Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

8. apr 201774300
  • ozik lil - zlatucka fotka 😉 ... ze a preco ti dali rozky? .... 🤔 .... no lebo k tomu lisiackemu uskrnu by sa svetoziara a kridla nehodili..... 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• ahojte babulky 🙂 idem ja troska do svadobneho klubu, ktory som si moc neuzila veru bo ja som svadbu mala na rychlo a teraz furt len na konikovi, mozno vas aj nejakym babatkom nakazim 😃

• ahoj dani 😵 aj ja som dnes rano upratovala po vcerajsku, deti sa mi postarali o zabavu, vsetko co sme vcera jedli sme mali vsade 😃 😃 😃 😛 😛 😛 😠 😠 😠 ale uz je vsetko na svojom mieste 😵

lil dnes je vyber na nic ale ako podmaz je to celkom fajn lepsie ako nejaky horor 😵 😵 😵 keby nie adely a pyca tak to dnes asi off 😵

• Sponzor fóra
  • newyorkgirl, ja som mala to iste. Na pripravu sme mali len 3 mesiace a sem som chodila len na rychle obrazkove inspiracie - ziadne velke koketovanie s kockami... ale teraz dobieham 😃 😃 😃 ... no a s babatkom este chvilu pockame... treba najprv zariadit strechu nad hlavou. 😞 Ale ked sa 'postasti' aj predtym, hnevat sa nebudeme 😬

• new jasneeeee len "nakazuj" boze to je slovo 😛 😃 dufam ze sa k vam na kona postupne vsetky presunieme 😵 😵 😵 ako sa ma niki? uz je zdrava?

• Ery, tak to ta lutujem. Mam dost roboty upratat si sama po sebe, nieto este po niekom druhom 😬 ... chudatko moj manzel. 😬 Aj teraz v kuchyni sramoti riadmi a upratuje po tom mojom kuchteni. 😃 Ale veceru strasne chvalil, takze sa nestazuje. 😃 U nas to tak funguje, ze ja navarim a on poumyva. ale vcera, ked som prisla z prace, navaril vybornu veceru aj pre nas aj pre hosti. Bola som na neho hrda, lebo do varenia sa moc nehrnie 😵

• ery no veru pridte bo poniektore uz zacinaju druhe kolo a rodia na buduci rok dalsie, u mna to zatial nehrozi, manzel je aj prec a dalsie veru ani neplanujeme tak skoro zatial, Nikolka staci, zdrava je nastastie, tuk tuk tuk, a niekedy ako 2rocna uz, rada spieva, chodi po byte s kabelkou a podobne 😃

• new ja vas sem tam citam a veru snazilkuju tie baby jedna po druhej 😵 ozik a kde sa Ti manzelik tula a kedy sa vrati? kukla som aj vase fotecky mala je krasna 😵 😵 😵 taky maly stuplik 😵 a uz beha sama?

• ery no manzelik v anglicku pride az v januari asi... zaraba zaraba 😃 mozno pojdeme v lete za nim este uvidim... tak sa tesime ze sa aj ty pridas ku nam 😃 Nika uz beha sama veru BEHA je to spravne slovo a stale si kdesi nabije hlavu alebo cosi truhlik moj maly 😬

• no zaciatky su tazke, kazde jedno si musi asi to svoje odpadat 😉 a ako ide obchodik? som si vsimla vyzdobu vo vyklade 😉 🙂 😵 a to budete na vianoce bez manzelika?
    no veru uz sa aj snazilkujeme aby sme boli aj my sucast konikovskeho teamu 😵 😵 😵

• no veru budeme bez neho bo inak by dostal padaka z prace a to nechceme... vsak my si to odlozime a budeme vianocovat aj ked on pride znova 😃 biznis nejde moc teraz bo je zimaaaa a ludia chodia sice pozerat ale skor plesove svadby teraz ziadne az buduci rok

• neboj po novom roku sa to zacne aj planovacky svadieb aj plesy 😉 teda aj my sme zacali co sa svadby tyka az po novom roku lebo takto ku koncu nemali este podaktorí nove kalendare 😛 😃
    som citala ze uz mas vsetky darceky? pfuuuuu tak to jedna velka poklona 😵 ja este ani len netusim ze co 😃 ale uz by som asi mala zacat premyslat 😛 😃 od zajtra zacnem 😵

• no ja posl. roky neznasam tie sialene davy v obchodakoch a dnes uz aj cez net sa da, takze 😃

• kika, co mas proti zmene???? 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

• 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • lil, ta fotka nema chybu...je dobraaaaaaa 🙂 🙂

leni, ahoooooj 😵

• kika, ty betarka jedna 😠 😠 😠 😠 😃 😃 😃 😃 😃

• no ja vas opustam pojdem do hajan uz konecne 😴 dobru nocku 🙂

• new tak ahojky a pozdrav drobca 😉

• tak bru nocku vam cice 😉

• jeeeeej miri uz aj Ty ides? co so dnes robkala?

• ja nie, to som zelala bru nocku lenke a jej drobcovi 🙂
    akurat som prisla z prace... 😠 ale bola som este u susedov, ze si pozriem superstar..ale dnes je to maximalna nuda tak som isla prec....a to som sa tesila, ze to konecne uvidim normalne v telke, cez UPC... 😒

• no cele to bola nuda az na posledny vykon dominiky ta spievala supeeeeeeeeeer 😵 😵 😵

• hej???? no tu som prepasla..uz sa to nedalo pozerat....ale ja si to kuknem teda este v archive..ale len ju...videla som to az od stredu asi..ale asi nemam co banovat, co? 😐

• vobec nie ale to posledne bolo celkom vydarene 😉 to si kukni inak nic moc....

• no ja si stale pozeram este poslednu pesnicku z minuleho tyzdna..myslim, ze to bolo uplne naj v celej tretej shs.. 😎
    kuknem ked to hodia to archivu..a teraz by to aj tak sekalo...je to cele pretazene...kuknem aj magazin.

A ty si sa ako mala dnes?

• zmakli sme tri navstevy, dedko a krsniatko mali meniny, cestou domov sme sa zastavili u kmotry a potom u nasich tak si to vies predstavit 😛 😃 ale mame teraz pauzu do Vianoc potom zase 😬 no a tak zajtra zase do prace ale uz sa teskam na buducu nedelu 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

• fiiiiiha, tak ste ale sikovni 😎 😎 😎 😉
    nedelu?? a co bude??? 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 😃 😛

• 😠 😠 😠 😠 😃 😃 😃 😃 😃

• ahoj miriamka 🙂 dakujem,som rada,ze sa vam paci fotka 😵 veru, dnesne superstarovske kolo bolo nudneee 🙂 iba zo zvedavosti som ho dopozerala 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    Jan Ducko
    Žilina
    https://www.instagram.com/ducko_foto_jano/

Bude mi potešením zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov