Svadba na Valentína 14.2.2009. Čo si o tom myslíte?

24. feb 2009880
  • celkom fajn...
    boli sme u rodicov aj jednych aj druhych este doladit nejake detaily ohladom svadby.. a dokupit tych par veci co nam chybalo... inak relax,kino,v bare s priatelmi..pohodicka...
    vy ako? uz mate zajednanu svad. cestu?

• 🙂 presne už len 19dní 😃
    ozveme ked niečo nové pribudne 🙂 zatial sa maj pekne 😃

• Ahoj 🙂
    martinex sorry za neskorú odpoved 🤔 svadobnú cestu priatel zjednal ešte v decembri pojdeme na pár dní wellnesovať do Egeru-Madarsko 🙂
    pribudlo vám niečo?

• Sponzor fóra
  • deniska to je super,to si krasne uzijete 🙂
    akurat vyrabame menovky na stoly, budu to cokoladky s vlastnym obalom...
    ale sak inak uz mame vsetko,takze sa uz len tesime 🙂

• Ahojte, tak už jen 13 dní!!! 🙂

• ahoj 🙂
    martinex to je milý nápd tie čokoládky s vašim menom... 🙂 u nás budú čokloládky v tylovom vrecúšku pre rodinku...práve dnes sme sa s rodičmi rozprávali...už sa nevedia dočkať 🙂 aj svokre sa sníva o svadbe každú noc 😃 tak sme sa smiali...
    veru už len 13dní 😃

• deniska kuk moj album, su tam tie cokoladky....
    u nas sa tiez uz nevedia dockat... sak to ubehne ako voda...zrazu sa zobudis a zistis ze uz je ten den D...

• martinex peknučké 🙂 ono to máš pravdu že ten deň bude letieť treba si užiť kazdú chvilinku.. 😉

• denis vdaka 🙂

• eldo • Dnes o 13:56
    Tak ako sa mate?uz sa nam to krati co?uz mate vsetko prichystane,vybavene?🙂)

• ahoj eldo
    no my už máme všetko už len čakáme na deň D 😃 a ty?

• ahojte baby, aj my už máme všetko, ostáva nám iba podoťahovať nejaké detajly, oznámiť presné časy...ozaj, baby, otážočka: idete mať šaty bez rukávov? idete si dávať aj nejaký kabátik? ja mám iba také kožené bolerko cez plecia, nemám žiadny kabátik. hádam nezamrzneme

• ahoj arieska 🙂
    no ja budem mať krémový teplučký kabátik pre istotu 🙂 ale bude dobré počasie 🙂

• denisa, to aj mne každý hovorí, ale keď som dnes videla, že v piatok v noci - 10...tak jááááj 😛

• martinex ahoj prosim ta ako si si dala to odpocitavanie.. mne to nejako nejde,,,

• Sponzor fóra
  • holky krásné ráno, já už nemůžu nervozitou ani spát. Snad vyjde počasí, ikdyž ted pořád prší, tak nevím...

• Ahoj holky, mohu se k vám přidat?
    Máme také svatbu v sobotu, nemůžu se už dočkat! 🙂 U nás je teď krásné počasí, svítí sluníčko, kéž by tak bylo i v sobotu!
    Jinak svatbu budeme mít poblíž Prahy, na úřadě - je v takovém zámečku, takže to je docela pěkné místo.
    Vybrané šaty mám v galerii, budu mít přes ně takový kožíšek... tak snad nezmrzneme 😉

• no baby, teda na sobotu počasie nič moc, ale čo už narobíme
    dnes som si bola po šaty pri krajčírke. sú nááádherné. o chvíľočku príde sesternica, aby ma v nich okukla z každej strany, či je všetko OK, aby sme prípadne stihli urobiť ešte nejaké korektúry. cítim sa v nich fantasticky

• arieska - no počasí vážně nic moc, prý se má ochladit 😐 Bude nás muset zahřát láska 🙂

• HOLKY, přeju strašně moc štěstí, ať vám to všem v sobotu vyjde na 100% !!!!
    Na Valentýna nejde mít ani jinou než SKVĚLOU svatbu..... Držím palce! 😉

• daška, ďakujeme 😵

ja som sa hrala na hrdinku, ale asi narýchlo budem musieť zohnať nejakú pelerínku, asi obehnem ešte svadobky

• no čo nevestičky? nikto neprispieva? čo máte tak veľa roboty? 😃

• dnes som narýchlo zohnala pelerínku, takže už som spokojná. v jednej svadobne 500, v druhej 1000. riadny rozdiel 😞

• tak ako nevestičky? ako ste dopadli?
    u nás napadlo snáď meter snehu, ale kamoška tvrdí, že to padalo šťastie. no požehnane 😃

• ajojky andrea142 je to miel je to vaz den a vy ste si taky den yvbrali ake to bolo?

• ahojte dievcata... tak my sme dopadli dobre, pocasie nam vyslo,nesnezilo,neprsalo,dokonca svietilo slniecko, hotova parada... zabavali sme sa do polnoci, potom sme isli domov,lebo som bola priserne unavena po celom dni... ale bolo to uzasne...

kolko ste mali hosti?

• ahojte, bylo to supr, ikdyž spousta věcí byla jinak, než jsme si naplánovali. Máte už někdo fotečky?

• bopik, ja už svoje fotky mám vo svojom albume
    dala som ich tam hneď na druhý deň 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Vila Etelka
    Bratislava
    Prežite svoj deň "D" spolu s tými, na ktorých Vám výnimočne záleží v harmónii intimity a prírody, v štýle historického letoviska...
    Jan Ducko
    Žilina
    https://www.instagram.com/ducko_foto_jano/

Bude mi potešením zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Foto, video, fotokoutky a tisk fotek. Plánujete exotickou svatbu v zahraničí? Nafotím vás jen za cestovní náklady a ubytko! 🙂
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov