Svadba v máji 2008

14. okt 200826820
  • ju ziraf este ze sa vam daju prisposobit nase ocelove sa uz nedaju zvacsit amensit 😐 zatial sedia celkom aj ked manzel by mohom mat o kusok vacsiu ale o cislo vacsia uz bola zas velka.
    tak si ju opreklada z pravej na lavu a tak aby to bolo ok, v najhorsom aj na malicek

• dobre ranko sa tu praje 😉

• krasne ranko 😃

• Sponzor fóra
  • Čaute žienky (veru už toto oslovenie platí na všetky 🙂 ). Ja vás vôbec nestíham, fakt ani netuším, či stihnem odchod na dovolenku 😃 Ale včera som mala úspešný deň, vybavila som matriku, zmenu trvalého pobytu, občiansky, vodičský aj banku...
    Maťka ja ani neviem, či som sa ti poďakovala za blahoželanie, bolo to milé 🙂 A veľmi výstižné 😃

• matik..aj ja dakujem za prianie..neviem, ci som uz dakovala 😬

babulky, nechyba vam vsetok ten predsvadobny zhon a stres??? 🤔 mne veru ano 😃

• dobre ranko 🙂

• dobre ranko.tak mne ten stres vobec nechyba.nahradil ho celkom iny.mam maminu po operacii a je to komplikovane,takze beham stale

• Moni mne teda ani trochu 🙂 Od svadby stres a zhon veselo pokračuje, aj keď už nie predsvadobný 😃 Mne skôr budú chýbať tie začiatočné prípravy, keď ešte stres a zhon nebol, len sa človek tešil a lozil po internete a vyberal a predstavoval si...
    Musím sa vám ešte pochváliť (dnes som hrozná, iba sa chválim 😉 ), včera nám boli vymeriavať skrine, čo si dáme urobiť zo svadobnodarových peniažkov 🙂 Už sa neviem dočkať, kedy budú, doteraz sme mali len také miniskrinky a v byte večne bordel, lebo nebolo kde odkladať veci. Zatiaľ ešte žijem v ilúzii, že keď budú skrine, bordel nebude 😃

• Moni nie je za co 🙂
    joj Jani a mamina je OK? vsetko v pohode?

Kika pekna iluzia, potom povies ci je to pravda a ak hej tak dam do bytu tie najvacsie skrine co existuje 😃 😃 😃

inac mne tiez chyba to zhananie a hladanie na nete... 😞

• jaj,Tinka,ani mi nehovor,tie nase vstavane sa montuju uz vyse mesiaca.ale udajne uz stoja,uz treba len zalozit police, tyce a dvere....a dnes by sme radi isli kupit matrace na nasu manzelsku postel 😬 Nech uz spime v nej

• Ahojte krasky... 🙂 tak ked sa chvalime, tak aj ja...vcera nam doviezli novy TV a DVD, co mame zo svadobnych koruniek, cize mame dalsie svadobne dary. 🙂
    A mne chyba predsvadobny stres. Teraz sa mi budu vydavat 2 kamosky, tak to budem prezivat s nimi. 😃

• Jani - dufam, ze mamina bude OK

babule mam fotku v popolnocnych v albumiku - jednu jedinu mam - nikto iba jedna kamoska ma v nich odfotila...

a my este nist nove nemame..

• Kati kraaasne 🙂 Bola si jednoducho kočka!

• lupi si ma navnadila - my sme chceli novy plochy TV kupit uz davnejsie ale nakoniec sme si povedali ze ten nas nam staci a teraz sme o tom po svadbe zase uvazovali...a nevedela som sa rozhodnut ci necem radsej novy notebook - lebo ho mam taky pomalsi...ale tusim ten TV to vyhra 🙂

• Kati kraaaaasne saty, inac ja tiez nemam foto v popolnocnych len ked sme tancovali ale tam ich ani dobre nie je vidno 😞

no my sme este tiez zatial nic nekupovali my asi peniazky minieme na take veci ako poplatok za vybavenie hypoteky, znalecky posudok, projekt... a bude isto aj malo 😃

• Sponzor fóra
  • No Kati moj drahy je na elektroniku a prakticky od svadby nic ine neriesil, len pozeral televizory. Tak teraz mame doma plochy TV, 94 dm uhlopriecka a ja si neviem na take monstrum zvyknut, lebo doteraz sme maly takeho krpca 🙂 ale to chce asi len cas. Ale je to dobra hracka, drahy mal vcera cely vecer o robotu postarane 🙂

• aj moj je na elektroniku ale viac ho fascinuju pocitace,fotaky a tak...telky nie - lebo na telku nadava v jednom kuse - ze tam nic normalne nedavaju a pozera so mnou akurat spravy a potom nieco nasilu...skor filmy pozerame - on v tomto je uuplne netypicky chlap a keby sme nemali doma telku vobec tak si to asi ani nevsimne 😃 😃 😃

• Katka,ja ani poriadnu fotku v popolnocnych nemam.uz asi nemal kto fotit 😬 iba v zapale tanca aj to nie je nic moc. ale saticke pekne. Kolko merias? lebo doteraz som si to nevsimla,ale v tych satach vyzeras tak utlucko

• Kati tak to ich mame podobnych, moj je na pocitace...fotaky a fotenie a na filmy. On videl hadam vsetky. Ale ja ich nerada pozeram na PC, kedze pri nom musim sediet a ja rada lezim 🙂 a telku chcel hlavne kvoli tomu, aby sme mohli pozerat filmy na DVD. Takze mame TV a DVD a teraz si mozem svadobne dary vyberat ja 🙂

• inak ked uz rozoberate TV,tak mi tiez svadobne asi dame aj na TV.moj chce aspon 120 uhlopriecku, ale to je este v nedohladne. najskor musime "vybudovat" velku obyvacku, zariadit ju a potom bude aj TV. 99% peniazkov sme dali na ucet a chceme si z nich potom kupit dve sedacky, TV a este nejake tie prkotinky. ale pochybujem,ze vystacia na tieto tri veci....

• jani 1,56 bez opatkov - ale nosim stale 8 cm vysoke 😃 a ta fotka trochu skresluje - taka utla som v skutocnosti urcite neni..ale neviem preco to tak vyzera...a je to aj zboku...

lupi - telocku u nas chceme aj preto ze ta uzka vyzera omnoho lepsie..a v nasom nevelkom byte to hebedo co mame je nist moc... a je aj stara... a presne - filmiky sa budu pozerat lepsejsie 🙂

• tak 8 cm ?? ja som kedysi tiez nosila take vysoke,teraz uz mam mensieho chlapa,tak aby som ho "neprerastala" nosim tak max 4. ale ako mam baleriny,tak by som najradsej chodila len v nich.
    a Katik,ty si fakt chuducka..
    ja mam tiez maly bytik,tak iny ako LCD som ani neriesila,ale zase je maly aj na uhlopriecku,aby som si o telku pri sledovani neopierala nos 😬

• Kati Ty si taka drobunka? By som nepovedala...a ani ja uz nemozem nosit opatky, lebo potom som rovnako vysoka ako Marek...ale nosim 🙂 A baleriny by som tiez mala najradsej na nohach stale, ale on ma presviedca, ze to je na babach smiesne. No uznajte!

• no teda Kati ani ja by som nepovedala ze mas len tolko... no ja pri svojich 172 cm tiez nosim tak 4cm opatky, aj ked sem tam dam aj vyssie , ale potom som vyssia ako Michal.

joj Lubi pre mojho draheho je smiesne na bachach tolko toho - teda hlavne trojstvrtove gate a k tomu cizmi...alebo tie kratasy po kolena... ale aj tak vsetko nosim 😃 😃

• Aj ja nosim...moj nema rad este rozne kvetinkove slapky a ja mam jedny gulickove topanky, tak tie priam nenavidi...a este fialovu farbu 🙂

• no presne fialova a ruzova to ani ten moj nemusi a pritom ja mam tak rada tieto farby, aj ich casto nosim 😃 😃 😃

• no ja som mooooc malicka - ako nasa droby 🙂 priblizne - ale opatky to istia a ja aj ked si dam 10 cm - tak nemam sancu chlapov "prerast"... a ani taka chudunka niesom - "rici" mam slusnu a nohy som nemala nikdy v zivote stihle - ale take svalnate skoro "chlapske".... a ta fotka fakt skresluje... ja by som sa najradsej stale trapila dietami...koli noham a rukam... ja mam taku postavu ze driek chuducky a triceps a stehienka baculate... ale nevadi - kaslem uz na to 🙂

ja si prave neviem vybavit co moj nema na obleceni rad 😕 ale urcite sa nieco najde... 😃 😃 😃

• Kati to je aj moj pripad, ze by som sa najradsej trapila dietami, ale chyba pevna vola... 🙂 Ja mam zase brucho, to by som najradsej urezala...radsej by som mala zadok ako brucho, to trci zovsadial 🙂

• no ale ja zase ani v lete nemozem nosit kratke sukne - lebo sa hanbim 😬 takze som celorocny nosic gati - okrem dovoleniek daleko pri mori 😃 😃

• katkaajurko: tak v postave sme si podobne 😃 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Svadobné foto a video služby tlač a výroby pozvánok na svadbu portfólio na https://www.facebook.com/SK-Foto-Video-Studio-100554621761165 
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov