Svadba v Ružomberku v roku 2012 a vaše prípravy na ňu

31. júl 2012850
  • @iwilion  skus teda poradit aj na tu ozdobu aj tortu - moznoze pozname rovnaku 🙂

• neviem, ci mozem takto verejne robit reklamu... tusim to tu admini potom mazu - poslem do spravy

• baby odkial ste si poziciavali saty alebo odkial ich mate? ja nie a nie zohnat dake pekne 😞

• Sponzor fóra
  • @monciatkod  aHOJ,, no aj ja tam idem svadbu uz na buduci tyzden, uvidime, ako tam bude,, ale vyzera to tam velmi pekne🙂

• ja mam saty z Noblesse v RK. maju tam pekny vyber a teraz v aprili by im mala prist nova kolekcia siat 😉

• No uz som viacmenej rozhodnuta pre salon na mostovej poznas?tam poziciavaju aj siju saty na mieru realizuju vyzdobu a maju v ponuke perka aj pohare a podobne.holka odtial aj pecie koncom aprila zistim ako

• @kalla01  viem, hned na zaciatku pesej... kolko tam je na osobu vyzdoba? bo ja mam za 2,5 a mam tam komplet aj navleky, masle, stoly, servitky (obyc. i platene), sviecky, svietniky, zrkadla... viem, ze ked som to pozerala na ich stranke, tak to bolo podstatne viac....

• Tam je presne to iste co si napisala len suma je 3,50 na osobu.a ty ides odkial mat poskytnute sluzby? Ja viacmenej nemam este nic rezervovane v sobotu buducu maju den otvorenych dveri

• @sisus23  aj ja mam a som velmi spokojna , aj cena vyborna

• @kalla01  ja z jedneho salonu v DK. buducu sobotu? to mozno budem doma, pojdem kuk 🙂

• joooj škoda, že budúcu sobotu...svokrička slávi 50ku..a ja by som už veru rada šla pozrieť šaty... kde sa mi ani neoplatí chodiť???

• @kalla01  aj my máme fotografa Tomáša - joj už sa teším na fotenie, tiež sa mi páči jeho práca a ked vidim pozitívne reakcie na neho, tak sa teším 🙂 a jedna baba tu mi ho odporučila 🙂

• @filajka  ja som videla jeho fotky od kamosiek co im fotil svadby a pozdavali sa mi...a verim ze spolupraca s nim bude super, je ustretovy a hlavne pohodovy chalan....

• tak sa pridavam...my mame svadbu 6.10, salu mame zarezervovanu pri priemyslovke,vyzdobu nam urobia oni v akejkolvek farbe, v cene boli aj casnici aj vyzdoba...s jedlom od nich tiez boli vsetci zatial spokojni, no my sme si ju rezervovali rok dopredu,lebo sa na nu dost dlho caka 🙂 ja si saty beriem zo salonu v Likavke,uz ich mam zarezervovane 🙂 mam rezervovaneho fotografa, kameramana, Dj-a a subor na odobierku a cepcenie 🙂

• @katrenka87  koho mate na cepcenie? kolko vyjdu?

• Sponzor fóra
  • @katrenka87  aký salon je v Likavke???

• ja mam svadbu 28.7. v moteli Gombáš, šaty mam z noblesu aj oznámenia,, fotografa aj kameramana mám v jednom,,je to profesional za fajn cenu,,živá hudba musí byť,,, 🙂

• Ahojte kočky aj ja sa pripájam. Svadbu plánujeme 20.10. 2012 a ešte nemáme doriešenú hudbu poraďte niektorá .... nejakého dobrého adepta....Ďakujem

• @katrenka87   bola si si vybrať nejaké menu na tej priemyslovke....alebo ti niečo oni navrhli a tiež by ma zaujímalo info o salóne v Likavke pekný výber .....???

• Je to novy salon Jaris, hned pri hlavnej,v podstate sa s nou da dohodnut na vsetkom,urobi mi aj pierka,aj vyzdobu do kostola,aj podbradnicky aj proste vsetko 🙂...ja som si vybrala saty skoro hned,no priebezne si saty objednava,takze s vyberom by nemal byt problem 🙂 na cepcenie mame subor Turiec z Matrina,oni vyjdu tak okolo 80eur,ale da sa dohodnut s nimi (mozno aj Liptov by prisiel,lebo teraz su uz pod ZUŠ,tak by nemali byt ani drahi) a na priemyslovku pojdeme az niekedy v septembri sa dohadovat,lebo ta pani povedala,ze skor netreba a v podstate ani neviem,ze co by som chcela ako menu...povedali,ze oni urobia uplne vsetko,co budes chciet a platis len za suroviny,co spotrebuju...

• @katrenka87  kde v Likavke????

• hned pri hlavnej ako zides z mosta smerom na Kubin...ma tam velky plagat na brane...

• @katrenka87  a aké šaty tam má asi, nevieš daku značku? neobjedná, ked sa mi nejaké páčia a nemá ich tam?

• objednava z Talianska,ale neviem aku presne znacku...ale poslem ti na nu tel.cislo a uz sa jej popytaj 😉

• Baby..asi idem vo štvrtok skúsiť nejaké šaty...treba sa v RK nahlasovať dopredu???

• @filajka  ja som bola minulú sobotu bez ohlásenia a dopadlo to tak že....svadobný salón Nobles bol komplet plný a nedalo sa tam nič vyskúšať .... potom som zašla do svadobného salónu Carmen a tiež som musela čakať kým jedna zákazníčka odíde... Takže asi je lepšie ohlásiť sa potom majú na teba viac času....🙂) Príjemné vyberanie ja som sa ešte pre žiadne nerozhodla 😞

• @matulindaaa  ďakujem za odpoveď..ja som uvažovala, že pôjdem do toho salónu oproti tesfu a ešte do toho, čo je pri Letkovi (Noblesse tuším...) ...ale nakoniec to presúvam na neurčito, lebo mi zo štátnic kvalitne lepí, tak kašlem na šaty... 😐

• ja mám svadbu až v októbri a minulou sobotou som sa presvedčila, že to fakt netreba riešiť v taktom veľkom predstihu. Niečo som si pozrela ale vážne to začnem brať až niekedy koncom augusta....takže máš čas....🙂
    a čo sa týka štátnic držím prsty nech ti to rýchlo zbehne 😉

• @matulindaaa  no som rada, že je aj niekto, kto mi netvrdí, že je neskoro..poslednú štátnicu mam druhý júnový týždeň, tak bude musieť stačiť, keď pôjdem potom..

• no a jasné vôbec sa s tým nezaťažuj ..... netvrdím že niektoré veci treba vybaviť skôr ako kameraman, fotograf a DJ lebo to môže byť problém, ale šaty ti neutečú .... 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Klasické aj moderné svadobné oznámenia | Humorné aj romantické svadobné oznámenia | potlač servítok, výroba menoviek na stôl, svadobné menu...
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov