Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
ahojte x-) x-) ubehlo to hejze? :-)...aj ja prajem kraaaasne prve vyrocie :-)...u nas asi nejake extra hmotne prekvapko nebude, kedze som na materskej a koruniek je pomenej :-D....ale uz sa tesim, ako o tyzden vyberieme z mrazaku nasu svad. torticku a dame si :-p :-D ...a tyzden po vyroci uz bude mat nase zlaticko najvacsie presne 5 mesiacov =-) x-) x-) Tak este raz krasne vyrocie a nech su aj nasledujuce roky manzelske take krasne ako tento prvy ;-)
Odpovedať
julova x-) ;-) :-) ako sa ma drobec? sem tam kuknem fotecky... je krasna x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte majovkyyyyyyyyyyy ;-) a ja som myslela že tu budem prvá gratuluhuca :-D ale niekto ma predbehol :-D ]-( .....takže všetkýýýýým gratulujeme luci, emmka, peto ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte všetkým májovkám, želám aby ďalšie manželské roky boli ešte krajšie ako tento prvý ...a aby sme už čoskoro mohli zasvätene debatiť na koníku.............. :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
ery - dakujeme x-) x-) ...Terezka je anjelik...velmi dobrucke dietatko...robi nam len a len radost a kazdy den su nejake pokroky :-D martina - my uz tam zasvatene debatujeme nejaky cas - a tesime sa uz z 5 mesacnej dcerky :-D...ale vsetkym ostatnym prajem aby sa ich rodinky coskoro rozraaastli o dalsieho clena, dvoch troch...atd. :-x :-D
Odpovedať
májovky sa rozrástli o ERIKA...mia77 prispela chlapčekom babule...vedeli ste to???? x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
janino vedela som to... dakde som to nahodou vycitala na konovi ;-) tusim 11.4. to bolo. Ja vas obcas tajne sledujem, ze ako sa mate, ako rastiete a tak... ale zakazdym, ked vidim velke brucho na fotke, tak sa vyplasim... takze ozaj iba obzeram :-)
Odpovedať
ahojte.... tak a ďalšia májovka je maminou....mirka20....blahoželááááááááááááááááááme x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Nadšení a šťastní Vám všetkým priateľom a známym oznamujeme, že dnes 9.5.08 o 05,50 sa nám narodilo naše zlatíčko Rebeka (3230 g, 47 cm.) Mirka a Janko. ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
jeeeej to je super GRATULUJEME x-) a kto? alebo ktora bude dalsia? x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Gratulujem /ako "neznáma"/ a malej Rebeke i jej rodičom želám z celého srdiečka všetko dobré... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
blahozelame x-) ery, neviem, kto je teraz na rade.. ja nie :-) ani v najblizsom roku minimalne ;-) jee, martina, ty mas vyrocie vtedy, ked my :-) a janino a myslim,ze mia este
Odpovedať
Článok sa načítava...
caute majovky x-) kto dalsi mal vcera vyrocie? x-) 8-) ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ery tusim, ze luculka ;-) tak blahozelam... nex ste mate este aspon 100 krasnych vyroci :-x
Odpovedať
Ahojte májovky, pozerám, že sa to tu hýbe ešte aj po roku .. tak gratulujem všetkým k výročiam... a ešte viac k bábatkám :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojte gratulujeeeeeeem 8-) sampo my mame dnes,,,, ;-) :-)
Odpovedať
lucy x-) vsetko naj super zelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ozaj luci :-) som to poplietla trochu :-N tak blahozelam x-)
Odpovedať
tak som vám prišla oznámiť, že ako medzi prvými májovými nevestami som prvá, ktorá bude čoskoro rozvedená |-| |-| ;-( ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
oj janinko, naozaj? :-( to ma mrzi... ;-( a preco?
Odpovedať
jani :-( to vazne? :-S a co sa stalo?
Odpovedať
hm...už som sa s tým zmierila...je to proste človek, ktorý si moju lásku ani trochu nezaslúži |-|
Odpovedať
Profilova fotka
to je ozaj skoda, na fotkach ste mi vzdy pripadali, ze ste pre seba stvoreni... no radsej ziadne manzelstvo ako nestastne :-( tak ti drzim palce |-|
Odpovedať
tak dnes mi drzte o 12.15 palce....nech mozem zacat novy krajsi zivot.... |-| |-|
Odpovedať
Profilova fotka
no, tak opozdilec sa hlasi ako vidim! :-D som myslela ze tato tema uz aj zanikla! len teraz som hladala julovej album na MK a nemohla som najst, tak som skocila sem ze aky to mala presne nick a vidim tu to este zije! :-) velmi pekne vam dakujem ku gratulaciam... ano, tak sme dopadli tak, ze co vyzeralo byt baba je vlastne maly Erik, ale aj tak som veelmi rada... predcasne sa narodil - o vyse mesiac skor, ale je zdravy a v poriadku, az na malicky hemangiom na hlavicke (co sa vraj casom vstrebe -nieco ako krvavy flak) to ma z tazkeho porodu, ale ked len to, tak som rada aj tak! :-N julova - kde mas prosim ta album na MK? chcela som kuknut a ten nikde?! janino - je to na jednej strane smutne, ale citala som ten tvoj pribeh v dalsej teme a aj tvoje emaily ma utvrdili, ze ti bude lepsie ked budes bez neho! mozno prave to ta dovedie k tomu spravnemu cloveku a uz na cely zivot! nic si nerob z toho, ze uz mu nebudes moct slubovat vernost v kostole! Boh to bude vidiet kdekolvek by ste sa brali a bude to brat rovnako vazne a to je podstatne! Drzim palce a vela sily, optimizmu a proste vsetkeho co do noveho zivota budes potrebovat zelam!
Odpovedať
ďakujem mirka :-) aj vy sa držte ;-) ;-)
Odpovedať
vidím, že už sem nikto nikam nechodííííí.....krasne vianoce teda želám ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tu po roku aj nieco, vobec netusim co ma to napadlo sem dojst...ale vsetko dobre vam zelam majovky aj v tomto roku...za chvilu mame tu 2. vyrocie :-) dufam ze ste vsetky stastne a milovane a ze navzdy aj budete ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte majovky, tak o par mesiacov to uz budu dva roky co sme vydate zienky, ja sa teraz viac zdrzujem na MK v marcovkach :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
veru, 2 roky, mne sa to zda, ako keby to tak bolo vzdy :-) prave teraz, ked sa ten MK zacal tykat uz aj mna, tak tam vobec nechodim..... :-N =-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?