Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

8. apr 201774300
  • cawte cice,
    ja len zdravim a padam....😉

• Ahojte babenky, kedze ste skoro vsetky z olokia TN pozna niektora restauraciu v Dubnici nad Vahom u Fanusika? Mame to tam zarezervovane a moc o tom neviem 😬 Teda ak sa mozes spytat v tejto teme 🙂 Dakujem

• @dgabi
    neporadim... 😞 nehnevaj sa...

@miriama
    nieco som uz skusila, len to este nie je dotiahnute...dosli mi dalsie veci, ktore treba spravit.. 😮 😮 😮 😮 a potom odchadzam na navstevu a nebudem tolko pri pc...este chvilku, vydrzis? 🤔 😬

• Sponzor fóra
  • **lom, vdaka vobec za ochotu tak sa netrap s tym...chcela som to na valentina ako darcek ale aj tak sa vsetko pomenilo tak kludne sa s tym pohraj ale zas nemusis nejak extra...len tak light 🙂

**dgabi, ja tiez neporadim, prepaaaac, ja skor NM a tak 😬

• dgabi ja tiez nie ani neviem kde to je, ja skor TN 😉

vsetkych zdravim 🙂 😉 😵

• cawik, cawik,
    tak ako weekendujete?
    my prave vyrazame na horkize slize... 🙂 😉 😉 a kedze si lakujem nechty tak mam cas tu nakuknut ale asi aj tak zbytocne...xi

• nejako sa nam svadbicky zastavili 😒 zda sa ze by to mal zase niekto rozbehnut aby bolo komu radit 😃 😉 🙂 😃 😃 😃

• no ked ste uz vsetky vydate, co s vami?? 😵
    ale kamoska bola dnes na urade a uz maju isty termin 19.9. 2009 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

• na FB su vsetci 😃 😃 😃

miri aj my ideme v ten den na svadbu, kamoska sa vydava v Ruzomberku neni to ta ista? 😛 😃 😃 😃
    a ides na svadbu? 🙂

DANKA majova ma dnes narodeninky VSETKO NAJ NAJ NAJ k narodeninkam Ti zelame vsetci co o tom vedia aj nevedia 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

• Jeeej, ery 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Aj tu si????? 😬 😬 😬 😬 😬 😬 😬 Ty to stihas na vsetky strany 😃 😃 😃 😃 😃 😃
    VDAKA 😵 😵 😵 😵 😵 😵

• Boze, ja som ale truba. Sa kukam, ze kto to posledny pridal prispevok..... a to ja .... len som si zmenila fotku a zabudla som na to.... 😬 😬 😬 😬 😬 😬 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• Inak, idem sa hrat na pripravy na svadbu. Svokra bude mat 4.4. oslavu 50-ky a poprosila ma, ci jej neurobim menovky. Takze idem hladat namety. My sme ich totiz na svadbe nemali, tak som sa po takom niecom nepozerala. 🙂

• Ahojte kocky,

mozem sa Vam sem takto vtriet a opytat sa, ci by ste mi odporucili nejake dobre kvetinarstvo v Trencine, ktore by mi spravilo svadobnu kyticku, pierka a pripadne aj dodalo kvety na vyzdobu hradu?

Takisto nemala niektora z Vas svadbu na hrade?

Diky!

• athena, my sme mali kyticu, pierka a celkovo aj vyzdobu z 'V siedmom nebi' a boli sme velmi spokojni. Su na Farskej ulici a maju aj web. Urcite sa tam stav, stoji to zato. Aj to studio vyzera ako v rozpravke. 😵

• kika, to fakt????????????????????????????????? 🤔 🤔 🤔

dani, veru si ty truba, ked sa sama nepoznas 😃 😃 😃 😃 a tak VSETKO NAJ 😵 😵 😵 😵

athena, skus sa spytat Erytrey, ona mala kraaaaaaaaaaaaaaaaaasne kvety z TN 😎

• Sponzor fóra
  • dakujem miri 😵 😵 😵

• ja rada 😵 😎 😃 😃 😛

• Dakujem kocky! 🙂

• ahojte baby, svadbu mám v septembri. neviete mi z okolia TN poradiť dobrého kameramana? ďakujeeeeem veľmi 🙂

• ahoj,mame svatbu na Vrsatci (pruske),bohuzel zatim nejsem odsud, poradite mi prosim kameramana a hlavne neja´kou vyzdobu z Ilavy, Puchova,,,,diky moc

• haruka a sarahOO jednoznacne skuste LDV Puchov maju aj web a tam aj kontakt www.ldv.sk  Miroslav Mudrak, odporucam boli sme na 100 % spokojní 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

vsetkych zdravim 😵 dnes som stretla basku uz to ma za paaaaaaaaaaaar jaaaaaaj tesim sa tesim 😎 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

• erytrea - ďakujem za tip 🙂
    prajem pekný dník 😉

• Caute kedze mi v teme Hostina v Trencine nikto neodpoveda tak sa spytam tu : Baby, neviete kde sa parkuje, ked mate svadbu vo farskom kostole? Paci sa mi ten kostol len rozmyslam, ze tam asi nie je parkovisko za kostolom?

• bubuska no parkovisko tam nie je ale vacsinou chodia mladomanzelia autom az hore a ostatní peso bud od Tatry alebo ide autobus pri hradne schody a odtial idu po schodoch pesi ale ked ma niekto deti a kocik tak to musia obchadzat a potom musis aj vybavovat povolenie pre bus a takto ked idu pesi mas o starost menej, spytaj sa na mestskom urade ci treba povolenie aj pre mladomanzelov a oni Ti povedia 😵

no super to som Ti vlastne ani nic neporadila 😃 😃 😃 😃

• Fuuuu, tu sa uz davno nikto neukazal.... 😬 😬 😬

Ja som sa prave rozhodla predat svadobne saticky a hodila som ich do bazaru. Najskor som si ich chcela nechat na pamiatku, ale uvedomila som si, ze je to dost velky suvenir, ktory zabera vela miesta a uz pre neho nebude ziadne vyuzitie. Korunky potom mozme pouzit na kocik, alebo co... 🙂

• @danka
    aj aj som nad tym akurat dumala...
    🙂
    vsetky vas zdravim...

• Ahojte...budeme mat svadobnu hostinu v restike Fatima co je hned pri kostole...mate skusenosti s ludmi odtial? Tak isto by som sa chcela spytat, ci viete nieco o artpro (foto-video). Su to manzelia Lendacky a posobia velmi profesionalne..nejaka skusenost? 🙂

Dakujeeem

• AHOJTEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

mam novinku 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Gustik este asi oslavuje a ma dovod 😵 😵 😵 😵 😵 vcera sa im narodila HANICKA 😵 😵 😵 😵 😵

2510 g a 48 cm a je kraaaaaaaasna 😵 😵 😵 😵 😵

GRATULUJEMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE 😵 😵 😵 😵 😵

• GRATULUJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEM!!!!

vcera ked mi Kika volala o pol noci s krikom tak som skoro odpadla 😃 😃 😃

Zajtra Vas ideme navstivit a mooooooooooooc sa tesim, uz som videla fotecky Hanicky, je taaaaaaaaaaaak sladka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• @miriama
    ty si na slov-u?

gustikovcom zo srdca gratulujem...bozkavam jeho babulky...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    Firma Pamas s.r.o. je významným výrobcom svadobných oznámení. V ponuke nájdete jednoduché ale aj luxusné svadobné oznámenia.
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov