevok, neviem prečo a teraz toto...........
Odpovedať
Profilova fotka
@vrabciak už začínam plešatieť :-(
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
Profilova fotka
@market82 dlho sme nepísali, ako sa ti darí? :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte kočky, dúfam, že sem ešte mrknete. Želám Vám pokojné, šťastné, veselé a čarokrásne sviatky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@vrabciak aj Tebe krásne sviatky ;-)
Odpovedať
1
191
192
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?