Svadba v auguste 2013

6. aug 20131380
  • @ivanabalogova  úprimnú sústrasť prajem...

• Aj ja sa teším, že nás je už toľko 🙂 tiež som zvedavá, ako ste na tom s vybavovačkami, lebo ja som začala len minulý týždeň. Tiež by ma zaujímalo, v akých cenách sa pohybuje váš fotograf, prípadne kameraman, DJ a pod. Nech mám trošku prehľad 🙂

• Tak ja s mojimi prípravami pokracujem dost pomaly ale salu uz máme, hudbu taktiež a okrem toho asi nic ale predstavy mam nenormálne tak dufam ze sa mi aj splnia😃 mate niektora skusenost s Rafaello Hall v Prešove?

• Sponzor fóra
  • @sumilenka  my kameramana mať nebudeme. Fotografovať nás bude Zuzana Kapišinská, našťastie je to naša kamarátka, takže to bude zdarma 🙂 DJ ešte nemám zajednaného. A vy? Aké máte rozpočty?

• @sumilenka  Kameraman 330 a Fotograf 550

• Baby nejak sa nam to tu rozrastaaa 😃 😃 😃
    @silvi87   na 90% bude svadba na smolenickom zamku 🙂 sice sme obaja z BA ale cela moja rodina je odtial + blizke okolie, takze im nebude treba zhanat ubytko. Snad sa tam bude dat mat obrad vonku na nadvori

• ahojte...pridávam sa ku Vám....My plánujeme 23.augusta. Momentálne nemáme vôbec nič ani sálu, hudbu či kameramana 🙂

• ahoooj 🙂 my mame zarezervovanu salu na 3.8. 🙂)

• @libuskam  Smolenický zámok je krásne miesto na svadbu, ja tam chcem drahého zobrať na výlet 🙂 @svmajka  a @janaka4  super baby, som rada, že sa nám to tak pekne rozrastá 🙂 🙂 🙂

• @svmajka   ahoj 🙂 🙂 🙂 mi tiez nemame este nic 😃 😃 😃 😃 v plane sme mali ist rezervovat miesto v pondelok alebo v utorok ale ideme relaxovat 😃 😃 😃 😃
    Tak sa to odklada o tyzden 😃 😃 😃 😃

• @libuskam  tak to som rada, že nie som sama 🙂 🙂 🙂

• Ahojte baby 🙂 tak ja sa k vám možno pripojím....svadbu by sme chceli ak bude voľno v hoteli Kamila, keďže chceme obrad a hostinu vonku. Nikam sa neponáhľame, ešte nemáme nič zarezervované, a len skúmame a hľadáme to naj 🙂 šatám som neodolala a hľadám tie moje vysnívané, na skúškach som ešte nebola, myslím, že to má ešte čas....okrem toho ma cca za mesiac čaká dosť rozhodujúca operácia, potom dúfam čo najkratšia PN, a medzitým ešte krátka dovolenka v Štúrove, takže moju hlavu momentálne zamestnávajú aj iné veci....pri pozeraní tých svadobných šatočiek si v podstate vetrám hlavu 🙂
    @libuskam  my tiež neďaleko bývame a chodíme tam na prechádzky 🙂 je tam krásne 🙂

• @silvi87  jeeeej, tak keď pojdeme my na tu dovolenku, tak kaštiel Chateau Bela pojdeme určite pozrieť 🙂

• @babulka1978  určite si ho pozri, je to krásne miesto nielen na svadbu 🙂 a vitaj medzi nami augustovými nevestami 🙂 🙂 🙂

• @silvi87  A dá sa tam ísť len tak poprechádzať do záhrady? Či je to len pre hostí?

• Sponzor fóra
  • @babulka1978  áno dá sa tám ísť len pozrieť, majú tam aj reštiku s terasou, dajte si nejaký dezert, robia ich tam perfektné 😎

• @silvi87  tak super 🙂 tešííím 🙂 dik za tip 🙂

• Ahojte nevesty 🙂 pripajam sa s terminom 17.8.2013 🙂 zas o jednu naviac 🙂 (povodne malo byt 31.8. - ale prehodili sme na taky magickejsi datum-moj ocko by mal totiz vtedy narodeniny). Sala vybavena, fotograf vybaveny, ostatne si len zapisujem do diara, zbieram fotky a inspiracie, napady a tak 🙂 Svadba na Orave v Dolnom Kubine.

• @susan18   jeej to som rada, že ďalšia kočka s rovnakým termínom ako ja 😃 Mne sa ešte neozval DJ 😞 Komunikovali sme mailom, tak neviem, kde to viazne, skúsim mu budúci týždeň volať...inak ja mám tiež sálu 🙂 aj fotografku 🙂

• Bude sranda s mojim drahym vybavovat DJ, on chce kapelu...mame trosku rozdielne nazory 😃

• @susan18  my sa s drahým zhodneme vo všetkom hlavnom a podstatnom 🙂 čo ma veľmi teší 🙂 civilný obrad, svadba v štýle wedding party, žiadne tradície, okrem prvého tanca a pod. 🙂

• my sa zhodneme v mnohych veciach, ale v poniektorych mame ohromne rozdielne nazory, ma stastie, ze robim kompromisy 🙂 a nevadi mi prisposobit sa sem-tam jeho nazory, pokial nie je uplne mimo...zhodli sme sa, ze nechceme ziadne velke tradicie, svadba v kostole (len ja by som chcela bez omse...on nie) fotenie v prirode . . .

• @silvi87  ani my nechceme žiadne tradície....polovička chcela svadbu v modrom kostolíku....tak som mu bola ukázať Kamilu a bolo rozhodnuté 🙂 civilný obrad vonku, weding party tiež vonku, z tradícií len prvý tanec....no a potom už len letná párty pod holým nebom 😃

• Ahojte zienky, aj ja sa pripajam. My planujeme svadbu na 24.8. 2013 v Dolnom Kubíne a zatial mam zajednanu salu a fotografa 🙂

• @majka002  tak to je tyzden po nas, tiez DK 🙂 ktoru salu mate zajednanu?

• taktiež budeme mat svadbu 24.8.2013 v Studenom..a jedine co mam zajednane je sála a pracujem uz aj na fotografovi 🙂 predstavy su no zatial len toľko 🙂

• @babulka1978  my sme sa hneď zhodli na civilnom obrade, aj na mieste, aj na fotografovi...tradície nechcem, nepáči sa mi to, bude tiež iba prvý tanec 🙂 V kaštieli, kde máme svadbu je nádherné prostredie, vieme byť vonku aj vo vnútri ( ak vyjde počasie 😎 )

• pozerala som fotky toho kastiela a vyzera to tam naozaj uzasne. My sme zrusili odobierku, chcem aby sa mu podlomili kolena, ked ma uvidi v kostole...prvy tanec jasne bude a zvysok uvidime.

• @susan18  nakoniec vyhral Hotel Park. Nie som presne z Kubina a bola som pozrieť aj na Oravskej priehrade. Chcela som to mat pôvodne v penzione Kormoran no tam je to dost male.

• Ahojte baby ktore z vas maju termin 17.8 a co uz mate? 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    NakupTo
    Košice
    Pre váš najdôležitejší deň pre vás každodenne pracujeme na originálnych tlačovinách, darčekoch pre hostí a drobnostiach.
    Som lifestylová párová fotografka a špecializujem sa na nafotenie dokonalej fotky na Vaše svadobné oznamko. 🙂 🙂 🙂
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov