Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

8. apr 201774300
  • No nic, idem si osviezit hubu (mineralkou), telo (sprskou) a mysel (spankom) 😵 😵 😵 😵 😵 Dobru nocku teda 😉

• ...bruuu nocku, ja tak skoro do postele nepojdem 😐

Miruska cakam na foto 😉

• dani, no my sme prave vysli zo sprsky, cajik vypity a teraz si ideme lazkat a pozriet shs... 😵
    bru nocku.....

ywett, my ideme buvat...a fotky som uz daaaaavno poslala.. 😬 🤔

• Sponzor fóra
  • Dakujem - foto dorazlo, wonderful 😎 😉

...bru a prajem prijemny zaciatok noveho pracovneho tyzdna vsetkym 😉

• Ahojte kočky, po dlhšom čase som tu...prajem pekný dník... 😉

• ahoj babula, tak ako? uz si zdrava?
    (bola si chora, ze? nemylim sa... 😬 🤔 )

• ahoj miri, ano, bola som chorá ale už je dobre...
    pozerala som, že mas pekné poháriky a krásne šatočky.... 😉

• tak je dobre, ze uz ti je lepsie...lebo teraz je zas vo vzduchu.. 😒
    dakujeeeeem, pohariky su doma a satocky....snad uz ista vec 😉

• Ahoj dievcence 😉

Miri, chcela si vidiet, ako som bola v pyzamku v praci? Tak rychlo kuk do pripravneho albumu 😎

• Miri, ty si zas zmizla, tak radsej davam tu fotku prec skor ako dostanem mile IP od adminy 😬

• babu ahoooooooj, to je dobre ze uz je lepsie, tak snad uz dame to kafe 😉 ked budes moct tak sa ozvi 😵

dani kdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee aj ja xcem vidiet 😎

• dani, nic tam nieje... 😞

• rychlo hod..ja som tuuuuuuuuuuuuuu 😵

• Dobre, tak to tam este dam na 45 minut - idem totiz na obed. Aj ked viem, ze ma bude cakat pozdrav od adminy 😃

• dani, no vy ste boli coooooooool 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • dani supeeeeer!!!!!
    kika možme aj tento týždeň niečo spáchať alebo v nedeľu.... 😉

• a cice, uz premyslajte ci dame stretko na 16.dec.....ja som ZA 🙂

• Dakujem za pochvalu 😵 Zrovna som mala vtedy aj mrchu, takze mi celkom bodlo sa rano len postavit z postele a ist. 😃 😃 😃 A to moje pyzamko je take pohodlne - no proste nadhera 😵 Len skoda, ze nam nedovolili prist aj v papuckach (kvoli bezpecnosti - proste anglani sa v tomto nezapru) - mam take fajne zajacikovske aj s ocami, usami a nufakom 😵

• dani, tak to by bolo uz uplne origos 😉 😎

• babu no v nedelu nemozem iba ked tak v tyzdni v nedelu som v pp napisem IP

dani ja som nevidelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😐 😠 😞 😒

miri ved uz sprav tabulku a nech sa zaujemci hlasia 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

• No to hej 😃

Prave som vydesila jedneho z nasich clenov. Vybavujem mu totiz ziadost na instruktora na jednu specializaciu (a takych mi prejde cez ruky stovky) a prave som si preberala par ziadosti, co prisli z uctarne (najprv zoberieme prasule a potom ziadost potvrdzujeme). No a platba za jeho ziadost nejako zahaprovala, ale rozhodla som sa, ze ju poslem do uctarne este raz a nachystala som si ju pre buduci pick-up (niekedy to funguje). Najlepsie, ze ten isty clen mi po minute zavolal (musim povedat, ze ho nepoznam a ze som s nim v zivote nehovorila) a len mi povedal, ze nedavno poziadal o jednu specializaciu a povedal mi meno (tu inak len meno nestaci, vyzadujeme si clenske cislo zakazdym ked ludia volaju). No a ja som mu hned skocila do reci a povedala, o aku specializaciu ziada a vysvetlila co mame za problem. Chudak chlap nebol schopny slova, len sa nechapavo pytal, ze ako to viem (ved nam tu denne volaju desiatky ludi a on zrovna zavola, ked som mala jeho ziadost v rukach) 😬 Ked som mu povedala, ze sa zrovna pozeram na jeho ziadost, po 5 sekundach ticha a koktania z neho vypadlo : ''Now that's freaky...'' Aspon som sa pobavila 😃

• ery, tak do tretice to hadam vyjde... si tu este? 🤔

• ery, pracuje sa na tom...len teraz mam rozrobene dve..tak mi dajte nejaky ted dnik 😉

dani, no supeeeeeeer 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• No nic, ona ozaj asi zmizla... 😬 ... nevadi, ale je zlata. pride sem raz za dve hodky a len napise, ze nic nevidela 😃 😃 😃 😵 😵 😵

• to jej na nasa kika 😎 😛 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

papa, ja letiiiiiiim do prace 😠

• miri tak pa 😉

• ...ani ja som nevidela 😞

• Tak kuk este raz 😉 - ale aj tak o nic neprichadzate, ale viem, co robi s clovekom zvedavost 😃 😃 😃 😃

• Veru zvedavost, hned idem kuk 😉 dikes

• NO jakeee krasne pyzamko 😃 😛 , ty si ta v strede predpokladam 😉
    ...my sme mali na strednej imatrikulacie v pyzame, ja som mala taky ten overal, to veru sranda bola 😵 😃 😬

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    ...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov