Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ozik lil - zlatucka fotka ;-) ... ze a preco ti dali rozky? .... =-) .... no lebo k tomu lisiackemu uskrnu by sa svetoziara a kridla nehodili..... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky :-) idem ja troska do svadobneho klubu, ktory som si moc neuzila veru bo ja som svadbu mala na rychlo a teraz furt len na konikovi, mozno vas aj nejakym babatkom nakazim :-D
Odpovedať
ahoj dani x-) aj ja som dnes rano upratovala po vcerajsku, deti sa mi postarali o zabavu, vsetko co sme vcera jedli sme mali vsade :-D :-D :-D :-p :-p :-p ]-( ]-( ]-( ale uz je vsetko na svojom mieste x-) lil dnes je vyber na nic ale ako podmaz je to celkom fajn lepsie ako nejaky horor x-) x-) x-) keby nie adely a pyca tak to dnes asi off x-)
Odpovedať
Profilova fotka
newyorkgirl, ja som mala to iste. Na pripravu sme mali len 3 mesiace a sem som chodila len na rychle obrazkove inspiracie - ziadne velke koketovanie s kockami... ale teraz dobieham :-D :-D :-D ... no a s babatkom este chvilu pockame... treba najprv zariadit strechu nad hlavou. :-( Ale ked sa 'postasti' aj predtym, hnevat sa nebudeme :-N
Odpovedať
new jasneeeee len "nakazuj" boze to je slovo :-p :-D dufam ze sa k vam na kona postupne vsetky presunieme x-) x-) x-) ako sa ma niki? uz je zdrava?
Odpovedať
Profilova fotka
Ery, tak to ta lutujem. Mam dost roboty upratat si sama po sebe, nieto este po niekom druhom :-N ... chudatko moj manzel. :-N Aj teraz v kuchyni sramoti riadmi a upratuje po tom mojom kuchteni. :-D Ale veceru strasne chvalil, takze sa nestazuje. :-D U nas to tak funguje, ze ja navarim a on poumyva. ale vcera, ked som prisla z prace, navaril vybornu veceru aj pre nas aj pre hosti. Bola som na neho hrda, lebo do varenia sa moc nehrnie x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ery no veru pridte bo poniektore uz zacinaju druhe kolo a rodia na buduci rok dalsie, u mna to zatial nehrozi, manzel je aj prec a dalsie veru ani neplanujeme tak skoro zatial, Nikolka staci, zdrava je nastastie, tuk tuk tuk, a niekedy ako 2rocna uz, rada spieva, chodi po byte s kabelkou a podobne :-D
Odpovedať
new ja vas sem tam citam a veru snazilkuju tie baby jedna po druhej x-) ozik a kde sa Ti manzelik tula a kedy sa vrati? kukla som aj vase fotecky mala je krasna x-) x-) x-) taky maly stuplik x-) a uz beha sama?
Odpovedať
Profilova fotka
ery no manzelik v anglicku pride az v januari asi... zaraba zaraba :-D mozno pojdeme v lete za nim este uvidim... tak sa tesime ze sa aj ty pridas ku nam :-D Nika uz beha sama veru BEHA je to spravne slovo a stale si kdesi nabije hlavu alebo cosi truhlik moj maly :-N
Odpovedať
no zaciatky su tazke, kazde jedno si musi asi to svoje odpadat ;-) a ako ide obchodik? som si vsimla vyzdobu vo vyklade ;-) :-) x-) a to budete na vianoce bez manzelika? no veru uz sa aj snazilkujeme aby sme boli aj my sucast konikovskeho teamu x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no veru budeme bez neho bo inak by dostal padaka z prace a to nechceme... vsak my si to odlozime a budeme vianocovat aj ked on pride znova :-D biznis nejde moc teraz bo je zimaaaa a ludia chodia sice pozerat ale skor plesove svadby teraz ziadne az buduci rok
Odpovedať
neboj po novom roku sa to zacne aj planovacky svadieb aj plesy ;-) teda aj my sme zacali co sa svadby tyka az po novom roku lebo takto ku koncu nemali este podaktorí nove kalendare :-p :-D som citala ze uz mas vsetky darceky? pfuuuuu tak to jedna velka poklona x-) ja este ani len netusim ze co :-D ale uz by som asi mala zacat premyslat :-p :-D od zajtra zacnem x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no ja posl. roky neznasam tie sialene davy v obchodakoch a dnes uz aj cez net sa da, takze :-D
Odpovedať
kika, co mas proti zmene???? ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
lil, ta fotka nema chybu...je dobraaaaaaa :-) :-) leni, ahoooooj x-)
Odpovedať
kika, ty betarka jedna ]-( ]-( ]-( ]-( :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja vas opustam pojdem do hajan uz konecne |-| dobru nocku :-)
Odpovedať
new tak ahojky a pozdrav drobca ;-)
Odpovedať
tak bru nocku vam cice ;-)
Odpovedať
jeeeeej miri uz aj Ty ides? co so dnes robkala?
Odpovedať
ja nie, to som zelala bru nocku lenke a jej drobcovi :-) akurat som prisla z prace... ]-( ale bola som este u susedov, ze si pozriem superstar..ale dnes je to maximalna nuda tak som isla prec....a to som sa tesila, ze to konecne uvidim normalne v telke, cez UPC... :-S
Odpovedať
no cele to bola nuda az na posledny vykon dominiky ta spievala supeeeeeeeeeer x-) x-) x-)
Odpovedať
hej???? no tu som prepasla..uz sa to nedalo pozerat....ale ja si to kuknem teda este v archive..ale len ju...videla som to az od stredu asi..ale asi nemam co banovat, co? :-|
Odpovedať
vobec nie ale to posledne bolo celkom vydarene ;-) to si kukni inak nic moc....
Odpovedať
no ja si stale pozeram este poslednu pesnicku z minuleho tyzdna..myslim, ze to bolo uplne naj v celej tretej shs.. 8-) kuknem ked to hodia to archivu..a teraz by to aj tak sekalo...je to cele pretazene...kuknem aj magazin. A ty si sa ako mala dnes?
Odpovedať
zmakli sme tri navstevy, dedko a krsniatko mali meniny, cestou domov sme sa zastavili u kmotry a potom u nasich tak si to vies predstavit :-p :-D ale mame teraz pauzu do Vianoc potom zase :-N no a tak zajtra zase do prace ale uz sa teskam na buducu nedelu x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
fiiiiiha, tak ste ale sikovni 8-) 8-) 8-) ;-) nedelu?? a co bude??? =-) =-) =-) =-) =-) :-D :-p
Odpovedať
]-( ]-( ]-( ]-( :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
ahoj miriamka :-) dakujem,som rada,ze sa vam paci fotka x-) veru, dnesne superstarovske kolo bolo nudneee :-) iba zo zvedavosti som ho dopozerala :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?