Svadba14.9.2013

26. mar 2013100

😃 😃 😃 😃 Kto ma v tento dník taktiež svadbu?????

• jaaaaaaaa 🙂

• Píšte čo už máte vybavené ............ a nejake skúsenosti a tak

• ahoj, takze my uz mame rezervovanu salu, Dja, kameramana + fotografa...teraz riesim vyzdobu cez agenturu, akurat po velkej noci mi maju poslat niekolko verzii ako by mali vyzerat stoly a potom sa budem rozhodovat 🙂 svadobne saty chodim pozerat, skusat..mam uz aj favoritky (vyskusala som si ich ako uplne prve svadobne saty a zalubila som sa do nich), ale este som to nechala otvorene, lebo co ak najdem nieco este lepsie 🙂 ale dam tomu este max. mesiac a ak dovtedy nenajdem nic lepsie, tak uz si zarezervujem tie....a ty si natom ako s pripravami??

• Sponzor fóra
  • No my máme iba zajednanu salu a taktiez kostol no a zvysok je este potrebnyyy , mala som uz aj zajednanu hudbu no ale ze sa pomylil takze nic z toho lebo uz tam niekoho mal este skor ...................... saty mam navrhnute a nasla som stranku za dobre peniaze a uz ktore sa daju kupit no a aj pekny vyber ......... oblek budeme musiet dat sit na mieru alebo kupit velmi velky a potom ho dat upravit pretoze moj priatel cvici a ma riadne ruky takze su mu male na rukach heheh ..... no a kde si dam piect kolace ?? no pojdem asi na ochutnavky heheh .....

• inak tento termin je tento rok vychyteny, povedali mi to v salone a este jedna kadernicka, ze sa vrece so svatbami roztrhlo 😃 😃 My mame tiez 14. a mame uz salu, fotografa/kameramanku, slecny kvetinarky na vyzdobu, hudbu, ja mam saty kupene - svadobne aj popolnocne, topanky, kadernicku+vizazistku,... a teraz riesime uz len prkotinky a detaily do vyzdoby, prstene,..

• myyyy 🙂 a máme zajednanú sálu, kameramana a fotografa a to je asi aj všetko 😃 a našla som niekoho, kto mi spraví látkovú kyticu 🙂 času dooosť 🙂

• aj my máme 14.9. a už máme kostol, sálu, kaderníčku, kozmetičku, moje svadobné aj popolnočné šaty, video, foto, obrúčky a rôzne prkotiny, práve som začala riešiť výrobu oznámení a v apríly začnem riešiť zákusky

• a skoro som zabudla.. ešte máme kaderníčku, kozmetičku, tetu, ktorá upečie tortu a druhú tetu, ktorá upečie zákusky 🙂

• ahojte , ja som síce mala svabdu minulý rok a tiež som začala vybavovať v tomto období, minulý rok ,ale nemala som toho tak veľa vybaveného, takže patrí vám veľký obdiv 🙂 , ja som dosť veľa vecí riešila na poslednú chvíľu, takže prajem vám pekné vybavenie posledných záležitostí ohľadom svadby.

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
Odporúčaní dodávatelia
JM Photography
Bratislava
"It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
Svet Vanilkového kaktusu - oznamká jedinečné a kreatívne, tak ako Vy 🙂
Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
Články od našich partnerov
Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
Archív článkov od partnerov