Svadba v marci 2011. Ste tu?

24. apr 20114900
  • @lucia3006  ahoj, co sa tyka tabletiek tie som vysadila uz pred rokom 🙂 a na svadobnu cestu by sme chceli ist v septembri na Mauricius/ale uprimne povedane este nic konkretne neviem,lebo akosi nemam cas.

• @svintekova  no ja ešte len plánujem v lete vysadiť... tak uvidíme... na svadobnú by som išla hneď ale tiež neviem ako to bude...

• ...tak a je presne mesiac po svadbe a mne to pripadá akoby ubehlo už pol roka 🙂

• Sponzor fóra
  • @svintekova  mne tiež 🙂 a ako sa inak máš?

• @lucia3006  ahoj Luci, mám sa super-nemusím nič organizovat (svadba). Akurát dnes nám došla nová rohová sedačka (svadobný dar zo zozbieraných penazí na svadbe) a zajtra si ideme po nový Samsung LED TV-tak sa vééélmi teším a upratujem na Velkú noc. A ty ako?

• @svintekova  ahooojky, ja sa mám tak pracovne, stále som v robote, už aby bola polka mája a budem mať konečne aj nejakú dovolenku... my sme si tiež zo svadobných peniažkov kúpili veľké LCDčko ... na Veľkú Noc sme už pripravení, variť a piecť nemusím lebo nebudeme ani doma... ale sa teším, lebo budem mať konečne tri dni voľno... 🙂

• @lucia3006  ahoj Luci,tak vsetko mam upratane len varit a piect mi treba. Dnes sme mali v Dubline celkom fajn pocasicko a tak sme kupili par kvetov a orgovan a babrali sme sa so zahradou/ale vysledok je uzastny a po tvrdej praci sme si spravili barbecue/mnamky. Tolko moj dnesny dnik 🙂

• @svintekova  tak prajem krásne veľkonočné sviatky, a vy žijete v Dubline? to som nevedela... u nás bolo dneska tiež nádherné počasie, boli sme sa s manželom korčulovať na slnečných jazerách u nás v Senci... 🙂

• @lucia3006  ahoj Luci,zijeme tu spolu uz pomaly 3.rok a manzelicek je tu 6 rokov. Na buduci tyzden mi uz konecne dojdu svadobne fotky-tak sa tesiiim 🙂 Aj vam prajem prijemne prezitie velkonocnych sviatkov.

• @svintekova  ďakujeeeeeem, ja som si myslela, že žijete na Slovensku 🙂 jeeeej supeeer, potom pridaj aj tu nejaké 🙂 tak ešte raz krásny víkend a krásne a pohodové sviatky 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ak hľadáte niečo nové a zábavné na Vašu svadbu, oslavu, firemnú akciu, garden party alebo iný event, vyskúšajte náš retro FOTOKARAVAN. 🙂
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov