Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

8. apr 201774300
  • ywett, tak to ti teda velmi pekne dakujem za povzbudenie 😬 😬 😬 😬 😬 😬 😬 😬 😬
    a aj si tych ludi, co to tvorili vymenila, ale bo si zostala hned pri prvom?

• Ja som menit moc nemohla..kedze to boli vyhradni dodavatelia...takze bud oni alebo standard...kuchynu riesime cez znamu

• ..ale neboj vsetko dobre dopadne...treba si len fakt davat pozor...

• Sponzor fóra
  • a od akej firmy mate projekt? Kolko vam trvalo dostat sa k hotovemu projektu, s ktorym ste boli spokojni?

• **kika, no mam to zajtra komplikovane...ved co mam ja jednoduche, ze? 😬 ..ale to sa vyriesi 😵

**ywett, no ja....no coment...popiseme mailik.... 😐

**dani, neplackaj hned....ved to nie je koniec sveta..povedz im, ze chces nove plany a nech na to ktori sirand dozrie 😵

• Danuska my sme mali byt/mezonet - novostavaba, moc sme si vyberat nemohli, len sme si dali privyrobit nadstandardy a to stalo nervy a cas...projekt je od firmy sibareal...ja som Ta len chcela pripravit..ale mozno vsetko pojde hladko...neboj nic, zvladnete to a budete mat krasne, svoje hniezdokko

Miruska napis mailik, ja uz idem hajat...

• @ywett
    dik 😃 😃 😃 skryvat nemusim, ale pri praci mi zavadzaju a tak ich ukladam pod satku...konecne som ale nasla farbu, aka sa mi paci...chvilku som si sice zvykala, ale zvykla som si... 😃 😃 😃

@danka
    moja, to zvladnete...hlavu hore... 😉

@miriama
    aj ty sa moja drzkaj... 🙂

• ywett, zajtra napisem....
    bru nocku 😵

• Dobru nocku vsetkym 😵 😵 😵 😵 😵

• bru nocku 😎

• Dakujem za povzbudenie... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Fakt som zvedava, ako dopadneme. Prave som napisala aj do prodomu a aj par babenam z modrej strechy, co maju projekty od prodomu, takze uvidime... 😒

miri, ako si dopadla u dr? Dufam, ze dobre........... 😵 😵 😵 😵 😵

• Ahojte babulky...takze vy takto? 😉 tajne stretka? 😠 kikus to preto bol ten dnesny den na kafe? kvoli mirocke? 😉 tak to jasne ze pridem ...ale asi aj s malym stuplom...ak nebude vadit 😐 .manzel ma tiez volake rande 😕
    dani IP...

• jja, veeeeeeeeeeeeeeelmi pekne dakujem 😵 😵 😵 Potesila si ma 😎

• Dani, budem s nim telefonovat tak sa ho vsetky tvoje otazky popytam a potom ti dam vediet, ano? vy byste chceli projekt z prodomu a iba porobit zmeny? alebo komplet cely novy projekt?

• mame vybrany z prodomu Klassik 103 alebo Alfu. Oni su dost podobne. Na predoslej strane som tusim nechala linky, lebo sa ma na to pytali. Este raz vdaka. Velmi si to vazim 😵

• Sponzor fóra
  • ahojteeeee 😵 😵

jja, tak aj s drobcom??? tak supeeeeeeeeeeeeeeeeer 😵 😵

dani, no este neviem..treba cakat na vysledky...

krasny dnik, idem do vane 😎

• hmmm, miri, tak vana????? 😕 ...dala by som si.... ja som sa nekupala ani nepamatam.... 😬 ... znie to dost blbo, ze? 😃 😃 😃 😃 ale myslela som to tak, ze vzdy si najdem cas ledva na rychlu sprchu... 😒

• dani, za malinko 🙂 budem rada az potom ak to vyjde a dufam ze pomozeme 🙂 tie domky su krasne...ale pre mna strasne velke, ja chcem nieco malinke 😉 a chcet si kupit presne ten niektory projekt?

• http://www.prodom.sk/index.php?id=2&rd=24

mne zase vyhovuje takyto 🙂 vlastne nááám 😃

• dani, ved prave..nie je cas...a my vanu tam ani nemame..len sprchu.... a tak som si ani teraz vanu nedala....len rychlu sprchu..... 😐 a utekam do mesta a k nasim a do TN...dnes sa zblaaaaaaaaaaaznim 😃 😃

jja, tak priiiiiiiiiiiiidi, majte sa tu krasne..... 😎

• jja, velmi peknucky domcek 😵 😵 😵 a vyzera byt aj dost priestranny, co sa mi velmi paci.
    No my tam toho az tak vela menit nechceme, len by sme radi dali do obyvacky krb, mozno podpivnicili a garaz posunut na druhu stranu, lebo ako som uz spominala, pozemok je uzky a keby garaz zostala tak, ako je v planoch, neotocili by sme sa tam 😒

miri, drzim palceky 😉

• dani ten druhy je krajsi 😵 no aj ja som nasla jeden taky co by sa nam pacil ale neviem aky to bol musim kuknut potom hodim link 😵 😵 😵

miri ako dnes? co sa stalo???? 🤔

• ahojte babulky...

ach jo...domceky..my nan nemame...ale aspon chodim okukavat..tuto kusok vyrastol "park baracikov"..a ked sadneme na bicykle, tak pofrcime do okolitych dediniek a budeme okukavat... 😃

• http://www.prodom.sk/index.php?id=2&rd=139

no nam sa paci nieco taketo 😵 len kto by to upratoval 😛 ale inak je super 😵 😎 😉 🙂 ale to je daleka buducnost....

• http://www.prodom.sk/index.php?id=2&rd=224

aj tento je super a hlavne ta izba s kupelkou a satnikom juuuuuuuuuj 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

• paaaaaaaani, ery, ty tusim kukas len na same kravy 😬 😃 😃 😃 😃 Kde by sme my na toto vzali... 😃 😃 😃 😃 Ale akoze parada by to bola... 😵

• cafte babeny, tak ja sa pridavam, tento bude moj ked budem velka...
     😛 😛 😎 😎
    http://www.novedomy.sk/ponukadetail/?id_ponuka=461

• wow, tiez velmi pekne 😎 😎 😎 😎 😎

• mill ten je super taky clenity 😉 🙂

dani no ved pisem ze kto by to upratoval 😛 😃

• @mill
    ten je super...to sa mi paci..aj ja snivam o svetlom domceku so zimnou zahradou...a som ochotna ist aj do absolutnych absurdit ako je kombinacia stylov rozneho obdobia a druhu 😬 😮 ale to je snad hudba dalekej buducnosti v mojom buducom zivote... 🤔 😞
    mill, ako si myslela tu otazku ohladom tych fotiek, ci su umelecky spracovane?

vcera sme mali tvorivu dielnu v skolke, tak sme sa so stuplikom vyblbli na lepeni a modelovani...vytvorili sme 3D obraz a nazvali sme ho, ze "maj, lasky cas"...tema bola "jar"..a potom sme mali navstevu...1,5 rocnu slecnu, natalku..uzasna...ach jo...ten cas rychlo leti...tusim idem vyhrabat fotky mojho stuplika, ktory momentalne zase lezi v posteli, bo je chory)...a mna cakaju domace prace...ery, pracke som dnes opat vynadala 😠 😎 😃 😎 😎 😎 😎

tak idem...papa
    pekny dnik...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov