Svadba v októbri 2013

10. apr 2013570
  • @drobcek0909  nestras nech je len pekne cely oktober 😐

• @adka4d  sestra mala 27. A Bolo kraaaasne

• @delirose  noo, ako nas tu pekne pribuda 😃

• Sponzor fóra
  • @delirose  to budeme dufat vsetky 😃

• No, takže termín sme museli nakoniec posunúť na 5.októbra, tak uvidíme či už bude konečný 😃

• Ahojte 🙂 tak ja mam prave dilemu, pretoze sala kde som chcela mat svadbu je obsadena... maju volny termin 13teho jula a potom az 5. oktobra... co myslite ktory termin je lepsi? dakujem za odpovede 🙂

• @romika11  5 októbra 🙂 v júli bude horuco, aspon ja by som to takto vyriešila...nechcela by som svadbu v takom teple 🙂 cely čas sa budem potiť v šatách,...

• ahojte nevestičky 😉 aj my budeme mať svadbu 5. oktobra 😉 a aj môj svokor má v ten deň narodeniny, takže sa velmi tešil. Podla mna to nie je žiadny problem, mi sme sa hned dopredu dohodli, že naša svadba bude hlavnou témou toho dňa a nie jeho narodeniny 🙂

• ahojte, my budeme mať 12. októbra v Art Hoteli Kaštieľ v Tomášove. Veľmi sa teším a tento víkend sa chystáme na výstavy - v sobotu do Nitry a v nedeľu v Bratislave.

• @miyajima  ja som bola v Nitre dnes, ale asi som od toho cakala trosku viac

• @miyajima  ani tam nemusis ist nic tam nie je hlavne ze si vypytaju 3 e za vstupne nic nic a este raz nic tam nie je

• @lucinkao  suhlasim, ja som mala nastastie polovcnu zlavu studenstsku, inak by som nadavala

• @drobcek0909  čo tam bolo málo vystavovateľov? Alebo to bolo nevyvážené? My sme boli na výstave v Drážďanoch a tam bol len jeden jediný vystavovateľ s oznamkami, zato zlatníctiev tam bolo asi zo 20. 😃

• @miyajima  aj tu bolo par vystavovatelov siat orcuky tam boli a az jedna aranzerska firma ... a asi za 10 minut sme to popozerali 😃

• @miyajima  bolo vela obrucok a dost poharov, jedny torty jedny vina. a saty tiez nic moc, bolo ich tam sice dost ale tak mali mozno dve kabinky na vyskusanie kde bolo kopu bab. v programe bolo, ze sa mozes dat namalovat, ale co som tam ja bola, tak nikoho nemalovali a bol tam len daky jeden stanok s make upom. bola som tam hodinu a uz som nemala co pozerat

• Sponzor fóra
  • @drobcek0909  
    @lucinkao  
    tak to vážne vyzerá že je to o ničom. Dúfam že aspoň tá v nedeľu v Carltone bude stáť za to. Kampaň majú veľkú, tak snáď...

• @miyajima  tak snad budes spokojnejsia ako my 😃

• @miyajima  no urcite vazne nic tam nie je ani nikto co zakusky robi ako to bolo kedysi

• pridam sa k vam tak konecne mam dnes uz zajednane salu, dj , kameraman a fotograf jupiii tesim sa a mozem pokracivat dalej dufam ze vo februari uz budem mat vsetko a svaty pokoj 😃

• Tak sa i ja pripojím aj my máme svadbu 26.10.2013 dúfam tiež že počasie bude k nám milosrdné....aj ja som chcela na začiatku októbra ale kapelu, ktorú sme chceli nemala volné..a tak som si povedala, že to má aj pozitívum ako píše adka4d, mení sa čas a budeme sa môcť o hodinu dlhšie fotiť 😃, máme už zajednanú sálu, fotografa, kameramana, kostol, kapelu a s časti aj výzdobu...len stále hľadám nejaké krásne oznámenie s mašličkou neviete niekto poradiť??

• @12345petra  aj my mame 5. oktobra a svokor ma narodeniny den predtym 😃

• baby ako riesite fotenie budete sa fotit pred alebo uz potom po obrade ?

• @lucinkao  toto riesim stale a som naklonena na fotenie pred obradom, predsa nemusim potom ponahlat a stresovat ci bude este svetlo a veci podobne

• @lucinkao  mi po obrade 😉

• @lucinkao  my urcite pred, dokonca niektore zabery urobime uz v piatok.. po obrade sa chcem venovat hostom.. 🙂

• ahojte..aj ja sa pridavam na 5.10.2013.... a 6.10. mam narodky...takze to bude mat moj buduci manzel jednoduchsie so zapamataním si datumu 😃 a tiez sa chystame fotit doobeda..... kedze sobas mame o 15,00... kym si dame hlavny chod a prvy tanec bude aj pol 6...a to uz bude sero....

• baby vsak to rozmyslam aj ja ze sa budeme pred fotograf podvedal 1,5 hodky si mame rezervovat tak neviem ze ked mame obrad o 15.30 ci sa pojdeme fotit o 11-tej nech mam este nejaky cas pred obradom

• @staceinka  ja mam tiez 5.10.2013 a 6.10. mam zas meniny..🙂....

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov