Svadba Žilina leto 2011

ahojte baby no tak koľko nás tu je čo sa chystáme vydávať v Žiline a v roku 2011???
Odpovedať
1
2
12
halo baby to tu žiadna taká nieje???
Odpovedať
to tu nikto taký nieje???
Odpovedať
Profilova fotka
...14.5.2011 :-) rozhodovali sme sa či v rodnej Žiline, ale vyzerá to na naše súčasné mesto KNM, kde už rok bývame...uvidíme. A ty máš kedy svadbu? Už si niečo začala riešiť a rezervovať?
Odpovedať
no ešte nie ešte stále len rozmýšľam ja plánujem svadbu až na august 2011 lenže kedže všetko okolo svadby je tak trochu predražené tak radšej začať skôr ako neskôr ....no a rozmýšľala som dosť nad Slovakiou pretože zatiaľ som nič in čo by ma zaujalo nenašla a čo ty??? už si začala niečo riešiť ???
Odpovedať
halo baby ale určite je nás tu viac
Odpovedať
caute, ja budem mat svadbu niekde v okoli Ziliny, alebo ak padne rozhodne slovo tak mimo republiku :)
Odpovedať
ahoj a kde v okolí už máš niečo pozreté??? a aj ja som veru rozmýšľala že niekde mimo republiky niekde pri mori napr. ale zase by mi tam chýbala rodina....tak asi ostávame tu niekde
Odpovedať
Ahojte...my tiez zvazujeme svadbu v lete 2011 a Zilina by bola vhod nakolko je na polceste medzi mestami odkial som ja a moj priatel....vcera sme boli obzriet Holiday Inn,nakolko ma zaujala ich cena 38eur na osobu s trojchodovym menu....neviete o niekom,kto tam svadbu uz mal a vedel by aspon cca zhodnotit do akej miery by si prihodili na cene alkoholu prip.cohokolvek ineho? :-)
Odpovedať
ahoj Janička no neviem o nikom kto by mal svadbu v holiday Inn aj ja som nad ním rozmýšľala ale potom som si uvedomila že je zbytočne drahý na koľko 3 chody su u nás zbytočne keďže na sálu sa dorazí až okolo pol piatej potom privítanie predjedlo ...polievka potom chceme prvý tanec a kým sa vôbec dostaneme k šiestemu chodu tak je šesť hodín...a ešte ktomu je tam veľký príplatok za alkohol teda neviem či chcete mať vlastný alebo ako...
Odpovedať
haló baby prosím vás poradte kde ešte v Žiline sa robia svadby ...
Odpovedať
Ahojte. Myslim, ze sa da v hoteli Dubna skala, Slovakia, v dome odborov, Vix, Vila Necas, na rondli. Tiez mame svadbu v lete 2011 a je naozaj nelahke nieco najst. My by sme chceli nieco s klembami aby to malo nejaky chrakter. Viete o niecom niekde??
Odpovedať
ahojte buduce nevesticky ;-) my sme mali svadbu v restauracii hotela Dubna skala... bolo nas cca 40 a miesta bolo akurat... tak ak planujete viac ludi, treba hladat inde... ale ak vam vyhovuje, tak mozem len doporucit... boli sme maximalne spokojni so vsetkym... ziaden problem, sluzby tip top... akurat ze sa mohli zmenit ceny, nakolko my sme mali svadbu skoro pred 2 rokmi... ps: v mojom pripravnom albume je par foto z vyzdoby, kt. som z casti nachystala ja ale realizaciu urobili kocky z hotela... jedine, co nevyslo boli hortenzie vo vazach... ale z toho som si nerobila nic, hlavne ze dake biele kvety tam boli ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
no Anka myslím si že v žiline s klembami nieje nič aspoň o ničom takom neviem.... a Sharin ďakujem za radu ake nás bude raz toľko takže to je pre nás asi malé ale inak je to tam pekné.... Martulus a akú výzdobu máš konkrétne na mysli a aké sú ceny???
Odpovedať
Halooo baby ...
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
ahoj gabika, martinov dvor poznam nasi tam mali nejaku firemnu akciu a boli velmi spoko...my teda zijeme v UK a preto nemam moznost stavit sa osobne a len tak cisto hypoteticky chcem spytat ako je to so svatbami u vas...teda planujeme v 2011tom s tym ze davam dokopy aspon takto cez net nejake info ohladom priestorov a obcerstvenia....cca ratame so 40 ludmi ze kolko by to asi vyslo vcetne jedla a obcerstvenia atd..vies ako to chodi, ci by bolo mozne si zabezpecit vlastny alkohol a vcetne ako som videla mate aj akciove ceny na ubytovanie, ci by sme sa vedeli dohodnut aj na cene za ubytovanie....dakujem
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Ahojte babky,no ja by som chcela mat svadbu v juny,len stale rozmyslam ze kde,bo nemozem najs nejaku acsiu salu,nemohli by ste mi poradi?
Odpovedať
Ahojte, len tak som si tu kukla a nejak ma dosť šoklo tie ceny v hoteloch nad ktorými uvažujete napr ten Holiday Inn za 38 eur...pre pána veď len za 40 ľudí je to dosť veľká pálka...ja som mala svadbu tento rok síce na dedine ale všetko som si sama pekne zorganizovala a vyňuchala ceny lebo pri 100 hosťoch na prvý chod a od druhého takmer 150 by sme zbankrotovali.....porozmýšľajte rada vám poradím s drobnosťami atď....ako výzdoba drobnosti darčeky pre hostí Vám aj vyrobím ak by ste chceli..... a pre inšpiráciu Vám napíšem že cena na jednu osobu bola u nás tuším 13 euro a to ani muži nepojedli čo boli velikánske porcie....no a alkohol a vody to sme si pokúpili tak si myslím že nás to vyšlo nanajvýš na osobu do 20 eur aj s občerstvením.papa veselé pripravovanie
Odpovedať
ahoj majka10, to si mala fakt a super cenu, ak mozes zaujimalo by ma kde si mala hostinu, lebo mi uz mame co to zajednane a tiez mame viac ludi... ;-)
Odpovedať
ahoj majuška, no ja nie som zo žiliny som z okresu d.kubín bývam od žiliny 37 km a mali sme to u nás v kulturáku všetko som si vybavila sama a aj keď nás to veľa vyšlo lebo ja som chcela kadejaké prkotinky a to sa nazbiera ale pri toľkých ľuďoch sme obišli super, lebo ja som pozháňala aj alko aj nealko lacnejšie a to pravú coca colu nie nejaké žbrndy z jednoty alebo tesca.... ak nebývate priamo v žiline a nebol by pre vás problém cestovať ozvy sa aj keď kulturák je vnútri ošumelý všetko sa dá vyzdobiť a zariadiť. papa pekný dník a príjemné pripravovanie
Odpovedať
dakujem za info gabika, ak sa mi podari tak sa zastavime...bo ma toho tolko caka na slovenku na vybavovanie ze uz teraz neviem kde mi hlava stoji :) pekny dnik
Odpovedať
Ahojte Žilinčanky, u nas to zatial vyzera na august 2011, no este vobec netusim kedy, ako. Pripravy planujem zacat az na zaciatok buduceho roku, teraz sa mi to zda este skoro... Ale uz si prezeram satky, ucesy a tak... Ale bude to fuška ten buduci rok, mam totiž bakalarske štátnice. Svadba + štatnice = riadny stres. Ale tesim sa. ;-)
Odpovedať
ahojte kocky. tak ja som zo ZA a svadbu planujeme na rok 2011, termin uz mame na pevno urceny a pomaly uz vybavujeme a platime zalohy, nech sa nam to potom nenahromadi.. nijak extra to neprehanam, ale vyhovuje mi, ze mam este tolko casu na pripravy. ja som pochodila uz vsetko mozne, pol roka som zvazovala, ze co, kde, kedy, ako a je to super. som spokojna. budem mat to, co som si vysnivala a veeeela casu predo mnou na doladovanie.. vy ste na tom ako? je tu uz niekto kto ma termin isty a nieco aj zarezervovane? :-)
Odpovedať
ahoj no ja už mám viac menej tiež istý termín teda ak ešte niečo nebudem musieť zmeniť napr. kvôli sále lebo sa neviem rozhodnúť kde mi to presne malo byť... ty už sálu máš??? inak aj mne veľmi vyhovuje že mám toľko času lebo si to všetko môžem spraviť tak ako si to predstavujem ....ale zase sa aj veľmi teším a to sa mi zdá zase ďaleko hehe :)
Odpovedať
ano, my uz mame to najdolezitejsie zajednane a poplatene zalohy :-) aj salu mame vybranu a zarezervovanu. pomaly nakupujem drobnosti, dnes som objednala svadobne pohare, zavoj uz tiez mam a ostatne je v procese riesenia :-D
Odpovedať
no ja som si povedala že začnem tak koncom augusta a postupne aby som toho nemala vela :) a kde si si zajednala sálu???
Odpovedať
hotel Branica :-)
Odpovedať
1
2
12
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?