Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

8. apr 201774300
  • bru nocku...nejde nam to..nemame program na to.... 😒 😒 😢 😞

• Vy ste toho teda stihli zase popisat... 😬 Ja som bola tak zazrata do prerabky albumov, ze som sa sem ani nestihla mrknut... 😞 No ale dokoncila som to 🙂 Tak dobru nocku 😎

• a ty este nespis??? 😬
     a ake albumy si zas prerabala?
    ja sa babrem s oznamkom ale nejde mi to vobec....asi to predsa len necham tak 😴 😞 😐
    nemam na to spravne programy...a nema mi to kto urobit..to nie je zalezitost 10min 😢

• Sponzor fóra
  • tak teda idem aj ja...bru nocku 😵

• pridavala som do albumu priprav nieco ako vodotlac, lebo som v jednom albume nasla 7 svojich fotiek. Sme to tu aj s lil preberali. Na predoslej strane som nechala aj link.
    Teraz som po sprche, ale uz fakt letim do postele. paaaaaa

• Sorry, ten link ne az na str. 142

• Cawte nocne vtacence 😃 😃 Vyste tutoho za vcera popisali! Miri,pripajam sa, davam hlas k sepiovemu foto a aky jetvoj sucasny image,hm?
    Ery, mas IP 😉

• A ked pisete o kopceni fotiek, malo by sa dat nieco take dopraviel tejto stranky...Mojmu bratrancekovi sa tak stalo, ze kameraman jeho DVD poziciaval dalej na ukazky a ini si to kopcili a teraz navstivli jedneho znameho a on ze ma jedno dobre DVD videdo a na nom ten nas bratranec a mal to od uplne ineho kamaramana, to je uz svinstvo! 😠 😠 😦

• Cez obed je tu akosi mrtvo...Ked som tu ja, nie je tu nik iny 😞 😞 😞

• to cudne slovo z prispevka z 12:47 "dopraviel" ma byt do pravidiel, neide mi v robote dobre medzernik 😃 😃

• mill, tak to je riadna sila s tym DVD. 😠 Tomu rozumiem, ze ked si ides zajednat kameramana alebo fotografa, ze predsa nieco ti ukazat musia (u nich v pracovni)... ale preco to len tak kopiruju a rozdavaju cudzim ludom??? 🤔 Ze ich hanba nefackuje... 😠 😠 😠
    Ja som sem tie fotky dala s tym, ze sa to moze stat... ved je to internet, takze moc sa s tym nezapodievam. Ale bratranec s rozsirovanim jeho videa urcite nepocital... To si mal tu svadbu natacat sam, aby mal prehlad, komu vsetkemu sa dostane do ruk kopia???? 😬

• No, je to hrozne,ale aspon uz viem koho, ktoreho kameramana sa vyvarovat a nerobit mu reklamu 😃 😃 😃

• baby, no ved to....ja ked budem mat svadobne foto, tak tie ktore tu vycapim, tak si ich krizom cez celu podpisem.... 😠 😠 😠 sice strati to caro mozno ale to je jedno...ved ked sa stretneme na stretku, tak vam ich ukazem live 😃 😃

• ahojte aj ja som tu 😉 🙂 😵

mill idem odpisat 😵

• ...tak mam dalsie vysledky hlasovania...to sepiove uz vedie 7:0 k ostatnym....teda este jedno dostalo hlas od ywett´s kolegynky 🙂 ........

• Sponzor fóra
  • ahoj, tak sme tu asi az dve 🙂

• Ja akurat koncim v robote, tak mozno neskor 😞 Ajoj Miri a Ery, vecer hodim nejake foto do albumu, paaaa

• ahoj mill, tak sa tesime, papaaaaa 🙂

• miri cauko 😵 to si posielala tie navrhy vsetkym na ms? 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• nieeeeeee, asi 20min boli v albume 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

• miri dani ste nam tu ten dazd poslali ci co? prsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii tu a prsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

• mill mas IP 😵 😵 😵

• ery, asi to tak vyzera, pretoze tu uz dva dni neprsi... 😃

• ery, no tazko...to vam poslala potom danka, tu prsi aj teraz 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

• Dani, diky za IP 😃 😃
    Babulky, uz mam novy albumcek a prstienky pribudli do toho stareho...
    A ktora ste k nam poslala ten strasny vichor???
    Ery, mas IP 😬

• ahojte 🙂 to pocasie je fakt strasne, som prisla totalne vymrznutaaa brrrrr 😒 v sobotu idem skusat saty, juuuj tak sa uz tesim 😃

• Lil, tak pofot a nezabudni dat do albumceka a podelit sa aj s nami so zazitkami 😉

• Ak sa bude dat urcite sa pofotim a hned to sem dam aby ste si mohli pozriet 😉

• milluska, ten vichor som vam asi poslala aj ja. To som zabalila s tym dazdom 😃 😃 😃 😃 😃
    a inak, albumcek mas zlaty. S drahym ste jak chameleoni - na kazdej fotke ini 😃 😃 😃 😃 😃 je to podarene - to aspon dokazuje, ako dlho ste spolu 😵 😵 😵 😵

lil, ta baba ti neodpisala na IP?

• Ahojte..
    hlasim, ze mame o jedneho clena na stretnutie viac..idem pridat tabulecku 😎
    Ako sa mavate?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobnô
    Topoľčany
    Sme traja chalani, ktorí svoje skúsenosti so svadobnými fotografiami a videom netaja. Sme dokonale pripravení zvečniť príbehy Vašej lásky.
    Dokumentárna fotografia Vašej svadby 🙂
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov