Svadba v marci 2011. Ste tu?

24. apr 20114900
  • @lucia3006  ahoj, co sa tyka tabletiek tie som vysadila uz pred rokom 🙂 a na svadobnu cestu by sme chceli ist v septembri na Mauricius/ale uprimne povedane este nic konkretne neviem,lebo akosi nemam cas.

• @svintekova  no ja ešte len plánujem v lete vysadiť... tak uvidíme... na svadobnú by som išla hneď ale tiež neviem ako to bude...

• ...tak a je presne mesiac po svadbe a mne to pripadá akoby ubehlo už pol roka 🙂

• Sponzor fóra
  • @svintekova  mne tiež 🙂 a ako sa inak máš?

• @lucia3006  ahoj Luci, mám sa super-nemusím nič organizovat (svadba). Akurát dnes nám došla nová rohová sedačka (svadobný dar zo zozbieraných penazí na svadbe) a zajtra si ideme po nový Samsung LED TV-tak sa vééélmi teším a upratujem na Velkú noc. A ty ako?

• @svintekova  ahooojky, ja sa mám tak pracovne, stále som v robote, už aby bola polka mája a budem mať konečne aj nejakú dovolenku... my sme si tiež zo svadobných peniažkov kúpili veľké LCDčko ... na Veľkú Noc sme už pripravení, variť a piecť nemusím lebo nebudeme ani doma... ale sa teším, lebo budem mať konečne tri dni voľno... 🙂

• @lucia3006  ahoj Luci,tak vsetko mam upratane len varit a piect mi treba. Dnes sme mali v Dubline celkom fajn pocasicko a tak sme kupili par kvetov a orgovan a babrali sme sa so zahradou/ale vysledok je uzastny a po tvrdej praci sme si spravili barbecue/mnamky. Tolko moj dnesny dnik 🙂

• @svintekova  tak prajem krásne veľkonočné sviatky, a vy žijete v Dubline? to som nevedela... u nás bolo dneska tiež nádherné počasie, boli sme sa s manželom korčulovať na slnečných jazerách u nás v Senci... 🙂

• @lucia3006  ahoj Luci,zijeme tu spolu uz pomaly 3.rok a manzelicek je tu 6 rokov. Na buduci tyzden mi uz konecne dojdu svadobne fotky-tak sa tesiiim 🙂 Aj vam prajem prijemne prezitie velkonocnych sviatkov.

• @svintekova ďakujeeeeeem, ja som si myslela, že žijete na Slovensku 🙂 jeeeej supeeer, potom pridaj aj tu nejaké 🙂 tak ešte raz krásny víkend a krásne a pohodové sviatky 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Dôraz na detail, emóciu, no najmä netradičné! veci. Vzdialenosť nie je problém ani prekážka! Výstup do desiatich pracovných dní.
    Ponúkame výrobu svadobných produktov a tlačovín - svadobné oznámenia, etikety na fľaše, svadobné pečiatky, menu karty, svadobné ŠPZ, magnetky.