Svadba v júni 2012

6. apr 201270

ahojte. kto z vas chysta svadbu v juni? rada by som nasla niekoho s kym to budem ,, prezivat" a chystat si ,,spolocne" svadbu 🙂

• @jaanka3  ahoj 🙂)) ja mám svadbu v júny.... konkrétne deviateho 🙂 veľmi sa teším.... len skoro nič zatial nieje zaplatené 😃 treba sa už do toho pustit čo najskôr 🙂
    a ty máš koľkáteho svadbu ???? 🙂

• ahoj. ja mam 22.6 ani ja nemam nic, len fotografof a dj. kde to budes mat a tak? mas kameramana?

• tak vybavene mame vselico... 🙂 mame kameramanku, máme dj, máme už vybratú tortu .. už mám aj vybraté šaty... zajtra si ich idem kupiť... aaaa o chvilku budeme mať aj oznamka.. 🙂 aj salu už mame zajednanu a poslanca si ideme v pondelok vybaviť tak isto aj obručky 🙂 a este zajtra budem mať pokec s aranžerkou 🙂
    ale hovorim stale nic zatial nieje zaplatene .. tak jak keby to ani nebolo 🙂

my to mame v bojniciach... a vy ??

• Sponzor fóra
  • ty voooole 🙂 ja mam len DJ a fotografov 🙂 ani zoznam hosti este nemam. dnes ho idem pisat a musim si pockat co mi posle svokra... aku mas kameramanku a kolko stoji prosiiim ta?

• Ak by ste mali o krasnu bizutku na svadbu alebo krasne poplnocne saty, dajte mi vediet, poslem vam aj foto na mail. co mam v ponuke

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• @beautyshopjana  posli mi do IP prosim

• Ahojte, my mame svadbu 9. juna 2012. Co mame: moje saty, drahy ma topanky 🙂..., kadernicka, kozmeticka, sala, fotograf, DJ, terchovci, cepecenie, oznamka, cukrarka, pohare... Takze som mierne v strese, inak svadba bude v Hoteli Diery Terchova

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    ...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov