Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
a moj sen tuto noc...sa mi snivalo, ze uz bola svadba, som bola v akychsi divnych satach navlecena...ako boli to tie moje ale v sne to vypadalo hrozne ]-( , viem, ze sme uz boli v nejakej dvojposchodovej sale, a sedeli tam hostia...a jedna strana stolov, cela polovica, bola prazdna..a ked som sa opytala, ze kde su, tak vraj ze ked som nepozvala tetu, tak neprisla cela strana rodiny.... =-) =-) =-) =-) a potom....KIKA....si tam bola aj ty a hladala som moju tortu....a boli tam rozne kreatury...uplna katastrofa a ta moja tam nebola....tak si povedala, ze mi ides pre nu.... a to najhorsie....viem, ze som pozerala z okna, uz sa stmievalo, bolo pol piatej a vtom som zistila, ze som zabudla zavolat rofovi.....!!!! a on tam nebol!!!!!!!!! a tak som mu zavolala a on sa zacal smiat, ze ci sa mu este oplati chodit, ze je vela hodin a on uz nefoti tak vecer :-o :-o :-o :-o :-o =-) =-) =-) no proste katastrofa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovedať
a aby to nemalo chybu, tak som sa zobudila prvykrat uplne mimo zo sna....zaspala som a sen pokracoval este horsie...s tou tortou...a zas som sa zobudila, isla aj na wcko a som isla opat spat a sen pokracoval a vyvrcholil fotografom :-. :-. :-. :-. uz mi zacina sibat, ze? :-. :-. :-.
Odpovedať
Profilova fotka
miri :-D :-D :-D ... veru to este len zacina... mne sa sniva este doteraz... a to len kvoli tej sprostej kapele... ]-( a tremisticku hnacku sa este neukazala??? =-) My (teda ja) ked sme sa rozhodli, ze do toho ideme, som chodila na WC-ko aj 10x za den... :-N Nohy som mala ako srnka z tych blbych anglickych schodov (WC-ko len na poschodi...) :-D
Odpovedať
dani, hnacka? no booooooooze =-) =-) =-) =-) aj to ma este caka???? =-) =-) =-) =-) =-)
Odpovedať
Profilova fotka
... no tak zalezi na tom, ako sa tvoje telo vyrovnava so stresmi... Ja, ked som nervozna, miniem straaasne vela toaletneho papiera.... :-D
Odpovedať
no ved aj jaaaaaaaa...to neboj :-D :-D :-D :-D ale este si to stale neuvedomujem asi..ale uz by som mala, ze?? =-) =-) =-) =-) =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Takto - najviac stresov som mala, ked sme sa definitivne rozhodli pre svadbu, lebo som absolutne nemala ponatia o tom, co vsetko treba vybavit. No a dalsi natlak na nervy bol vtedy, ked sme tyzden pred svadbou prisli na Slovensko a z kuchyne bolo len buranisko - bracek sa rozhodol prerabat celu kuchynu rovno pred svadbou. Do toho sa este zateploval dom. Kuchyna sa ani spravit nestihla, lebo kurenar neprisiel nacas. Poviem Ti, ked ma vtedy neodviezli v kazajke, tak uz nikdy... :-N Ale v den svadby som bola najkludnejsim a najspokojnejsim clovekom na svadbe. Druzicky a druzbovia behali ako s nasolenymi zadkami a ja som sa len spokojne usmievala. x-)
Odpovedať
fuuuuuha,, tak to si neviem predstavit s tou kuchynou =-) :-N =-) =-) dufam, ze u nas nebudu akurat malovat, cim mi hrozia... :-D :-D :-D :-D akurat som si nachystala svoj debilnicek a zoznam a sv.bedeker a beriem do roboty...tam si vsetko spisem a doma potom nabehnem vecer na net a uvidim co zozeniem abo vyriesim.. :-D ked som takto doma, tak neviem ani co treba a tak..ale ked som v praci a trochen sa nudim, tak ma napadne toooolko veci....tak len zapisujem a stracam poznamky :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej to poznam... to som tiez pred svadbou zazivala... :-N Teraz to tak mam, ked idem do Tesca. Ked som doma a varim, chyba mi tolko veci, ale ked som v Tescu, za nic na svete ma nenapadne ani jedna... ]-( Alebo aj take, ze idem kupit jednu vec, miniem 30 libier a doma zistim, ze tu vec, po ktoru som sla, som nekupila ]-(
Odpovedať
no presneeeeeeeeeeeeee.... :-D :-D :-D :-D :-D :-D ale to je tusim dnes choroba kazdeho :-D :-D :-D ved myslis, ze vcera som sa naco hrabala do tej zimy von?? mi dosli baterky v mysi tak som isla von....a jasne, ze som doniesla vsetko mozne len nie baterky :-D :-D :-D :-D :-D a az dnes sa mi ich podarilo po tyzdni kupit :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
dobre citanie... @miri od detstva verim takej povere - babóne, že sen je pravý opak skutočnosti...tak to teda dopadne všeeeetko dobre... @danka :-D :-D ty si iny expert na to behanie za čarom toaletneho papiera :-D som rada, že chutilo...aj nam chutilo... šatočky - no to aby si rovno kupila mojej dcere svadobne, bo ona sa vyda skor ako ja (ywett- ja viem, mam veriiit).. moj drahy vcera zacal rozoberat temu svadba, ze po prve som napozerala za posledny rok take kvantum fotografii, ze mna prekvapi len malo co...po druhe, ked vidi, ake fotografie - myslim komplet, co sa tyka svadby - sa mi pacia, tak usudil, ze moje naroky den odo dna narastaju...dalje nepokracoval, lebo sme frcali k dcere..chvala bohu, lebo asi by som mu skocila do usmevu...nepovedal to nahlas, ale myslim si, ze ma strach...a pritom sa ma nespyta, ze ako by som to chcela...ved, ako som pisala, nemusim mat ohnostroj a hostinu o 350 ludoch a neviem, co...ved to, ze ja si stiahnem fotografiu nejakych svadobnych papuč, predsa neznamena, ze teraz dam vyrobit taketo papuče pre každého hosťa...a to že som tu zavesena ma uplne ine dovody ako to, za sa musim teraz hned a zaraz vydavat....aaaale...čo budem... @ywett mangela nemam...ale ano, myslela som draheho...dokoncovala som pracu, ktoru bolo treba poslat dalej...a kedze som posiela velke subory a internet nam stale pada (poskytovatelia tejto sluzby su z nas absolutne vyteseni, lebo im tam telefonujem 5krat za den, ze zas to padlo) tak boli trocha fukoty.. @bell ako dopadla poradna? a kolko ste narastli? glukotesty? tak na to mam veselu spomienku...chocho-chichi-chacha...
Odpovedať
Profilova fotka
lom, ja som tu zacala visiet az po svadbe, ked mirka natrafila na moj svadobny album. Pred svadbou som len z casu na cas nazrela na albumy kvoli inspiracii a teraz nachadzam veeeela veci, ktore sa mi pacia a boli by na svadbe super. Ale nebudem sa nad tym zatazovat, ved svadba sa docela vydarila a stale sa milujeme ako kone a o tom to vlastne cele je. ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@danka presne...ved mne by to stacilo len o dvoch svedkoch..rovno na svadobnej ceste v chorvatsku v nasom oblubenom mestecku...prisaham vacku, ze zavolam na patricne miesta a zistim si... :-N ja som tu zavesena, lebo ma to bavi, lebo si konecne s niekym pokecam, lebo lebo lebo...jeeee...to je na dlho...
Odpovedať
@danka moja svadba je moja psychohygiena :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lom, taka svadba by veru bola romanticka... x-) x-) x-) A ozaj, co si mala aky srandovny zazitok? aj ja sa chcem pobavit... :-N
Odpovedať
@danka idem pre stuplika do skolky..ked najdem cas a nezabudnem, napisem do ip... ;-)
Odpovedať
**lom, no snad mas pravdu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Cafte, Yvettka, budem asi 10 dni:-( Baby, no mne sa stresy prejavili na platnicke:-( Ale zatial sa len tesim a to chronicke obyvanie WC ma chyti tak tyzden vopred, ale beriem si nastastie vtedy dovolenku:-D:-D Miri a tie slize si kupila?:-D
Odpovedať
mill, jasneeeeeeeeeeeeeeee, aj muku polsku a pernik...no uz len plech tam zostal :-D :-D :-D :-D :-D drz sa ;-)
Odpovedať
@danka a bell mate ip... ;-) rozbombardovana kuchyna pred svadbou...to je este v pohode...ale mat rozbombardovany byt a robit kurenie v celom byte 2 dni pred terminom porodu je ina zabava :-p :-D :-p :-D :-p :-D :-p :-D :-p :-D :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
* Miruska, teraz som si citala tie tvoje snicky, no strasneeeee...ja som az take zle nemala, ale tiez neboli naruzovejsie...a *Danka aj ja som mala hnacky a schudla som dost pred svadbou 8 =-) *Lom, sorry, tak skoromangela :-) *Milluska, juj to je mi luto, ze 10 dni a je to az take zle, napis IP, drzim Ti palceky, kde lezis?
Odpovedať
ywett diky za IP som zabudla ze som Ti to uz piiiisala sorrac 8-) ani ja nemam slov a nekomentujem radsej :-p ked tu budes tak sa ozvi, ja este neviem co bude 1/3 miri no tie co si mi poslala ten link (motyliky) x-) x-) x-) lom tak tak, manzelik je vodnar ale v niektorych kalendaroch je uz dnesok v znameni ryb tak si vzdy vyberie co sa mu viac hodi :-p :-D x-) tak oslava je za nami x-) x-) x-) x-) supeeeeeeeeeeeeeer bolo, plny bytik ludi no nasmiali sme sa x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) no ked sa teraz pozeram do kuchyne tak ma pomaly smiech prechadza :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p vidim to tak na hodku roboty :-p :-p :-p :-p :-p torticka sa podarila a aj vyborne chuti keby chcel niekto receptik hlaste sa je to velmi jednoduche x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) julianka poslem Ti IP x-) x-) x-) a vsetkym pekny wecer x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
ahoooooooooooooooooooj :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
**ery,motyliky...deturence??? no ja som asi fakt na praskoch ale uz vobec neviem..xi :-N :-N :-N :-N a oslava uspesne za vami?? to je supeeeeeeeeeeeer, ale tu kuchynu nezavidim :-p :-p :-p este, ze ja mam vzdy po takychto akciach mycku kamosku :-D 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
**ery,motyliky...deturence??? no ja som asi fakt na praskoch ale uz vobec neviem..xi :-N :-N :-N :-N a oslava uspesne za vami?? to je supeeeeeeeeeeeer, ale tu kuchynu nezavidim :-p :-p :-p este, ze ja mam vzdy po takychto akciach mycku kamosku :-D 8-) 8-) 8-) **ywett, no veru....a to je este len zaciatok =-) =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Miriamka cakam tu na Teba...hodila si to do mailiku? Zajtra alebo vo stvrtok sa tam stavim 8-)
Odpovedať
ywett, tak vsetko dohodnute, dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 8-) 8-) 8-) 8-) bru nocku x-) x-) x-)
Odpovedať
ahojte,ste tu toho popisali nestiham vas citat :-N :-N :-N :-N lomnicka-pusinka Gabike dorazila a posli od nas aj ty svojmu drobcovi ;-) mil-ten film som si este stale nekukla ale uz sa nanho chystam :-D :-D :-D a vsetkym ostatnym prajem pekny zajtrajsi dnik, :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
aj tebe danny :-)
Odpovedať
bru noc...dnes padam o nieco skor ako obvykle...som k.o.... :-S :-S :-S :-S :-S
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?