Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

8. apr 201774300
  • maccka381 tak ta PIMA je lacnejsia ako OLD HEROLD ?

• Ahojte baby
    Chcem sa opytat ci nemate niekto kontakt na dobru cukrarku a nejaka hudba???? Hm???

• Ahojte,
    prosím Vás, máte niekto nápad, kde by sa dala usporiadať svadobná večera cca pre 15 ludí? Svadbu máme na hrade. Možete mi doporučit nejakú reštauráciu ktorá má napr. oddelený salónik? Ďakujem. Alka

• Sponzor fóra
  • vani: moja rodičia boli na prieskume a kupili alkohol v Pime, je tam lacnejší

• Dobrá cukrárka? Ak ti pomôže, tak skus stránku www.tortyodmamy.sk.

• macka381 Dakujeeeeeeeeeeeeemmmm

• Heeej baby nemate niekto skusenosti s Penzionom U Zakovica???

• ahojte babenky, neviete prosim vas kolko si pytaju za ubytovanie v gazdovskom dvore v trencianskej turnej?

• nazdarek holčiny tak jestli můžu přidávám se k Vám do diskuze 😉. A zrovinka prosím o radu 🙂 neznáte skupinu AJETO z Dubnice?? jedna známá mi ji doporučila, ale ztratila na ně kontakt.

• nevesticky, kam sa pojdete dat v TN fotit ?

• Ak sa Vam paci nase foto prosim zahlasujte za nas 🙂 DAKUJEME http://www.mcdonalds-sutaz.sk/detail/id/2187/order/top

• ahojte babulky prosim vas viem ze sa to sem moc nehodi, no cerstvo som sa prestahovala do novej dubnice a tak som sa chcela spytat ci tu nepoznate nejakeho fakt kvalitneho zenskeho lekara. Dakujem vam moc

• Prosím Vás, neviete mi zohnať kontakt na pána Ondraška z Be??? on kameruje a jeho dcéra fotí, vraj sú dobrí Ďakujem .Mirka

• marmir poslala som ti kontakt do ip.... 🙂

• Ahojte budúce nevesty z Trenčína 🙂 Potrebujem poradiť, ale nie ohľadom svadobných šiat, ale potrebujem zohnať - kúpiť (nie požičať) večerné (koktejlové, spoločenské šaty) a keďže nie som z TN, ale sa tam chystám na nákupy, tak Vás chcem veeeeeeľmi pekne poprosiť o radu, kde by som zohnala nejaké elegantné šatičky na špeciálnu slávnostnú príležitosť, kde je predpísaný odev - FORMAL 😮

• Sponzor fóra
  • Nevesticky Trencanky a aky mate plan na fotenie v pripade nepriazniveho pocasia ?
    Hladam nejaku staru budovu, mozno nieco tehlove, nepoznate nic take?
    poradte mi prosim

• dominika007

velmi pekne dakujem, ale tuto temu som pozerala uz predtym, ale nic som sa tam nedozvedela....

• prosim trencanky potrebujem poradit dobru kapelu, ktora nehra len moderne ale aj teke ako valcik. Dakujem moc

• skús Radovanku z Trenčianskych Stankoviec, nájdeš cez google.

• to je dychovka my sme chceli nieco medzi

• Blankyt z Horného Srnia, Galaktic z Nemšovej...

• Radovanka, Blankyt, Galaktic sú hudobné skupiny, ktoré používajú dychové nástroje, ale nie sú dychovka. Poľa mňa dychová hudba nie o niečo inom.

• Prepáčte opravujem : podľa mňa dychová hudba je o niečom inom.

• @puss02  Nehrajú len ľudovky. Striedajú kolo ľudoviek a kolo moderných. Zažil som ich a boli fakt dobrí. Žiaden playback, že by si pustili cez klávesy hudbu a robili sa že hrajú. Má to šmrnc. A pri rýchlych ľudovkách sa niekedy hostia viac zabavia ako pri moderných.

• zdravim viete mi poradit dobreho starejsie ??? zhaname niekoho. mame len jednu podmienku 🙂 musi vydrzat triezvy do rana lebo jedneho sme mali ale vraj sa dost opijal na svadbach a potom v raj dos kecal ... dik a este ma napadlo ak by ste si spomenuly tak aj kolko ste zaneho dali . d. 🙂 cau te

• @miskamisko  ahoj tam nemaju izby mame tam svatbu a uz som sa pytala,tiez mame svatbu v juni 2011 🙂

• @alka27  skus penzion pod hradom tam maju take mensie miestnosti.
    @cmujinko  zalezi pre kolko chces hosti, a je to od cesty. okolo 80 hosti super, aj ked cenovo ako TN miesta ktore su porovnatelne lepsie.

• ahojte trencanky, nemate niektora skusenost so salonom krasy inanna? Chceli by sme kamoske darovat darcekovu poukazku na relaxacnu kuru alebo nieco podobne a ziadny iny sa mi na nete nepodarilo najst. Ak viete o niecom vhodnom, poradte, pls.
    dik

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    s dlhoročnou skúsenosťou zachytávam tie správne momenty, na ktoré nezabudnute 🙂
    WAUFOTO
    Bratislava
    Prirodzené, akčné, krásne fotky ako život sám.
    Foto, video, fotokoutky a tisk fotek. Plánujete exotickou svatbu v zahraničí? Nafotím vás jen za cestovní náklady a ubytko! 🙂