Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte Najde sa tu este niekto taky blaznivy ako ja kto uz teraz zacal postupne kupovat a vybavovat veci na svoju svadbu?my mame konkretne v Ke 20.oktobra 2007 tesim sa na vase prispevky
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky, ake stresy? pohoda, aj pocaise sa umudri nebojte....vzdy je v sobou krasne....
Odpovedať
Profilova fotka
adupal, nedaj sa odradit ci mas dieta,alebo nie a daj biele saty a riadne si to z muzickom uzite. to je predpotopny nazor,ze nevesta ma mat ci nemat to, ci ono ked ma dieta.....to je blbost...
Odpovedať
dadaga...ja zatial bez stresov. este stale sa mi nezda, ze sa na buduci tyzden vydavam. no ale dnes som posledny den v robote a na buduci mame uz obaja volno...ale este mame veru co vybavovat.
Odpovedať
Profilova fotka
enkasutkova, poslal som ti internu postu
Odpovedať
Profilova fotka
mi o tom hovor, mne to vobec nepripada,ze sa idem vydavat.... a v podstate okolie o tom nevie, najviac sa tesim ked sa to vasetci dozvedia, si uzijem tie prekvapene xsichtiky...xixi
Odpovedať
to vazne? nikto o tom nevie? inak, aj ja som ti poslala IP
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja som prave bola pre šatičky
Odpovedať
nooo...a ake su? sedia tak ako si si priala?
Odpovedať
Profilova fotka
su peknucke, jednoduche
Odpovedať
Profilova fotka
tesime sa na fotecky
Odpovedať
Profilova fotka
caute otkobrovky.ja mam este tri dni v praci a od pondelka by som mala mat volno.uz sa tak tesim domov ze ani sa mi verit nechce ale mala som hrozny sen.ze sme sli na lod so sklenenym dnom pozerat na zralokov a sa na lodi otvorili dvere a sme sa utipili :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja si vobec neuvedomujem , ze o tyzden sa vydavam..vcera pre man kamosky urobili rozlucku a az tam som si kusok uvedomovala, ze uz o tyzden je zo mna vydata pani:) mimochodom, nemate niekto MP3- O, happy day????
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja mam dnes posledny pracovny den. Lovacka, mne sa uz nasnivalo blaznivych snov o svadbe... :-N :-D treba to brat v pohode. baby, ja ani neviem, ci nejaku rozlucku budem mat...zatial nic neplanujem...
Odpovedať
Ahojte slečny. Mne tiež zatiaľ nepripadá že sa o týždeň vydávam Ja budem mať voľno asi až od piatku. V podstate už všetko máme takže voľno nepotrebujem len čo by som doma sedela a bola nervózna. :-N :-N :-N Radšej budem si vezmem viac voľna po svadbe. :-)
Odpovedať
moje zapijenie slobody bolo fajn..akosi stale sa nam neda dospat, zacalo to akoze kruskovicou..ale spojilo sa to s oslavou vierky a prazdninovymi narodeninami,bolo fajn ;-) a ze sa idem vydavat ... hm...ani mi to tak nepripada,lenka pekne si to napisala... radsej si setrim cas po svadbe... kto ide kde na svadobnu cestu???
Odpovedať
Nás nejako ani nenapadlo robiť si rozlúčku, možno preto že sa u nás po svadbe nič radikálne nezmení a všetko bude po starom... x-), veď už spolu žijeme 6 rokov a čo sa týka svadobky tak tú plánujeme v máji alebo v júny do Egypta a potom na materskú ak sa podarí. :-) a vy sa kam zbierate?
Odpovedať
my pojdeme autom do uk.... stavime sa vo francuzku, holandsku, belgicku... na par dni.ale paci sa mi tento napad.aj ked ja v nedelu naspat do skoly do ba.. :-( ked budem mat do skole..mozno pojdemem niekde si aj oddychnut...
Odpovedať
Aj my radi cestujeme, do Egypta chcem ísť hlavne kvôli potápaniu a sledovaniu podmorského sveta v ponorke. :-D :-D :-D .
Odpovedať
aaaaaa ivem o com hovoris bracho bol s manzelkou toto leto pochvaloval si..len potom ich chytili crevne problemy.. tak ze uz by tam nesli ]-(
Odpovedať
To je individuálne či tieto problemy budeš mať alebo nie, keď som bola v Tunise tak nás tiež na takéto problemy upozorňovali ale vôbec nič nám nebolo. Aj svokrovci sa pred 2 týždňami vrátili z Egypta a tiež boli zdraví. Dôležitá je preventíva min.- 40% ráno aj večer. 8-) 8-) Inač torty si budete objednávať alebo dostanete?
Odpovedať
budeme objednavat jednu akoze svadobnu.. tak sme planovali..ale dalsia svadobna bude od svokricky,a vraj aj od draheho krsnej...ale neviem ci to nebudu davat do vysluzok.. planovali sme malicke torticky, ale zislo s toho... vraj je s tym vele roboty, a nenasli sme nikoho kto by nam take uribil podla nasho priania... :-|
Odpovedať
s y egyptom je presne ako hovoris 40% nemali so sebou :-N
Odpovedať
Aj ja som myslela na tie malé tortičky sú praktické ale nemáme stojan tak som to nechala tak. Ja som bola objednať tortu včera a bola som dosť prekvapená keď mi cukrárka povedla že bude stať 2700 Sk. :-| Vieš o tom že sú také drahé??? Ja so tomu nechcela veriť.
Odpovedať
fiha.... tak to je riadna palka.... sestra sa bavila s cukrarkou co nam bude piect tortu o tych malych a za 50 ks malych vypytala by si 1800 sk, a vraj je to drahsie ako keby sme si dali upect jednu velku...ale marcipan by bol iba na vrchu a okolo vy siel kokos alebo plnka, a to sa mi nepozdavalo. Neviem kolko si vypyta za tu co sme vybrali teraz?? aj stojan sme mali na to prieseny....stohovali by sme krabice a torticky by isli po obvode aku ste dali piect??
Odpovedať
Dali sme upiecť 4 poschodovú ale takú menšiu, marcipanovú, ozdobenú ružičkami proste nič zvláštne a povedala že ju urobí takú honosnejšiu za 2700 ale to je podľa mňa strašne veľa za tortu tak som sa s ňou dohodla nech sa snaží aby stála cca 2000 Sk. A to sme plánovali dať urobiť 2 torty. :-N :-p :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky.tak ja neviem ci nam daju nasi upiect nejaku hlavnu a ked nie tak ja dostanem od babky a krstneho a od rodiny takze jedna z nich bude ta hlavna asi
Odpovedať
my troj ale uplne jednoduchu.... mam ju v albume...som zvedava ze kolko si za nu vypyta...aspon budem pripravena ze asi tak sa pohybuju torty
Odpovedať
Klapinka ktorá to je?
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm ja budem mat od maminej znamej torty tak dufam ze nebudu take drahe :-p a tu happy day aj ja zhanam tak ak zozeniete dajte vediet ;-)
Odpovedať
38
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?