Svadba v máji 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
Lenka,ty si tu este menej ako ja ;-) citala som,ze uz sa stahujete. takze uz mas trvale volno od prace?
Odpovedať
Profilova fotka
Jani oni nám to dokonca aj nakrájajú =-) No len dúfam, že si potom za tú misu nezapýta tú svoju sumu
Odpovedať
ufff.tak to som v soku. tak to vam este viac povolil ako nam. my sme si este na to aj tie misy museli kupovat,dat to nakrajat a potom urobit maminkinym kolegyniam. urobili to krasne, na tych misiach to bolo na vrsty,takze toho bolo vela ale zjedlo sa z nich takmer vsetko. zostala iba necela jedna. Iba jeden detail to malo,ze som na ne nakupila olivy a tie sa zabudli doma v chladnicke.tak som balicek zdobla akurat predvcerom :-N Este sme k nim dokupovali aj udene rolky a tie v piatok varili a tiez klobasky. ale ako vravim, ja to vsetko viem uz len z pocutia a chval. osobne som popri tych svedskych stoloch ani len nepresla.
Odpovedať
no hej zajtra pride po nas ocino s dodavkou, tak uz sa balime pomaly, nemam to rada toto stahovanie... a ja som este stale na marodke s tymi krizami... ale uz si hladam pracu v LM, tak to mam dost pestre teraz :-)
Odpovedať
a tie kolace si budete teda vykladat sami? ci aj v tom mate zmenu?
Odpovedať
Profilova fotka
Jani tak teraz sa vrátil drahý z Ovčiara, Ryboš tam nebol, len tá ženská, a tá velice prekvapená, že vy ste si doniesli šunky? Ale my už misy nerobíme :-S Potom volala Rybošovi a ten povedal, že nám to ešte sľúbil. Tak hádam nám do toho nenapľuje :-) Na koláče máme delegované dve osoby, aj na alkohol.
Odpovedať
to ma vobec neprekvapuje. my sme boli dohodnuti, ze o 17-tej prideme s kolacmi aj tortami (v piatok),ze ci tam budu,ta mlada,ano ja tu budem cely den. prideme tam a tam nikto!!!!! volam Lubosovi,ktory bol na ceste zo skusky ze nech mu okamzite vola,ze je teplo a my cakame na parkovisku. tak potom volal a potom mne spat,ze pride za polhodinu. skoro ma porazilo o 18-tej som uz mala byt v kostole. mama tam dostala dobry zachvat placu a nervov a potom ked sa uracili prist,tak sme odtial leteli 120 celou cestou aby som tu spoved stihla :-S
Odpovedať
aj tak ked raz tie kolace vylozite uz sa nebudu musiet doplnat. u nas nebolo treba a to sme mali este oproti vam chladnejsie. v teple urcite nepojdu. chcete krajat aj tortu?
Odpovedať
Profilova fotka
Zatiaľ neviem, vy ste krájali?
Odpovedať
Profilova fotka
baby zohnali sme pivonky x-) len treba ist mimo mesta na mensich dedinkach je to asi lespie, neviem v bratislavskych kvetinasrstvach neochota aziadne pivonky a v stupave nam ochotne pripravia pivonky aj kyticku podla predstav by mi za 500sk uviazali, tak neviem neviem co teraz, v kazdom pripade mam pivonky zohnate, musim rozmysliet kolko a uz som sa tesila ze si ju viazem sama tak to tak aj necham, poverim rodinu nech roznasaju vysluzky a ja budem vecer viazat kvetinky x-) ozaj hadzali ste kyticku alebo zavoj?? ja chcem jednu emsniu kyticku dat spravit na hazdanie, mama vravi ze mozem hadzat zavoj, ale podla mna by neletel :-|
Odpovedať
Profilova fotka
lubi..ja som hadzala kyticu, ale starejsi mi povedal, aby som dala spravit nejaku z umelych kvetov..a spravili mi ju v kvetinarstve fakt pekne..clovek by ani nepovedal, ze bola umela :-D :-D :-D :-D leni..tak vy uz teda odchadzate zo Ziliny? budete stavat aj ten domcek v LM? ;-)
Odpovedať
áno.ale boli sme v soku,ked sme nakrajali prve rezy pre nas a rodicov, este aj DJ zahlasil,ze zvysok pokraja personal a oni ze to nie,ze oni nemaju kedy,ze to sme sa nedohodli a tak :-| tak sme si to najskor aj rozniesli sami a potom nam to prisli aspon poroznasat a krajala som pre vsetkych hosti sama. Kameraman bol z toho najviac paf....ten to prezival neskutocne. mne to bolo jedno,nerobilo mi to ziadne problemy,akurat ze som za nechtami vsade mala tortu :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
lubi moja svagrina hadzala zavoj a ten letel ale len nic moc, ja tiez si dam asi spravit jednu mensiu kvetinku
Odpovedať
a hlavne ze som hovorila, v piatok,ked sme tam doniesli torty, ze konkretne tuto chcem na ten bocny stol,kde potom boli svedske aj aby tam dali tanieriky ze ju budeme krajat
Odpovedať
ja som nehadzala nic. svoju svadobnu by som za tie prachy nehadzala ani keby ma niekto velmi vytocil :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jaj ozaj krajanie torty som si nedohodla, lebo mne sa neche krajat tortu pre vsetkych :-N
Odpovedať
Profilova fotka
vdaka tak si dam teda mensiu kyticku na hazdanie, zatial bude robit dekoraciu na svedskom stole a potom ju dakto ulovi :-D jozaj krajali ste njaku tortu aj skor? ked som povedala ze torta sa kraja pred polnocou tak ze coo tak neskoro? budeme ju pred odcepcenim po ceremonii ruzi krajat cca o 10tej a co tie ostatne torty? tie mzome aj skor? a kto ich kraja?
Odpovedať
Lubka mne to bolo jedno.bolo to hotove za 5-10 minutiek pre 65 ludi.
Odpovedať
Profilova fotka
no tak s tymi ostatnymi tortami ti neporadim, lebo mi budeme mat len svadobnu
Odpovedať
my sme krajali len tu hlavnu tortu a bolo to po hlavnom chode,prvom tanecnom kole teda o 20.00
Odpovedať
Profilova fotka
no len ja by som ani nevedla ako mam krajat tu tortu a mali ste rovnaku plnku na kazdom poschodi? lebo mi mame cokoladovu-orieskovu-cokoladovu
Odpovedať
Profilova fotka
my mame kazde poschodie ina plnka, tri poschodia tri prichute, buden krajat po poschodi uz ak asa ujde taka sa ujde, snad zvysok dokrajaju ak nie tak sama pre 43 ludi to zas bude hadam pohoda. prave to mi povedali ze by si dali hned po tom prvom jedle po prvych tancoch ku kavicke, som myslela se to dame najprv inu a az potom velku svadobnu
Odpovedať
Profilova fotka
my sme mali hlavnu tortu ovocnu..prve poschodie bolo jahodove, druhe vysnove a tretie broskynovo-ananasove ale tortu sme nekrajali..zabudli nam ju vylozit a mna to v tom zhone ani nenapadlo.. ked som sa potom pytala hosti, tak vraj im torta ani nechybala.. toto bola jedina vec, co ma trosku mrzela na nasej svadbe..vsetko bolo super, len tortu nam zabudli vylozit..cely vecer bola v chladiacom boxe :-| ale co uz, uz ju mam aj tak celu rozkrajanu a zamrazenu v mraznicke :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no my budeme krajat svadobnu tortu okolo 22,30 pred tym nech si daju zakusky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahote, dnes ste nejake rozbehnute :-) Kocky sobotnajsie, hlavne klud klud klud, kazdy musi mat pred tym nervy, bez nich to nejde...Ja by som si teraz dala Bambukinu hlavnu tortu! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No ja si vas postupne docitavam...co sa kyticky tyka, tak ja som hadzala tu svoju, ale som ich upozornila, ze ju musia chytat, nech sa nezlomi....a moja byvala kolegyna hodila brankarsky skok a mala ju v rukach :-) Bolo to super, lebo letela pre nu asi 2 metre...takze sa o nu skoro pobili...
Odpovedať
ja som tiez male taku zmenseninu mejej kyticky a tu som hadzala :-)
Odpovedať
moni: hej ten domcek by sme chceli stavat ale tak asi az o rok ked sa nazbieraju financie a uz budeme mat obaja istu robotku a tak... proste je to zas o peniazoch :-|
Odpovedať
Lubka-droby my sme tiez mali kazde poschodie inu prichut a tiez sme to davali ku kave. takze najskor hlavne jedlo,prvy manzelsky tanec,tanec s rodicmi este nejake tanceky cca 20 minut a sup torta a kavicka
Odpovedať
jani aj my sme to mali tak s tou tortou ze bola ako dezert v podstate po vecery a po tanecnom kole
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?