Svadby 8.8.2015

28. mar 2015190

Slečnu, ktoré máte svadbu 8.8.2015? A kde???

• zrejme ja ale čakame na potvrdenie saly ak bude volna tak datum 8.8.2015 😉

• Ahoj 8.8.2015 budem mat ja svadbu a bude v Nitre.

• @gulocka7888   a kde plánujete mať svadbu??

• Sponzor fóra
  • @jessy46   a ako idú prípravy??

• Zajednali sme si reštauráciu v Krškanoch a príppravy idú tak, že už sa začíname obzerať po obručkach a o známenia a tak. Zatiaľ len zisťujem kde sa mi čo páči a čo by som asi tak chcela mať...

• v Krškanoch myslím časť Nitry....a ty si na tom ako?

• @jessy46   My máme tiež len miestnosť, a hľadám dobrého fotografa. A tiež len tak lustrujem obrúčky oznamká, šaty a všetko čo k tomu patrí, ale ešte nič nie je zajednané. Sa obávam, že si niečo vyberiem a zrazu nájdem niečo lepšie.

• Tak potvrdene dátum 8.8.2015.Svadba sa bude konať na orave.Ja som slovenka ale žijem v zahraničí a môj priatel je cudzinec tak ešte neviem ako to všetko zorganizujem.

• @gulocka7888   Tak teraz môžu začať prípravy v plnom prúde.

• my mame tiež 8.8.2015 🙂 žijeme v zahraničí,dúfam že to všetko vybavíme na dialku 😐

• @zuzi163   a kde chcete mat svadbu?

• @zuzi163   istotne ano tiež to tak robím ale samozrejme pomaha rodinka.Tak ja už aj dj ktorý hovorí aj nemecky mám takže pomaličky sa posúvam dalej.

• Aj ja mám 8.8.2015, zatiaľ sme boli na fare, máme zajednanú sálu a kameramana. Doma som si spravila návrh oznámenia a začínam pozerať šaty na aliexpress

• ahojte, my máme tiež termín 8.8.2015 , už máme zajednanú hudbu, fotografa aj sálu. Pozeráme si už dekorácie aj oznámenia kedže od jari ideme prerábať domček tak by sme chceli čo najviac stihnúť teraz.

• Ahojte 🙂 aj mne sa tento dátum páči,ale bojím sa, že bude riadny hic. Vám to nebude vadiť ? 😉

• Sponzor fóra
  • Ahojte 🙂 my budeme mat v Trenčíne 🙂

• @niky21   ahojte, teplo je vždy lepšie ako keby malo pršať. Keď to porovnám s minulým rokom, tak ani moc teplo nebolo. Ale veľmi sa teším a neverím tomu ako ten čas letí.

• Ahojte, aj my ideme mať 8.8. pri Liptovskom Mikuláši 🙂

• Ahojte slečny (zatiaľ) 😉 tak aj ja sem už patrím, zatiaľ len začínam s prípravami... teším sa a už bláznim zo všetkého, ale to asi preto, že zrazu sa snažím všetko nájsť, vyhľadať, kúpiť naraz 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Celá SR..
    Svadobné foto - video
    Rodinné foto - video
    Letecké foto-video DRONOM
    Book,glamour
    Fotoatelier
    SVADOBNÉ OZNÁMENIA, KTORÉ INDE NENÁJDETE. SKUTOČNE ORIGINÁLNE A KRÁSNE KÚSKY NA VAŠU SVADBIČKU. VITAJTE U MŇA.
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov