Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

8. apr 201774300
  • No nic, idem si osviezit hubu (mineralkou), telo (sprskou) a mysel (spankom) 😵 😵 😵 😵 😵 Dobru nocku teda 😉

• ...bruuu nocku, ja tak skoro do postele nepojdem 😐

Miruska cakam na foto 😉

• dani, no my sme prave vysli zo sprsky, cajik vypity a teraz si ideme lazkat a pozriet shs... 😵
    bru nocku.....

ywett, my ideme buvat...a fotky som uz daaaaavno poslala.. 😬 🤔

• Sponzor fóra
  • Dakujem - foto dorazlo, wonderful 😎 😉

...bru a prajem prijemny zaciatok noveho pracovneho tyzdna vsetkym 😉

• Ahojte kočky, po dlhšom čase som tu...prajem pekný dník... 😉

• ahoj babula, tak ako? uz si zdrava?
    (bola si chora, ze? nemylim sa... 😬 🤔 )

• ahoj miri, ano, bola som chorá ale už je dobre...
    pozerala som, že mas pekné poháriky a krásne šatočky.... 😉

• tak je dobre, ze uz ti je lepsie...lebo teraz je zas vo vzduchu.. 😒
    dakujeeeeem, pohariky su doma a satocky....snad uz ista vec 😉

• Ahoj dievcence 😉

Miri, chcela si vidiet, ako som bola v pyzamku v praci? Tak rychlo kuk do pripravneho albumu 😎

• Miri, ty si zas zmizla, tak radsej davam tu fotku prec skor ako dostanem mile IP od adminy 😬

• babu ahoooooooj, to je dobre ze uz je lepsie, tak snad uz dame to kafe 😉 ked budes moct tak sa ozvi 😵

dani kdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee aj ja xcem vidiet 😎

• dani, nic tam nieje... 😞

• rychlo hod..ja som tuuuuuuuuuuuuuu 😵

• Dobre, tak to tam este dam na 45 minut - idem totiz na obed. Aj ked viem, ze ma bude cakat pozdrav od adminy 😃

• dani, no vy ste boli coooooooool 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • dani supeeeeer!!!!!
    kika možme aj tento týždeň niečo spáchať alebo v nedeľu.... 😉

• a cice, uz premyslajte ci dame stretko na 16.dec.....ja som ZA 🙂

• Dakujem za pochvalu 😵 Zrovna som mala vtedy aj mrchu, takze mi celkom bodlo sa rano len postavit z postele a ist. 😃 😃 😃 A to moje pyzamko je take pohodlne - no proste nadhera 😵 Len skoda, ze nam nedovolili prist aj v papuckach (kvoli bezpecnosti - proste anglani sa v tomto nezapru) - mam take fajne zajacikovske aj s ocami, usami a nufakom 😵

• dani, tak to by bolo uz uplne origos 😉 😎

• babu no v nedelu nemozem iba ked tak v tyzdni v nedelu som v pp napisem IP

dani ja som nevidelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😐 😠 😞 😒

miri ved uz sprav tabulku a nech sa zaujemci hlasia 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

• No to hej 😃

Prave som vydesila jedneho z nasich clenov. Vybavujem mu totiz ziadost na instruktora na jednu specializaciu (a takych mi prejde cez ruky stovky) a prave som si preberala par ziadosti, co prisli z uctarne (najprv zoberieme prasule a potom ziadost potvrdzujeme). No a platba za jeho ziadost nejako zahaprovala, ale rozhodla som sa, ze ju poslem do uctarne este raz a nachystala som si ju pre buduci pick-up (niekedy to funguje). Najlepsie, ze ten isty clen mi po minute zavolal (musim povedat, ze ho nepoznam a ze som s nim v zivote nehovorila) a len mi povedal, ze nedavno poziadal o jednu specializaciu a povedal mi meno (tu inak len meno nestaci, vyzadujeme si clenske cislo zakazdym ked ludia volaju). No a ja som mu hned skocila do reci a povedala, o aku specializaciu ziada a vysvetlila co mame za problem. Chudak chlap nebol schopny slova, len sa nechapavo pytal, ze ako to viem (ved nam tu denne volaju desiatky ludi a on zrovna zavola, ked som mala jeho ziadost v rukach) 😬 Ked som mu povedala, ze sa zrovna pozeram na jeho ziadost, po 5 sekundach ticha a koktania z neho vypadlo : ''Now that's freaky...'' Aspon som sa pobavila 😃

• ery, tak do tretice to hadam vyjde... si tu este? 🤔

• ery, pracuje sa na tom...len teraz mam rozrobene dve..tak mi dajte nejaky ted dnik 😉

dani, no supeeeeeeer 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• No nic, ona ozaj asi zmizla... 😬 ... nevadi, ale je zlata. pride sem raz za dve hodky a len napise, ze nic nevidela 😃 😃 😃 😵 😵 😵

• to jej na nasa kika 😎 😛 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

papa, ja letiiiiiiim do prace 😠

• miri tak pa 😉

• ...ani ja som nevidela 😞

• Tak kuk este raz 😉 - ale aj tak o nic neprichadzate, ale viem, co robi s clovekom zvedavost 😃 😃 😃 😃

• Veru zvedavost, hned idem kuk 😉 dikes

• NO jakeee krasne pyzamko 😃 😛 , ty si ta v strede predpokladam 😉
    ...my sme mali na strednej imatrikulacie v pyzame, ja som mala taky ten overal, to veru sranda bola 😵 😃 😬

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    ...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Vila Etelka
    Bratislava
    Prežite svoj deň "D" spolu s tými, na ktorých Vám výnimočne záleží v harmónii intimity a prírody, v štýle historického letoviska...
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov