Svadba v Piešťanoch - leto 2013

13. aug 2013100

Mozme si poradit ohladom ,jedal, miesta .... 🙂

• Ahoj, aj my planujeme svadbu na september v Piestanoch...🙂 Ako ste na tom s miestnostou?

• @martinam79  ja vam rad poradim ohladom vyberu dodavatela svadobneho videa keby ste potrebovali

• @martinam79  
    @dulatorka  ahojte, pridavam sa, tiez mame svadbu v PN 21.9. 😉

• Sponzor fóra
  • Super vediet ze tiez niekto ten isty datum ma..🙂 Vela vybavovaciek vsak?

• @dulatorka  no, teraz to mame take kludne , vsetko som stihla este minuly rok-teda aspon myslim-este nam chyba dost veci , ale to ma hadam cas. Ty ako?

• My to mame tazsie, momentalne zijeme v Anglicku tak za nas beha mama...🙂

• Ahojte, máme tiež veľa neviest, ktoré žijú v zahraničí a veci riešime prostredníctvom mailov, všetko ide ked sa chce 🙂
    V piešťanoch je dominanta kursalon, podobná kategória je rybárksa bašta smerom na drahovce... neviem pre koľko ľudí to potrebujete, ale cca okolo 40- 50 ľudí je krásna miestnosť priamo na kúpeľnom ostrove - Slovenská izba, naozaj štýlové...Ak je nižší rozpočet, asi najlepší je semafor, dosť priestranné a myslím, že dobré skúsenosti, pre menej ľudí Lowe, možno by som vyskúšala aj Zachej na banke....Ak by ste potrebovali naše služby, alebo rady, sme tu pre Vás 😉 Agentúra Výzdoby.sk Trnava

• @dadisa  ahoj a kde mate ? my tiez 21.9. 🙂 v kursalone sme sa nakoniec rozhodli kedze sme potrebovali vacsiu salu 🙂
    no my zaciname riesit co sa da ,aby som potom nemusela lietat na poslednu chvilku 🙂

• @dulatorka  ahoj my kursalon 21.9.2013 🙂

• dievcence, pridavam sa. 21.9. Piestany 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

Svet Vanilkového kaktusu - oznamká jedinečné a kreatívne, tak ako Vy 🙂
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov