Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babi mali ste niekto svadbu v chate gilianke? lebo ja si neviem rady neviem akú výzdobu mám dať do sály som bezradná.
Odpovedať
dankamako-moooc gratulujem s celeho srdiecka x-) x-) x-) x-) zajtra ma nas pokladik jeden mesiac x-) x-) x-)
Odpovedať
dankamajo som ti troska meno skomolila ale to preto ze pisem jednou rukou a na druhej mam malinkeho x-) ,inak na tie detdske vecicky co boli v lidli som poslala aj ja moju maminu....a veru ponozticky a aaj macko CO hra krasnu melodiu uz mame doma x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
ejha tak tu som uz pekne dlho nebola ;-) ako sa vsetci mavate? x-) co keby sme to tu zase pomalicky obnovili? ;-) :-) ved sa nam dalsia svadbicka chysta :-. :-. :-. :-. :-D 8-) ;-) :-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
erytrea: ahoj poznáš chatu gilianku? v bolešove?
Odpovedať
ahoj stanka, nie nepoznam :-S
Odpovedať
Profilova fotka
dannyka, dufam, ze malinke poslucha a ze ta necha aspon trosku pospat :-) No z toho lidla sme my kupili teplomer do uska, zohrievacku na flasky, spaci vak, hracieho macka, decku a aj baby vak. x-) x-) x-)
Odpovedať
tak ked ozit, tak ozivajte cice!!!!!!!!!!!!!!!!! x-)
Odpovedať
ahojte :-) dankamajo-no teraz mame posledne dni take vselijake,malinky je nervozny a bojkotuje kocar iba na rukach by bol :-| :-( .Inak my mame z lidla macka hracieho,macka manusku na spinkanie a aj ponozky krasne x-) x-) x-)
Odpovedať
dankamajo a vy sa mate ako?malinke v brusku poslucha?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte cicky:-) Môžem sa pridať? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahoj baby, potrebovala by som poradit ohladom trencina a okolia.Chystam svadbu v okoli ale byvame s priatelom trencanom v ba.Povodne sme chceli obrad v trenc. tepliciach, kedze prerobili obec.urad a aj sobasnu sien, ale bola som sa tam pred par dnami pozriet a je to hroza..tym myslim ozajstne zdesenie:) Potrebovala by som radu ohladom miesta obradu, ci nepoznate nieco pekne, moze to byt krasna miestnost s velkym balkonom a vyhladom, aj botanicka zahrada :-) alebo interierova zimna zahrada v nejakej peknej budove, moze to byt aj pekny OU ked uz o to ide :-) som pomerne zufala a neviem kde mam hladat..Moze to byt kdekolvek v okoli tn, aj ked mam hostinu v dubnici
Odpovedať
Profilova fotka
tea333: ahojky, my máme svadbu v Nemšovej - Ľuborča, na streche majú zimnú záhradu,ale neviem -mám aj v albume,ale i v TN určite niečo nájdeš.
Odpovedať
Profilova fotka
jaj, máte niekto skúsenosti s kozmetikou RADKA na Kubrickej? prosím referencie . Dakujem moc
Odpovedať
neviem, ci sa s Chateau Mignon mozes sobasit ked tam nemas svadbu ale byvaju tam obrady vonku v zahrade a je to tam nadherne..mozno by vam prenajali miesnost a zahradu na fotenie a obrad .... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no v chateau mignon mam hostinu, len tam sa mi to vnutri az tak nepozdava na obrad,a vonku nechcem riskovat ani pod stanom,lebo oktober :-D gabriela> dik mrknem sa na to
Odpovedať
jeeeeeeeeeee, nove tvare x-) x-) x-) x-) vitajteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee a nic nepytajte...xixi.... :-p 8-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem za uvítanie:-)Nič nepýtame :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
he:) ja áno - pýtam radu - kamoška mi robí v Naomi kyticu,ale nechce mi tam dať orchidee a ja ich chcem! tvrdí mi zčernejú,poradte?alebo sa mám popýtať niekde inde v TN?
Odpovedať
no len ste natrafili na nejake hluche obdobie tu.....to viete...particka uz vydata takmer cela tak teraz sa konalo velke stahovanie na konika...xixi gebriela, to ako nechapem....ty chces do kytice konkretnu kvetinu a (dokonca) kamoska ti ju tam nechce dat?? tak to som este nepocula...xixi..... ..jasne, utekaj inam, tam kde ti ich daju... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
miriama- ja uz na konikovi som:) a ty mas termin za sebou? gebriela-mozno ze ma pravdu,ale aj cierna kytica je originalna:) cierne orchideje,to tu este neboloo..
Odpovedať
Profilova fotka
miriama-aj ja som väčšinou na koníku:-)ale asi tu pobudnem dlhšie lebo čo sme mali mať svedka tak nemôže dojsť lebo je v zahraničí, takže presúvame a nevieme na kedy 8-) asi na zimu...
Odpovedať
no tak ved vravim...vsetci su na konikovi..az na mna :-S ja mam termin pred sebou este len. tea, uz aj nieco zajednavas na svadbu o rok? lebo sestra sa rozhodla, ze 17.7. 2010 chcu a uz ju zeniem nech aspon salu zajedna a tak isli a mala som pravdu, uz nebolo volne!!!!! :-o
Odpovedať
Profilova fotka
miriiama- bežím inam:) tea - no čierna je fajn,len k tej mojej zlato-smotanovej,neviem,neviem:) ale orchidee musia byť aj keby som ich tam mala dať umelé
Odpovedať
@miriama nie, nie..vsetci nie...ja som stale tu... :-) ;-) :-D zdravim nove tvaricky... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
miriama-ja nic nezajednavam, lebo termin nie je az tak uplne jasny, mame to take plavajuce,aj ked ratame s aprilom,vsetko zajednam tak 3 mesiace dopredu, nastastie nepotrebujem vela zajednavat a svadbu mame v piatok
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka - hojky:)
Odpovedať
Profilova fotka
chymenitta33 - kukám kukám,že ste z Nemšovej,moja láska sa kamaráti s tvojou:)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nove tvare x-) Ja uz tiez len tak zriedkavo a ani na konika nemam cas... Len raz za cas sa sem a tam mrknem. Ozaj, pozrite, co sme vcera stvarali :-N :-N :-N http://www.modrykonik.sk/album/view.p...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?