Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

8. apr 201774300
  • Ahoj, kamoška bola v solárku na Palackého, vedľa nejakej cestovky... ale o dva dni sa jej porobili desné flaky, ale na svadbe to mala super. ...

• Halllo, Halllllooooooo stara particka!!!
    kde ste???? ja sa o tyzden vydavam a nikoho to nezaujima??????!?!??!?!?!!!??!?!?!? 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔

a viiiiiiitam aj nove 😵

• baby mate niekto dobru skusenost s dobrou vizazistkou v TN a okoli? bola som na skuske a dopadlo to katastrofalne, vyzerala som o 10 rokov starsia 😞

• Sponzor fóra
  • miriama - ahoooj, aj ja🙂

viviana - napíš do IP kto ta maloval?len pre info. ja som včera bola na kozmetike pri bille,ak máš záujem pošlem kontakt, tá babena robí všetko a oproti centra trenčína sa mi zdá o dosť lacnejšia.

• gebriel, jeeeeeeeeeee 😉 tak nech nam to vyde! kde v TN to mate? uz mas vsetko?

• @miriama
    to s tou svadbickou tvojou je fakt? 🤔 sa pytam ako, ved vies ako, ale fakt? 🤔 😬 sa nepochvalis 😬 😉 tu tvoju fotecku, co si mi posielala mam stale v pc? este je to aktualne?

• lom, no jasneeeeeeeeeeeee 🙂)) nasi su uz na ceste (teda utorok), vsetko nachystane, uz len cakam posledne detaily z ebay-u 😵
    a vies...nechcem to tu pisat.....uz nie...
    fotecka....no uz som na to aj zabudla..ale ak sa ti niekedy bude chciet....ale kludne to nechaj tak, mozno mi to kamos urobi 😵

• tak si drzim palce na zajtra 😬 😬 😬 😬 😛

😛 😛

• miriamka mi ti drzime aj usi aj nos 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
    krasny den ti prajeme

• @miriama
    aj ked som dnes sedela na prednaskach, myslela som na teba...verim, ze ste momentalne v tej najlepsej zabave, alebo niecom podobnom...stiskam ta a tesim sa na info a fotkyyyyyyyyyyyyy....
    pekny vecer a nadherne prebudenie ti zelam... 🙂

• prosim poradte mi surne hladam salu v trencine tak asi pre 90 ludi nehladam nic drahe moze to byt aj daka skola alebo kulturny dom

• dakujem kocky moje 😎 😎 😎 😎
    uz par fotiek mam na FB tak sa juknite 😵 😵 😵 😵 😵

...bol to zazitok na cely zivot... 🙂)))))))))))))))))))

• Ahojte babulky, nevedeli by ste mi poradit v okoli TN, NDCA nejaku dobru firmu kde by mi vedeli vytlacit svadobne oznamenia? Ale len fakt dobru firmu 😉 Dakujem

• Haloooo,

zije to tu? Vidim tu dost novych ludi, ktorych vitam.
    Ako sa mi mavate?????
    Do nasho klubu vydatych zien pribudla MIRUSKA 🙂, tesime sa.

*evulkatn: zeleznicne uciliste, vojenska jedalen,
    *miskamisko: pamas
    *lomnicka: ty studujes?
    *viviana: ako dopadlo licenie? Inak ja sa tomu venujem 🙂
    *alik17:salon Sansara na Palackeho, pozri si ich webovu stranku

• vitaaaaaam vitaaaaaaaaaaaaaaaam 😵 😵 😵

• Sponzor fóra
  • @ywett
    no veru..som taky vecny student...s prestavkami 😛 ...stale nieco nove 😉 ...v sobotu mam dve skusky...potrebujem ist do blavy na jednu fakultu, tak teraz nahanam, ze kam sa to mam zvrtnut a take podobne srandy...ved co ti budem hovorit, sama dobre vies... 😉 a aby som nevysla z cviku, tak som sa dala na anglictinu... 😃 😃 😃 ono mi je houbelajz platne, ze sa dohovorim niekolkymi jazykmi 😛 😛 😛 , ked po anglicky neviem... 😢 😢 😢 teda uz volaco hej...par slovicok...

@miriama
    pozrela som...pekne...ja mozem b/w fotography

• lom, vdaka 😉

• Babenky, mozte mi niektora poslat nejake kontakty na nejake dobre, domace zakusky a chutne torty pri Trencine? Pripadne ceny, nech mam trosku prehlad.. Dakujem moc moc!

• ahooojte všetci🙂tak my už máme po🙂krásna svadba,všetci "dodávatelia" boli skvelí!

kati: my sme si dávali piecť jednej pani z Hornej Súče - p.Ondračková - bohužial telefon nemám (všetko vybavovala mamina) ale v zozname určite nájdeš pevnú linku . my sme za 12 lodní platili 280 EUR(priniesli sme si vajcia,orechy a kartóny)

• Kocky viete mi poradit nejaku dobru kocku na licenie, ale nie velmi drahu?moze byt TN, alebo okolie.

• Pozdravujem nove nevesticky - specialne MIRIAMKU 😉 🙂 😵

dllllllho som tu nebola 😒 ale ako vidim stale prispevky pribudaju 😵

drzte sa vsetky keby nieco som na FB 😉 🙂

• 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

• Ahojte babule, nepoznate nejake nove restiky, alebo hotely v okoli trencina, kde by boli take modernejsie restiky s velkym priestorom na tancovanie. Viem o alfe v NDCA ale ta je moc blizko obytnej stvrte a dost sa okolobyvajuci stazuvavaju. Popripade ak by vas napadol nejaky kastiel, ktory by bol pristupny a dala by sa tam spravit svadobna hostina. Proste hladame nejake neotrele miesto a zvazujeme viacero alternativ. mne sa pacia nove restiky, krasne upravene a priatel je romantik ako vysity. budem vam velmi rada za kazdy tip 🙂 🙂

• miska, ja ti veru neporadim......

KOCKY MOJE, dalsi weekend organizujem stretko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nedela??? 😵

• no asi ta nedela nevyde ani mne..... 😞( skusime potom pondelok alebo utorok..ktory den je lepsi??

• miška - skús hotel In v zamarovce (tak sa to myslím volá) len neviem pre koľko ľudí to chcete. dubnicu neviem.

• ahoj zdravim Trencin a okolie
    Este sem aj niekto chodieva ? Tento rok sa vydavam a potrebujem kopec raaaaaaaaaaaaad
    xixi

• mila miska jeden tip na svadobnu hostinu by som mala, ja sama vazne uvazujem, ze by sa tam mohla konat moja svadba. Je to maly kastielik v Dubnici n/V vola sa to tam Chateau Mignon, velmi je to tam pekne a urobia za teba aj ine veci okolo svadby

• alucha: dakujem o tom som pocula len drahy povedal ze su tam neprimerane drahy a vraj aj napriek rekonstrukcii to tam nie je az take pekne 😞 Ja neviem on je narocnejsi ako ja. Nepoznate gazdovsky dvor? Pocula som ze je to tam take rodinne take pekne a utulne. Svadbu planujeme do 50 ludi aj s kameramanom a vsetkym naokolo 🙂

• Miska o gazdovskom dvore som nepocula a v akom meste to je? co sa tyka toho zamocku je dost mozne ze to tam bude drahe, pretoze aj v samotnej restauracii maju dost drahe jedla, ale uvidim asi sa tam pojdem pozriet po porade s priatelom. On je totiz v zahranici a ja za nim coskoro tiez odchadza, takze bude dost narocne odtial vybavovat svadbu, ale co uz ine nam neostava.
    😞

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Svadobné foto a video služby tlač a výroby pozvánok na svadbu portfólio na https://www.facebook.com/SK-Foto-Video-Studio-100554621761165 
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov