Svadba v Nitre: leto 2011. Kto sa ku mne pridá?

28. máj 2011940
  • @ejka07  no jasne,hodim sem foto...inak mam v albume obrucky,podla ktorych sme si davali spravit,len tam su hranate kamienky a ja budem mat okruhle,bo nam zlatnik povedal,ze hranate sa robia strojovo a to on nevie bez toho stroja vyrobit...ale tesime sa 🙂 a ty uz mas obrucky?

• @cuculiatko88  to je tiez dobry napad.. ja som chcela velmi do palarikova.. tam je polovnicky kastiel.. ale prenajal si to jeden nemec.. a zakazal tam vsetky svadby.. aj fotenia.. 😞

• ja som pocula,ze aj v babe je daky kastiel,kde sa da fotit,tak my budeme to zistovat,ak daco blizsie budeme vediet,dam info🙂
    a dnes som si kupila lodicky,tussi to isti,ako som si myslela,tak to aj bolo...sice su vysoke,ale pre krasu sa musi trpiet 😛

• Sponzor fóra
  • Baby a prosim vás, kde má karolko nejaký kozmetický salón ??! Snažím sa ho vyhľadať cez net, no nejde to...Ďakujem pekne 🙂

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Ahojte chcela by som sa spytat,ci nahodou neviete kolko stoji obrad vonku v prirode? 🙂 🙂 🙂 Dakujem

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    Celá SR..
    Svadobné foto - video
    Rodinné foto - video
    Letecké foto-video DRONOM
    Book,glamour
    Fotoatelier
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov