Svadba v Piešťanoch v roku 2012

12. dec 2011120

Má niekto svadbu v Piešťanoch alebo v okolí v roku 2012 ????? 😛

• ahojcek 🙂) ano ja sa budem vydavat niekedy na jesen v roku 2012 🙂)

• Aj ja mám.V septembri

• supeeeer 🙂)

• Sponzor fóra
  • baby a kde by ste chceli mat tu svadbu?

• my mame Kursalon. vy?

• uz mate aj zajednany? hmm my este prave rozmyslame ale Kursalon sme vylucili 🙂)

• dievčence, máte niektorá nejaké bližšie info o kursalone? alebo o niečom peknom na 80 ľudí v okolí Piešťan, Hlohovca, Trnavy?

• Tiez by som uvitala tip na pekny priestor v Piestanoch alebo okoli. Chceli by sme viac hosti do 100, ale zaroven sa vyhnut kulturakom, skolskym jedalnam alebo druzstevnym salam 🙂 ono je to asi vecna dilema.. najst pekny priestor s utulnostou restauracie, kapacitou kulturaku a za normalnu cenu 🙂

• Kocky ja vam odporucim Chateau Krakovany ,ale je to na mensiu svadbu tak do 60 ludi ,ja som tam mala svadbu v septembri 2011 ,skvele priestory ,fantasticka obsluha ,ubytovanie a velmi prijatelna cenova ponuka.

• @thtb  Ahoj. Isto by bol vhodný Kursalon Piešťany.

• Znama bude mat v chateau Krakovany svadbu a maximalny pocet hosti je 50. viac ani o dusu.. aj to bude velmi na tesno...

• pripajam sa mi budeme mať 31.8.2012 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov