Svadba v októbri 2013

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, máte niektorá svadbu v októbri 2013? My máme mať presne 12.októbra. Začali ste už niečo vybavovať?
Odpovedať
1
2
@drobcek0909 nestras nech je len pekne cely oktober :-|
Odpovedať
@adka4d sestra mala 27. A Bolo kraaaasne
Odpovedať
@delirose noo, ako nas tu pekne pribuda :-D
Odpovedať
@delirose to budeme dufat vsetky :-D
Odpovedať
No, takže termín sme museli nakoniec posunúť na 5.októbra, tak uvidíme či už bude konečný :-D
Odpovedať
Ahojte :) tak ja mam prave dilemu, pretoze sala kde som chcela mat svadbu je obsadena... maju volny termin 13teho jula a potom az 5. oktobra... co myslite ktory termin je lepsi? dakujem za odpovede :)
Odpovedať
Profilova fotka
@romika11 5 októbra :) v júli bude horuco, aspon ja by som to takto vyriešila...nechcela by som svadbu v takom teple :) cely čas sa budem potiť v šatách,...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevestičky ;-) aj my budeme mať svadbu 5. oktobra ;-) a aj môj svokor má v ten deň narodeniny, takže sa velmi tešil. Podla mna to nie je žiadny problem, mi sme sa hned dopredu dohodli, že naša svadba bude hlavnou témou toho dňa a nie jeho narodeniny :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, my budeme mať 12. októbra v Art Hoteli Kaštieľ v Tomášove. Veľmi sa teším a tento víkend sa chystáme na výstavy - v sobotu do Nitry a v nedeľu v Bratislave.
Odpovedať
@miyajima ja som bola v Nitre dnes, ale asi som od toho cakala trosku viac
Odpovedať
@miyajima ani tam nemusis ist nic tam nie je hlavne ze si vypytaju 3 e za vstupne nic nic a este raz nic tam nie je
Odpovedať
@lucinkao suhlasim, ja som mala nastastie polovcnu zlavu studenstsku, inak by som nadavala
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@drobcek0909 čo tam bolo málo vystavovateľov? Alebo to bolo nevyvážené? My sme boli na výstave v Drážďanoch a tam bol len jeden jediný vystavovateľ s oznamkami, zato zlatníctiev tam bolo asi zo 20. :-D
Odpovedať
@miyajima aj tu bolo par vystavovatelov siat orcuky tam boli a az jedna aranzerska firma ... a asi za 10 minut sme to popozerali :D
Odpovedať
@miyajima bolo vela obrucok a dost poharov, jedny torty jedny vina. a saty tiez nic moc, bolo ich tam sice dost ale tak mali mozno dve kabinky na vyskusanie kde bolo kopu bab. v programe bolo, ze sa mozes dat namalovat, ale co som tam ja bola, tak nikoho nemalovali a bol tam len daky jeden stanok s make upom. bola som tam hodinu a uz som nemala co pozerat
Odpovedať
Profilova fotka
@drobcek0909 @lucinkao tak to vážne vyzerá že je to o ničom. Dúfam že aspoň tá v nedeľu v Carltone bude stáť za to. Kampaň majú veľkú, tak snáď...
Odpovedať
@miyajima tak snad budes spokojnejsia ako my :-D
Odpovedať
@miyajima no urcite vazne nic tam nie je ani nikto co zakusky robi ako to bolo kedysi
Odpovedať
pridam sa k vam tak konecne mam dnes uz zajednane salu, dj , kameraman a fotograf jupiii tesim sa a mozem pokracivat dalej dufam ze vo februari uz budem mat vsetko a svaty pokoj :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak sa i ja pripojím aj my máme svadbu 26.10.2013 dúfam tiež že počasie bude k nám milosrdné....aj ja som chcela na začiatku októbra ale kapelu, ktorú sme chceli nemala volné..a tak som si povedala, že to má aj pozitívum ako píše adka4d, mení sa čas a budeme sa môcť o hodinu dlhšie fotiť :D, máme už zajednanú sálu, fotografa, kameramana, kostol, kapelu a s časti aj výzdobu...len stále hľadám nejaké krásne oznámenie s mašličkou neviete niekto poradiť??
Odpovedať
@veronca16 http://www.svadobne-oznamenia.sk/svad... skus tuto stranku, ja som si tam vybrala :)
Odpovedať
Profilova fotka
@12345petra aj my mame 5. oktobra a svokor ma narodeniny den predtym :D
Odpovedať
baby ako riesite fotenie budete sa fotit pred alebo uz potom po obrade ?
Odpovedať
@lucinkao toto riesim stale a som naklonena na fotenie pred obradom, predsa nemusim potom ponahlat a stresovat ci bude este svetlo a veci podobne
Odpovedať
Profilova fotka
@lucinkao mi po obrade ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucinkao my urcite pred, dokonca niektore zabery urobime uz v piatok.. po obrade sa chcem venovat hostom.. :)
Odpovedať
ahojte..aj ja sa pridavam na 5.10.2013.... a 6.10. mam narodky...takze to bude mat moj buduci manzel jednoduchsie so zapamataním si datumu :D a tiez sa chystame fotit doobeda..... kedze sobas mame o 15,00... kym si dame hlavny chod a prvy tanec bude aj pol 6...a to uz bude sero....
Odpovedať
baby vsak to rozmyslam aj ja ze sa budeme pred fotograf podvedal 1,5 hodky si mame rezervovat tak neviem ze ked mame obrad o 15.30 ci sa pojdeme fotit o 11-tej nech mam este nejaky cas pred obradom
Odpovedať
Profilova fotka
@staceinka ja mam tiez 5.10.2013 a 6.10. mam zas meniny..:)....
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?