Svadba v októbri 2011. Nájde sa niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Myslím, že tento mesiac vo fóre ešte nie je...Ja plánujem svadbu na 1.10.2011 :-)
Odpovedať
ahojte, tak my mame salu, fotograf+kamera a hudba.. tento tyzden ideme este za knazom. Ludi budeme mat priblizne 100, kedze po 9 hodine nam pride este cca 10 ludi, tak 110.. A saty zacnem skusat az zaciatkom februara, ked mi skonci skuskove :(... Ale aku-taku predstavu uz mam :).
Odpovedať
My budeme mať cca 60 ľudí, ešte nemáme presné číslo...ja mám troje vysnívané šaty, ale dvoje z toho neviem nikde zohnať :-| Ak by ste ich niekde videli, dajte mi, prosím, vedieť :-) http://www.mojasvadba.sk/fotoblog/rys... http://www.mojasvadba.sk/fotoblog/rys... http://www.mojasvadba.sk/fotoblog/rys...
Odpovedať
Caute baby, pripajam sa k vam, my budeme mat svadbu osmeho :-) este nicoveho nic nemame zariadene, vybavene, .. teda okrem saly, to som uz zarezervovala... :-) zhanam nejaky dobry krajcirsky salon, chcem si dat usit saty.. pocula som, ze v KE je nejaky skvely, nemohli by ste mi poradit? Vy ste ako postupili? Drzte sa baby ;-)
Odpovedať
@rysavka Ahoj Rysavka, ja by som tiez chcela kyticu z tulipanov, bola som sa na to pytat v jednom kvetinarstve, pani ma hned zrusila, ze v oktobri tulipany uz nebudu :-(
Odpovedať
@terez23 Ahoj Terez23 Mohla by si mi prosim do IP napisat, akeho budete mat kameramana a fotografa, tak cena je fakt super :-) Dakujem krasne x-)
Odpovedať
@jvlo ajoj jvlo :-) budeme mat spolocny stastny den :-) drzim palce, nech pripravy idu v pohode.. ;-)
Odpovedať
@mushka888 Ahoj :-) Aj ja drzim palce, nech vsetko dobre dopadne..... Inak, co sa tyka tulipanov, zhodou okolnosti som dnes bola v kvetinarstve a bavili sme sa o tulipanoch, bolo mi povedane, ze sa daju dostat celorocne, len ich cena je ina.....
Odpovedať
@jvlo ahoj :-) takze tebe povedali, ze sa daju zohnat? pojdem sa ja spytat este do inych kvetinarstiev.. ta pani, co mi to povedala, bola nejaka cela divna.. :-D jeeeeeej to by som bola stastna prestastna, keby som ich mohla mat.. paci sa mi kytica, ktoru mam v albume ako prvu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ajojte kočky, tak aj ja sa pripajam, svadbu mame 1.10, teda sa budem naraz vytešovať s tebou rysavka :)) zatial mame salu, DJ-a a starejsieho, no uz mam vyhliadnuteho aj volneho kameramana a fotografa....a pomaly pozeram satky.....ale tooooľko ich je..baby, ja sa tušim budem vydavat tyzden vkuse a kazdy den si dam ine :) z vyzdoby som si zatiaľ naistom len čo sa týka kvetov - určite kalie :) mimochodom baby je oto moc uletene sť skusat už teraz v januari saty??? ked ja sa neviem dockaaaat :-) :-)
Odpovedať
@mimka9 ajoj mimka, no jasne, chod skusat uz teraz, nic tym nepokazis, aspon zistis, co ti pristane.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, tiez sa k vam pridavam :-) my sme sa mali brať už teraz v apríli, ale kvôli financiam sme to museli posunúť, kedže si svadbu platíme sami. preto bude aj mensia svadba. cca 30 - 35 ludi.. no uvidime ako to dopadne. dnes sa mi uz dokonca o svadbe snivalo, ze som sa obliekala a mama na mna natiahla fakt fakt fakt prisernu bluzku. ze to do kostola len. des :-N a ja som este v tom sne riesila ze sak zmrznem lebo to malo kratke rukavy a celenku som zabudla niekde, no proste katastrofa... hrabe mi uz 8-)
Odpovedať
@mimka9 :-D saty si mozes ist skusat kedy len chces :-D Ja som si saty skusala cely december a 28.12. som za ne zaplatila zálohu......Povedala som si, ze radsej budem mat saty zarezervovane skor ako by mali byt potom obsadene....tak sa z nich teraz vytesujem :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@jvlo tak parada...ja chcem isť v piatok a potom bud. týžden do Nicolu v BA...som zvedava....len stale mám také nutkanie že si chcem šaty kupiť, aj ked neviem čo by som s nimi po svadbe robila, no ked mi už nejaké padnú do oka sa mi nebude chcieť s nimi lúčiť...mama mi hovorí že som riadne šiši :)
Odpovedať
@mimka9 neboj ta chut ta prejde, ked zistis, ze original La Sposa stoji od 80 000 vyššie...... Uzi si to skusanie :-) a hlavne nenechaj sa do nicoho tlacit, lebo v salonoch to obcas robia....
Odpovedať
Profilova fotka
videla som v albume, satky mas kraaaaaaaaaaaaaaasne :)) inak baby neviete ake maju ceny momentalne outlet siat v Auparku a ako casto ich tam doplnaju?? ci nejak priebezne alebo narazovo ked menia kolekcie
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj októbrové nevestičky :-) Ja sa chystám na skúšku šiat vo februári, keď zo mňa opadne stres zo škúškového obdobia :-S Ja som tiež uvažovala nad šitím šiat, ale nakoniec si požičiam...
Odpovedať
Ahojte baby :-) Jeeej, ako sme sa rozrástli :-) Ja si budeme kupovať kvety vo veľkosklade v LC, kde mi povedali, že tulipány aj pivónie mi vedia dodať celoročne z Holandska, takže nie je problém :-) Moje vysnívané šaty nie sú v žiadnom salóne na Slovensku, takže si ich dám asi ušiť...už len zohnať nejakú výbornú krajčírku...my sme akurát včera boli zajednať sálu, tak sa vytešujem :-D Okrem toho už máme kostol a fotografa, hudbu si budeme robiť sami a kameramana budeme mať študenta z Akadémie umení v BB, kde môj priateľ študoval...momentálne vymýšľam výzdobu a musím súrne navštíviť Ikeu :-D Už mi tiež dobre hrabe :-p
Odpovedať
Caute baby, nechystate sa kuk na svadobny veltrh do BA? myslim, ze sa to kona zaciatkom februara..
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ja som sa dnes vybrala do mesta a niečo mi našepkalo, že sa mám ísť pozrieť do svadobky... A je rozhodnuté, pani predavačka bola veľmi milá, plnila mi každé prianie a nakoniec som sa rozhodla. :-) Vyhrali San Patrick Estilo, ale v salóne mi na nich urobia malé upravy :-D
Odpovedať
@slmonika Ahoj Tie saty su kraaaaaasne :-) budes velka kocka! budes mat aj zavoj?
Odpovedať
Profilova fotka
@slmonika veru potvrdzujem ,su nadherneeeeeeeeeeeeeeeee..ja som bola skusat ale zatial nic moc, vid moj album :(( kdesi ich nasla??? ja sa tiez chcem spytat ako budes riesit vlasky a zavoj, lebo ja asi rovnako shiahnem po nejakych San patrick alebo Pronovias
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem dievčatá, tie saticky boli uzasne, neboli velmi tazke a naozaj som sa v nich cítila skvele. Budem mať aj závoj, skúšala som si rôzne typy, chcem ho mať pripevnený zhora, nie zo spodu ucesu. Zvažujem aj španielsky závoj, ale je takmer po zem a nikto v mojom okolí ho nemal, takže neviem, či je pohodlný, či mi nebude zavadzať vo víre tanca :-D A čo sa týka účesu, tak som vo fáze rozhodovania... Mimka9 požičala som si ich u nás, v Starej Ľubovni za vynikajúcu cenu a mám k tomu dosť veľa doplnkov, dokonca aj dvoje detské šatičky :-) Pozrela som si Tvoje fotky, ked si nenasla také, ktoré by Ti rozžiarili očká, tak radšej zájdi do ďalšieho salónu, za skúšku nič nedáš ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@slmonika parada, tesim sas tebou :)) inak toto je vyhoda vzdialenosti od BA, co sa cien tyka, tu by nevedeli co za satky pytat...a zasa nemam nekonecny rozpocet :(( mne sa inak spanielsky zavoj dlhy tiez paci, porozmyslaj co by si ho nemala len na fotenie a do kostola a potom pocas tanca by si bolauz bez zavoja...lebo taky dlhy neni fakt vobec prakticky
Odpovedať
@jarkamartin ahojte tento termín sa ja mne páči :) drahý to necháva všetko na mne povedal vybav to a ja tam prídem xixi
Odpovedať
ahoj mushka888, tak my sa tam aj s priatelom chystame :). Uz od novembra o tom rozpravam a tesime sa... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@mushka888 na tom veltrhu sa uvidime asi :) my sa na neho tiez chystame. tyzden pred tym skocime do Brna, potom do BA
Odpovedať
Profilova fotka
Ajojte aj ja plánujem svadbu 1.10.2010 Košice
Odpovedať
Profilova fotka
@werdor preklep 2011
Odpovedať
Profilova fotka
no jak to tak citam, v oktobri budem mat z vas posledna :)
Odpovedať
Ahooojte, aj ja mám svadbu v októbri, teda presnejšie 8.10. :-) Neviem, ale aj Vás sa všetci pýtajú, že prečo nemáme v lete, a že bude určite už zima, a nebudú také krásne fotky, atď???? Ja sa teším aj na október :-) Hlavne, že budeme už svoji :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?