Svadba v máji 2008

14. okt 200826820
  • jej droby to sa mi paci podla vas len naopak, u nas sa to bohuzila neda 😞
    ibaze by sme mali Lenka a Matejku 😃

• ja neviem co by som chcela..chvilu to a potom ono 🙂 takze asi oboje 🙂 a teraz mena - Ninka a Andrej 🙂)ale ako sa poznam dovtedy to zmenim ....

• lebo drahy povedal ze podla neho je aj tak lubka najkrajsie meno 😃 moja mam je lubka ja som lubka tak nechcem aj dceru lubku tak kompromis a bude lubko, aj sa mi to meno paci -Ľuboš
    a draheho zas odmalicka volaju Emo, tak chcel aby mal syna ktory sa tak bude volat naozaj co neprichadza do uvahy - nechcem aby sa vlastne volali rovnako - kto mu take meno neexistuje a este teraz sa njaka banda narusenych ludi zacne volat emo 😠 tak som to prehodila na emku a strasne sa nam to tak paci..
    no co bude ked bude neviem povedat, keby zajtra rodim chlapceka tak je samko 😃

• Sponzor fóra
  • Aha nová témička - a ja kukám, že májovky 2008, však to som ja 😃 No ukecané sme 😃

• No ako som prišla, tak aj odchádzam... Ideme nakúpiť nealko a veci na pečenie. Zatiaľ papa.

• Ja vytuzujem odjakziva po dievcatku Kristinke a chalana chce drahy Tomasa...
    Ale tiez by sme to mohli prehodit na Emil a Radka 😃 😃
    No, hm, Lochnes, to si tu dlho nebola 😬

• Inak Ninka je teraz popularne, to vidim aj u nas v ambulancii, ze vsetky tehulky davaju meno Nina a Ema

• Idem ja taky, nevesticky, majte sa dnes este kraaaasne 😉

• veru sama ema to je, uz dlho fici to meno, tym ma trocha omrzelo, ale kym sa k tomu ja dipracujem tak nebudu ziadne emky 😃

• majte sa krasne a pekne poobedie kocky.

• Hoj hoj, nové téma, jsem vás málem přehlídla 😃 😃

Jsme si dneska přivezli cukroví a dortíky domů a máme je ve sklepě a nádherně to voníííííí 😉 😉

• Jo a taky máte všechny povinnost na mě celou sobotu myslet, obřad máme v 11:30h, takže mi budete držet pěstičky štěstí, ať se nám to vydaří a basta 😠 😃 😃 😃

• Charlie no to si píš že budeme na teba myslieť, si tu naša jediná zástupkyňa tohto dátumu. Ale na oplátku ty nám musíš čím skôr podať správu, ako to dopadlo 🙂

• leni urcite na teba budeme mysliet a urcite sa vam to vydari 🙂 to mate uz dost skoro obrad, asi si riadne privstanes

• drzim palce urcite vsetko krasne dopadne, mnaam zakusok by som si dala 😛 😃

• Sponzor fóra
  • krasne ranko prajem 🙂

charlie zajtra na tebu budeme urcite mysliet nech to vsetko dopadne podla predstav 😉

• dobre ranko.este dnes budem vymeskavat. mam toho vyse hlavy.navyse dnes skusky z dvoch predmetov a vcera som ucivo videla pri zaspavani asi dve hodinky. dnes to bude cisto o stasti 😐

• ahoj Jani, neboj zvladnes, treba dufat ze sa zadari 😉

• takto nepripravena som este nikdy nebola. 😞 ak mi neporadia,tak nemam sancu 😦 Ratam s opravou v Bystrici 😴 ja som cely tyzden ako keby som od rana orala. o 21-tej uz zaspavam.... mozno je to ten deficit spanku, ked som poriadne pred svadbou nespala 😬

• dobre ranko, dnes to tu zase budem flakat,mam vela roboty a este idem kupit aj torticku na zajtrajsiu rozlucku so slobodou 😃

• Jani ja som na tom takisto, byvam hrozne unavena kazdy vecer.

jaj kati tak tu rozlucku ti teda zavidim,ja by som si hned zopakovala 😃

• dobre ranko prajem babulky 😃

• ahoj Moni, 🙂

• ahojte kocky tak ako konecne piatooook huraaaaa sa tesim
    vcera sme konecne objednali zakusky a tortu, dalsia vec zo zoznamu skrtnuta 😃

• Ahoj, mám dotázek! Potřebuju připevnit vlizelínovou dekoraci na auto, ale nemůže to být taková ta zelená přísavka z květinářství - ta je moc vysoká a moc zelená, netušíte jak jinak to udělat? 😮 😮

• ahoj lubi, no vidis, pomalicky to odbuda a vsetko sa stihne 😉

veru konecne piatok len uz aby bolo 15.30 lebo sa mi straaaaaaaaaasne nechce.

• kocky, tak si predstavte, co sa nam stalo...

vcera vecer sme sa docitali na nasej mestskej stranke, ze od 17.5. nesobasia v obradnej sieni mestskeho uradu, pretoze to tam idu rekonstruovat..

v tychto priestoroch nas budu sobasit:
    http://www.inkubatorhandlova.sk/pictures/foto/fotogaleria/budova/inkub.jpg
    a toto bude provizorna obradna sien:
    http://www.inkubatorhandlova.sk/pictures/foto/konferencna/konf_02.jpg

ale najlepsie na tom je to, ze nam to ani nedali vediet..my sme to len vcera zbadali nahodne na nasej mestskej stranke..sila ze????
    sa tam chystam v pondelok, ze akoze kedy nam to chceli oznamit?????????????? 😠 😠 😠

• no to je teda dost dobre moni. ale tak co uz. hlavne ze vas zosobasia.
    ved hadam tu miestnost niako upravia.
    ale fakt vam to mali oznamit. ved sa kludne mohlo stat ze v den svadby pridete na povodne miesto...

• Tyjo, bambuli... tak to je husty... 😞 😞 😞

• no dufam aj ja, ze tu miestnost nejako upravia 😬
    pojdem na urad v pondelok a budem ziadat, ze chcem vydiet tu nahradnu miestnost a hotovo 😠

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Štýlová reštaurácia a veľká spoločenská sála, priestranná terasa s altánom, starostlivo udržiavaný park s jazierkami, veľká ubytovacia kapacita.
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov