Svadba na Valentína 14.2.2009. Čo si o tom myslíte?

24. feb 2009880
  • valioci: my se chtěli vejít do cca 10tis, což ve většině nebyl sice úplný problém, ale byly to jen kroužky bez jakéhokoliv "vyřezávání", nevím jak to popsat😉 Když jsme objevili tyto, byli jsme rádi, nejsou sice "na zakázku", ale když si kupujeme normálně zlato taky není na zakázku a je fajn. Zkusím je večer vyfotit a dát do alba, ale jelikož mám jen foták na mobilu, nevím jak to bude vidět.

• ahojte..tak ja uz mam saty rezervovane.. prstienky uz mame doma,foto je v albume a stali nas cca 8000 SKK
    ale dufam ze sa do siat zmestim,kedze som tehotna, som v 7tt 😃

• ahoj martinex gratulujem!!!! 🙂 🙂 to je super sprava pre vas!!!

• Sponzor fóra
  • ahojte podla mna je valentin velmi pekny datum,ved je to sviatok vsetkych zamilovanych,my budeme mat svadbu tiez na valentina a dokonca ma moj nastavajuci aj poziadal o ruku na valentina tohto roku.Podla mna je to super datum.

• Ahojte, tušíte jaké cca bude počasí? Sníh, nebo spíš teplo? Já to vůbec neumím ted odhadnout, myslela jsem že bude teplo, ale ted to zas tak nevypadá 😒

• Ahojte,no s tym pocasim to bude velmi o stasti.ja len dufam,ze nebude prsat a vsade mokro.Mohol by byt nadherny biely sneh,no nebolo by to prekrasne.Len nech nieje clapkanica. 🙂

• ahojte ako ste sviatkovali 🙂 čo pekného priniesol ježiško? 🙂 my prejedení pohybu málo 🙂 mám pocit že šaty by som tieto dni nezapla na sebe ha ha ha
    kde plánujete silvester? my asi doma tento rok možno pár znamych príde
    už len pár týždňov a deň D je tu my tiež dúfame že počasie bude pekné 🙂

• No jamyslim, ze je to urco mooc romanticky, ale jen jestli budou volne terminy 😉

• Vánoce byly supr, ale teprve jsme si uvědomili, že už není čas ztrácet čas a je potřeba vše konečně dotáhnout do konce (pořád jen okukujeme na netu ubrousky a výzdobu, takže nemáme nic doma, ale plánů haldy).
    Silvestr bude ve znamení domácího klidu a pohádek.

• Janulkarecko : např. v Brně termíny jsou volné, nebo alespon ještě 15.12. kdy jsme byly naposledy na úřadě, je ale pravda, že např. restaurace budou mít asi plno, když je toho Valentýna. 🙂

• Ahojte 🙂 krásny nový rok! je to tu nejaké tiché asi každá vybavuje posledné vecičky 😉 už sa nám deň blíži ako ste na tom? 🙂

• ahojte... tak my uz mame vsetko,uz len ja zhanam nejaky kozustek na saty a biele cizmy...

a vy ako?? vsetko nachystane? ja mam zajtra skusku ucesu,tak sem potom zavesim fotky 🙂

• ahojte ja sa sice nevydavam vo februari no moja sesterka ano je z toho uz tak trochu nervozna aj ked uz ma vseko vybavene myslim ze netreba stresovat aj tak to bude jeden z najkrajsich dni v zivote

• mojko stresovat netreba...ale aj tak budes stresovat...sak pockaj pred tvojou svadbou 😃

• ahojte martinex-ja som zháňala kožuštek ale nie biely ae tak trocha krémový a nenašla som, ani krémové čižmičky tak nakoniec som si kúpila krémový kabát z vlny a topánky.. 🙂
    pravidelne sa chodí cvičiť aby sme boli peknuký 😃 😃 pomaly máme všetko, drobnosti ako poháre, album, set k torte nám chýbajú.. som zvedavá na skúšku vlasov 🙂

• Sponzor fóra
  • denis ja skusim obehat tento tyzden salony a niekde pozicat ten kozustek,lebo mam zatial zajednanu len taku labutienku a v tom mi bude podla mna kosa..ale zas ked nezozeniem,tak to nejak vydrzim..
    fotograf bude mat max 15 minut na fotenie v exteriery 😃

• 😃 😃 aj ja len dúfam že bude slniečko svietiť a bezvetrie 😃 čo však samozrejme nebude tak
    rozmýšlame kde urobiť pekné fotky vnútri myslela som na múzeum....vy kde fotíte?

• my budeme fotit vonku,uz mam aj ten kozustek... bud pri takom kastieli alebo v takej gastanovej aleji...to si este vyberieme... a ked nebude pekne pocko tak neviem,preto sa spolieham ze bude pekne 🙂

• ahoj 🙂 to je super že si už máš kožúšok ja nič ale vravím si že je to len chvílka vydržíme to vonku 😉 ako dopadla skúška vlasov?
    My ešte plánujeme na tento víkend "posledné"nákupy-poháre nám chýbajú a pár drobností...mne sa už nieželen o svadbe sníva ako doteraz ale aj o bábätku 😃 😃 priatelovi sa vlasy ježia 😃

• deniska dopadla dobre, pozri foto v albume,uz mam aj korunku do vlasov 🙂
    a mne sa sniva o svadbe aj babatku,ale tak som tehotna,tak je to pochopitene 😃
    uz sa moooc tesim...

• ahoj martinex ako sa máš? máš sa dobre v prvých týždňoch? 🙂
    pozrela som peknučké budeš mať aj korunku? jaj síce píšeš že áno 🙂
    aj ja už mám ten pocit velmi sa teším stále sa usmievam ako slniečko neviem to kontrolovať ludia okolo si môžu myslieť 😃 budete mať svadobnú cestu hned po? My pojdeme len na pár dní do madarska do wellnes hotela 🙂 priatel sa prezradil.... 🙂

• denis mam sa dobre a co ty?
    voebc mi nie je zle,takze ani neviem ze som tehotna...len som unavena,inak je vsetko ako bolo..
    a budem mat korunku,uz je aj foto v albume..
    a svadobnu cestu este nevieme..hned po asi nie..skor niekedy na jar,v lete by som niekam isla.. ja do wellnesu teraz nemozem, kvoli babatku sa nesmiem kupat v teplej vode a na brusku sa mi lezat neda,cize ani masaze 🙂
    takze uvidime ako to dopadne..
    dnes som rano posielala oznamenia...to uz bolo posledne co bolo treba vybavit.. 🙂
    ty uz mas vsetko??

• ahoj,chcem sa k vam pridat,aj my mame na Valentina svadbu 😃 ....chcela som vediet,co vsetko uz mate vybavene...aj mate uz strese????ja mam najväcsi strach s toho,ze bude skarede pocasie.. 😞

• Ahoj martinex
    hektický piatok až teraz oddychujem 🙂 mám sa celkom dobre, no jasné ved pojdete neskôr niekde 🙂 to je super že máte všetko "na mieste"
    my ešte zajtra posledný nákup -náš album, pre rodičov jeden, vlasové sponky..a už je všetko. konečne 🙂
    cez víkend hodím šaty na seba a dám foto do albumu 🙂 ty si si nakoniec vybrala iné šaty?

pekný víkend ti prajem, pa 🙂

• ahoj kalkis
    my už pomaly máme všetko 🙂 a čo vy? neboj počasie bude super myslime na to!!! 😃

• ahoj deniska...

kuk v albume, moj dnesky ulovok-naaadherne lodicky... cize uz mame vsetko, konecne 😃
    a tie saty co mam v albume,to bol prvy salon,ale boli drahe.. takze som nasla krajsie a lacnejsie.. sak potom dam foto, po skuske, tu mam 10.2.

kalkis my uz teda konecne mame vsetko... tak sa tesim...
    a stres nemam, verim ze vsetko dobre dopadne 🙂

a to pocasie,aj mna trosku trapi,ale sak uvidime...

tak zatial pekny weekend 😃

• Ajojcek, zdravim vsetky babenky, ktore sa vydavate na Valentina a hlavne Vam prajem kraasne pocasie, nech sa nam vydari, pretoze aj ja sa vtedy vydavam. Chyba mi este zopar drobnosti, ktore sa chystam nakupit v stredu. Pripravy pomalicky vrcholia a ja snivam naozaj o krasnom pocasicku. pa

• Ahoj martinex 🙂

Máš krásne topánočky tak už máte všetko 🙂
    ja som chcela fotky v šatoch cez víkend, ale plán sa zmenil my sme išli ku kamarátom nie oni prišli k nám a nechcelo sa mi všetko brať so sebou 🙂
    ale tiež už máme asi aj to posledné v sobotu som si kúpila kráásnu korunku a darčeky pre hostí ... 🙂 dam do albumu o chvílku
    domov letíme 8.feb. počítam dni už sa velmi teším 😃
    pa zatial 🙂

• deni aj ja sa uz moooc tesim, sak zachvilku je to tu.. ani sa nenazdame 🙂

inak uz len 19 dni do svadby 😃

• 😃 😃 áno tých pár dní to je nič 🙂 aký ste mali víkend?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Firma Pamas s.r.o. je významným výrobcom svadobných oznámení. V ponuke nájdete jednoduché ale aj luxusné svadobné oznámenia.
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Svadobný a portrétny fotografi Zdenko a Lucka
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov