Svadba v Ružomberku v roku 2012 a vaše prípravy na ňu

Zobraz úvodný príspevok
Nevesty z Ružomberka spojme sa! :) Ake su moznosti saly v RK? Ake su ceny? Ako riesite vyzdobu a vsetko ostatne?
Odpovedať
@matulindaaa to už vybavené máme :)
Odpovedať
Profilova fotka
no vidíš aká si šikovná :))
Odpovedať
Profilova fotka
@filajka ahoj,, ak sa môžem zapojiť do diskusie.... ja som bola v tom salone oproti Tesfu,, a katastrofa,,,tá pani za každú cenu mi chcela nanútiť iné šaty ako som si predstavovala,,,,samozrejme nie biele,,,s vlečkou (pretože tam majú iba s vlečkou) so závojom ktorý meral 3 m a bodka za tym bola taká, že ked som chcela aby ma kamoška odfotila,,nedovolila nam fotiť, do kým nedám zálohu. Tak som zabuchla dvere a odišla,,nakoniec som si vybrala šaty v Noblesse,,perfektný prístup, ochota...počkala ma tam pani aj do 17,00 nič nenútila,,,cena vynikajúca (neviem či teraz ale mala akciu šaty po 150€) ked som nechcela závoj,,nenútila,, takže tak...ešte aj oznámenia sme si tam vybrali. Takže takú mám skúsenosť s RK salonmi :-) _________________________ I added cool smileys to this message... if you don't see them go to: http://s.exps.me
Odpovedať
@mattiatko jej, dakujem! :) no takze do toho salonu pri tesfe ani nepojdem a bude! :) pocuj a maju tam aj take saty - uzsie s cipkou, prípadne cipkovane bolerká? lebo sa bojím, že tam budu len torty
Odpovedať
Profilova fotka
@filajka no ja nie som celkom za torty,,,také stredné som si vybrala,,,a vidí sa mi ze tam mali aj také,,aspon na figurine som niečo také videla,,,,,, potom daj vedieť ako si dopadla,,,,,,
Odpovedať
@mattiatko dám :)))
Odpovedať
ahojte baby...ja moc RK síce nepoznam ale šaty mam z RK zo salonu carmen - pri policajtoch a z výberom som bola nadmieru spokojna,,,,normalne som si nevedela vybrat...:) a s porovnaním s cenami v DK som bola taktiez spokojna...ta ista značka a saty skoro o polovicu lacnejšie...
Odpovedať
@tinaxxx fakt su tu tak dobre ceny? to sa mi páči..ja študujem v KE, ale tam za požičanie 400-600 eur, čo som počula a to som si povedala, ze nemienim dat za šaty...však svadba nie je o šatách
Odpovedať
@filajka no ja som si bola skúsat saty najprv v DK značku La sposa....tam mi však povedala neskutočnú cenu 530eur a ze da zlavu tak 480eur...tak som šla ešte do salon v RK a mám tiez šaty značky la sposa a mozno keby som nebola taka ohúrená cenou a neskúsila nejakú zlavu nahodiť tak by mozno bola cena aj nizšia ale ked my povedala 380eur tak som zostala mierne zaskočená :D
Odpovedať
Profilova fotka
@mattiatko salón pri Tesfu - Ellise je vlastne ten istý salón ako pri policajtoch Carmen vlastní ho jedna majiteľka. Mne sa tiež stalo že mi nechcela dovoliť urobiť fotky to ma úplne zarazilo.... :-| vlastne ma neoslovili ani šaty. Nakoniec som sa zobrala do salónu v Likavke. Mne sa to tam celkom pozdávalo šiat na vyskúšanie tam nieje ešte veľa lebo salón funguje asi len pol roka. Príjemná atmosféra... ochota. Šaty šité ručne v Čechách žiadna známa značka .... všetky bez vlečky na moje prekvapenie príjemná cena cca 220€ za požičanie
Odpovedať
prosím, kočky,mohli by ste mi niektorá poslať do IP kontakt na ten salón v Likavke...?
Odpovedať
@mattiatko aj ja som si vybrala v Noblesse, pacil sa mi pristup a v klude v pohode, poradila, vyskusala som si vselico, aj odfotila :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@tinaxxx áno máš pravdu aj ja mám odtial šaty, aké si si vybrala?
Odpovedať
@misshaa no zatial mam rezervovane la sposa daniela a ty? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@tinaxxx aha no to neviem ktoré sú ja mám la sposa sabala a máš pravdu, ja bola v kubíne tiež skušať ale tie ceny nehorázne a ani mi tam pekne nesedeli ako tu v RK a také isté :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky viete mi niektorá poradiť pekné a lacné ubytovanie pre hostí z diaľky....Ďakujem za radu najlepšie priamo v Ružomberku
Odpovedať
@matulindaaa my tiež hľadáme pre cezpoľných...boli sme sa pýtat v alžbetke - dost draho, moc nechcu zjednavat, kukli sme aj pri kurtoch - strasne to dnu vyzeralo, ale lacne dost..a potom penzion ANNA asi najlepšie (cca 10e/os), pri obsadenosti je ochotna zjednat a ma tam aj salonik, kde sa mozu pred obradom občerstvit.. potom chceme kuk ešte penzion blesk (tiez blizko pri kurtoch) a prípadne intráky zistit.. ak by si niečo dalsie zistila, daj vediet :)
Odpovedať
Profilova fotka
no .... veľmi pekne ďakujem za info....ak dačo zistím aj ja dám vedieť....:)
Odpovedať
ahoj.. nomyslim ze pri byvalej priemyslovke asi nic nevybavis.. ak myslis tam.. ja som zhanala tam uz minuly rok v septembri na leto 2012 a plne do konca roka tam maju.. je to tam dost oblubene
Odpovedať
Profilova fotka
no čo kočky ako pokračujete s prípravami ..... mne sa dáko nedarí :-(
Odpovedať
a v čom sa ti nedarí? ak chceš možem ti dať dáku radu, ja už mám všetko nachystané a svadbu mám 4.8 :-D
Odpovedať
Baby, prosím vás, kto vám bude piceť tortu/torty? my dávame hlavnú v cukrárni Evita, ale kedže drahého rodina z východu mi dala za ulohu aj im dat napiect torty, tak zhanam viac šikovných rúk a hlavne - aby nebola každá torta rovnaká chuťou..prosím, dajte kontakty ;-) Dakujem! :) @monciatkod @matulindaaa @mony882 @tinaxxx @misshaa @mattiatko @iwilion @gregusska @pavlinka62 @emiska23
Odpovedať
@filajka ja síce nie som pôvodne z RK ale budeme mat jednu odtiaľto http://www.lubkinetorty.estranky.sk/
Odpovedať
rozhodne Terka Zistiakova, resp. uz Lesakova, bo sa nam tiez vydala :) Torty su skvele a uzasne vyzeraju. https://www.facebook.com/terka.zistia...
Odpovedať
@iwilion no však jej som písala, ale čaká mimčo a už nechce piecť nateraz...:-(
Odpovedať
@filajka ahoj, my sme objednavali z LM svetoznama cukraren Pralinka.... odtial mame takmer vzdy torticky,objednavam tam vzdy vsetko na oslavy, svadby, a pod. sice su odo mna daleko ale stoji to za to .... su krasne, stylove, podla tvojej predstavy ale hlavne chutovo fantasticke.....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?