Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

16. jan 201627280
  • aj ja by som sla a hned len musim vyckat 😉

• Janka máš to za 226 dní takže pevné nervy ktomu čakaniu 😃 😎 😃 😛

• no dakujem leni ani ty to nemas o vela menej 😃

• Sponzor fóra
  • AAAAAAAAAAAle ja sa už budem dávno kúpať v šampanskom keď ty sa budeš potiť a rozhodovať ano- nie- ano- nie 😃 😃 😃 😃 😃

• nono no ale ked ty sa budes potit pri rozmyslani ano nie ano nie tak ja budem este sunky valat 😃

• ok 1:1, myslím že si nemáme čo závidieť 😉 😃 😵

• veru ze nie asi len to ze ty teraz nemusis ist do prace a ja ano 😐 a mne sa veru taaaaaaaaak velmi nechce

• Ja som prišla domov ešte len pred hodinou takže to tiež nie je výhra. inač dnes mám zlý deň ja. 😐

• preco mas zly den?co sa stalo?ja uz utekam do prace papa 😉

• Ale nič vážne, proste nás niekto dnes vytočil. Tak nech ti to zbehne.Pa pa Jani 🙂

• diky za radu. tiez by som sla hned, ale musim pockat.

• Prečo musíš čakať?
    🤔

• no lebo som v anglicku a nechcem si ich dat robit tu, lebo v oktobri tu uz nebudem. no a domov idem na dva tyzdne na velku noc a potom nastalo koncom maja. takze az potom.

• Tak si daj urobiť počas Veľkej noci aspoň budeš kočka cez svatky 😃 😛 😃 .

• no, tie nechty su este neni az take dolezite. skor sa asi pojdem popozerat po nejakych satach, zajst za aranzerkou a take to veci. no a este s drahym chceme vybehnut dakam na chatu cez velku noc...

• Sponzor fóra
  • A ty ešte nemáš šatky? Tak to cez sviatky asi bude najvyšší čas aby neboli poobsadzované. Moje už mám pol roka doma. Raz do mesiaca mi prasknú nervy a dám si ich na seba 😃 😕 😵

• no veru este nie. a neplas ma prosim ta. my sme len vo februari oznamili, ze sa chceme brat. este sme nemali ani oficialne zasnuby... 😬 😬 no ale ved hadam najdem dajake vhodne a volne.

• My sme sa zasnúbili v roku 2000 a rodičia stále otravovali že kedy a podobne a teraz keď už máme termín tak ani netušia že svadba bude. 😛 😛 Určite šatky nájdeš, nechcem ťa vystrašiť.

• no ved nieco take som tu citala, ze nic netusia. to bude asi poriadny sok pre nich...my sme spolu styri roky a tiez nas kazdy otravuje, ze kedy bude svadba. no planujeme to uz asi rok, teda vtedy sme o tom zacali hovorit, ale len teraz sme to dako rozbehli.

• My spolu žijeme šiesty rok a už by sme radi babo a ani nie som najmladšia 😦 - takže jedno s druhým 😃 😃 😃

• a mozem sa opytat, kolko mas rokov? my sme spolu este nezili a zhodli sme sa na to, ze skusat to nechceme. snubenec by uz tiez rad babo... 😃 no a aj ja uz asi mam vek, kedy by som prijala...byvat mame kde, on ma dobru pracu...no a hlavne chceme byt spolu...

• Budem mať 27. 😞 😃 a prečo nechcete skúsiť spolu žiť?

• no tak to ja mam 25. ale ved to je este v phode. Preco? no asi preto, ze sme si isty, ze chcem zit spolu a obaja vieme, ze sa vyskytnu nejake problem, ved to je jasne. no a myslime si, ze v manzelstve sa obaja budeme viac snazit to prekonat. proste nechceme len skusat...taky je nas nazor. za posledne dva roky sme sa odskusali viac ako dost a to nam staci na to, aby sme vedeli, co chceme.

• Rozumiem vášmu postoju, ale na druhej strane aj keď sme mali problem my počas spolužitia tak ani raz nás nenapadlo rozísť sa ale stále sme to vyriešili a to pár krát lietali aj taniere 😠 😛 😃 . takže keď sa veľmi chce tak to funguje. 😉

• no ved to je jasne. ked dvaja naozaj chcu, tak je to mozne. ale ked tam neni to "puto" tak je asi lahsie zbalit sa a odist... Ja som z levic a on je z trnavy. ako poznam nasich rodicov, moc by sa im take skusanie nepacilo a dost by frflali. no a neviem si predstavit, ze by sme fungovali tak, ze cez vikendy spolu a cez tyzden od seba. ja si to teraz fakt inak ani neviem predstavit len tak, ako to bude. no a budeme spolu od juna do svadby bez manzelstva, tak uvidime... 😃 😃

• A aké šaty si predstavuješ?

• no, velmi ma oslovili od san patrik Delicia, ale pochybujem, ze ich budem mat. inak chcem take v kuse, vzadu so snurovackou a siroke od pasa dole. nie velmi prezdobene...mozno z vleckou...neviem presne. zalezi ake mi sadnu a ake budu mat. rozmyslam ze si kupim tu v UK, ale bez skusania...no a este tam budem musiet mat bud nejake ramienka alebo by sa mi pacil taky cipkovy kabatik...a ty mas ake?

• Ja mám štýl morskej panny s vlečkou, ktorá sa nedá vypnúť tak budem musieť nejako prežiť ten obmedzený pohyb ale neodolala som im a povedala si že to vydržííííím 😛 😵

• no a da sa v takych chodit? videla som vela takych na nete...no a aj pri tanocovani to vydrzis?

• Ale dá sa všetko v nich robiť sú úplne pohodlné, len pod vlečku sú všité asi 4 vrstvy tylu tak jeden si stále prišľapujem ale ešte pôjdem ku krajčírovi si ich upraviť tak dúfam že mi stým pomôže.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov