Svadba v marci 2011. Ste tu?

Zobraz úvodný príspevok
Hladam kolegyne na marec, ste tu? :-)
Odpovedať
1
16
17
Profilova fotka
@lucia3006 ahoj, co sa tyka tabletiek tie som vysadila uz pred rokom :-) a na svadobnu cestu by sme chceli ist v septembri na Mauricius/ale uprimne povedane este nic konkretne neviem,lebo akosi nemam cas.
Odpovedať
Profilova fotka
@svintekova no ja ešte len plánujem v lete vysadiť... tak uvidíme... na svadobnú by som išla hneď ale tiež neviem ako to bude...
Odpovedať
Profilova fotka
...tak a je presne mesiac po svadbe a mne to pripadá akoby ubehlo už pol roka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@svintekova mne tiež :) a ako sa inak máš?
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 ahoj Luci, mám sa super-nemusím nič organizovat (svadba). Akurát dnes nám došla nová rohová sedačka (svadobný dar zo zozbieraných penazí na svadbe) a zajtra si ideme po nový Samsung LED TV-tak sa vééélmi teším a upratujem na Velkú noc. A ty ako?
Odpovedať
Profilova fotka
@svintekova ahooojky, ja sa mám tak pracovne, stále som v robote, už aby bola polka mája a budem mať konečne aj nejakú dovolenku... my sme si tiež zo svadobných peniažkov kúpili veľké LCDčko ... na Veľkú Noc sme už pripravení, variť a piecť nemusím lebo nebudeme ani doma... ale sa teším, lebo budem mať konečne tri dni voľno... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 ahoj Luci,tak vsetko mam upratane len varit a piect mi treba. Dnes sme mali v Dubline celkom fajn pocasicko a tak sme kupili par kvetov a orgovan a babrali sme sa so zahradou/ale vysledok je uzastny a po tvrdej praci sme si spravili barbecue/mnamky. Tolko moj dnesny dnik :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@svintekova tak prajem krásne veľkonočné sviatky, a vy žijete v Dubline? to som nevedela... u nás bolo dneska tiež nádherné počasie, boli sme sa s manželom korčulovať na slnečných jazerách u nás v Senci... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 ahoj Luci,zijeme tu spolu uz pomaly 3.rok a manzelicek je tu 6 rokov. Na buduci tyzden mi uz konecne dojdu svadobne fotky-tak sa tesiiim :-) Aj vam prajem prijemne prezitie velkonocnych sviatkov.
Odpovedať
Profilova fotka
@svintekova ďakujeeeeeem, ja som si myslela, že žijete na Slovensku :) jeeeej supeeer, potom pridaj aj tu nejaké :) tak ešte raz krásny víkend a krásne a pohodové sviatky :)
Odpovedať
1
16
17
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?