Svadby leta 2008 zo Spišskej Novej Vsi a okolia

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
otvaram novu temu svadby tochto leta tak možete pisat ako finišujete a kde to máte radte aby sme nanič nezabudli tiež by ma zaujimalo baby ktore sa vydavate v kostole beriete si kabatik alebo niečo na prehodenie cez plecia naš pan farar si to vyžaduje ale ja nechcem asi ho odignorujem čo ma nezosobaši ak pridem len tak ved oblečena budem nie ??????? :-)
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
ahojte tak to som natom ešte dost dobre lebo mi sme obaja v UK a nauky mame až 2 tyžne pred sobášom a moj milovani nemá birmovku ale nenamietal a ani by som mu neradila ja som veriaca a viedli ma k tomu odmala a sobaš na radnici si neviem ani predstavit ale metody farárov za poslednu dobu sa mi dost nepáčia :-( zmrzlinka : vyzdobu by si mohla skusit v kvetinárstve v smižanoch zistim ako sa to tam vola ja mám tiež odtial a bus mi máme od jedneho pána čo pracuje odnás s dediny ako šofér ale popytam sa ešte ?
Odpovedať
Admin neda sa opravit ta gram. chyba v nadpise - TOHTO leta
Odpovedať
?
Odpovedať
emily... nevadi... sak sme spisacky, ta ne?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, aj ked mame svadbu naplanovanu az na bud. rok maj 2009, ale podla toho, co tu citam, kedze mam trvaly pobyt v Bratislave a vydavat sa chcem v Levoci, aby som uz pomaly zacala papiere zbierat ... to nehovorim o krste v Letanovciach, prijimani a birmovke v Smižanoch ... Simasi mohla by si to pre mňa zrekapitulovať, čo musí úbohý človek vybaviť a podstúpiť, aby ho oddali v kostole, kde si vyberie??? normálne chytám šoky ...
Odpovedať
No Mirka ked chces aj krst, tak to by si uz mala na tom pracovat, ja viem tak, ze na krst sa pripravuju 2 roky :-| A ked chces v inom kostole, nez pod ktory patris, tak to tiez treba vybavit
Odpovedať
Ahojte kočky. Čo sa týka "zahalenia" v kostole, tak ja som sa doteraz tiež na tým nezamýšľala, ale asi sa zariadim podľa počasia. Keď bude horúco, určite si na seba nebudem dávať nič. Náuky sme absolvovali tri, ešte bude možno jedna plus (a to sa podržte, lebo toto asi nebude mať nikto), farár sa sám pozval na návštevu k nám - že toto bude posledná náuka, doma u nevesty. Má prísť aj môj nastávajúci a samozrejme rodičia aby boli doma :-| :-| No mamka je z toho "nadšená" :-D :-D :-D . Kočky píšte, čo máte nové, ako ste pokročili s prípravami. My sme včera kúpili košeľu drahému,sviečky na stoly, bola som na skúške účesu a make-upu. Pomaly to ide, ale ešte toho potrebujeme. ;-)
Odpovedať
Mrka máte rovnaké obrúčky ako my, aj ja mám tri kamienky a drahý jeden. :-)
Odpovedať
ahoj zuzu1111 ak sa smiem spýtať, kde si bola na skúšku make-upu?? :-) v Spišskej? a napíšeš mi pri akej vizážistke? lebo neviem ku komu pôjdem ja :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzu to je nejaka novinka nauka doma? tak mi už finišujeme buduci tyžden ide mamina nahlasit počet ludi a objednat menu no ked dorazim domov ja tak si pojdem dohodnut aspon vyzdobu a doladit to, nechcem totiž na stôl sviečky ale kupila som si kamienky tak trocha vlastnej vyroby :-) tak dufam že to bude ok no a potom nas už čaka len pečenie lebo sme sa s maminou rozhodli piect doma ale bude sranda a ja sa nato hrozne tešim mnam možno aj niečo priberiem aj by sa hodilo inak sa v tých šatach stratím :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to ja a budúci manžel sme absolvovali náuku úplne v pohode, pri Slovenskom farárovi, ktorý posobí v Plzni už pár rokov (viď album príprav), každú nedeľu po Slovenskej omši a bolo to úplne pohodovým a veselým štýlom - skor formou poučení a rád do života, ako preberaním katechizmu. Bolo to oveľa poučnejšie a zaujímavejšie... Sa nám to kráti, už len mesiac a tri dni... 11.7. už by som mala byť v SNV, sa teším na poslednú skúšku šiat a mám obavy z mojich stresov, ktorými budem zaťažovať mojich najbližších... Ale veľmi sa už teším, aj keď potom ten hlavný deň prejde véééľmi rýchlo... Dolaďujeme posledné detaily s našimi, ešteže existuje skype, boila by som skrachovala na telefóne...
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, neviete mi poradiť starejšieho-profesionála, ktorý chodí po svadbách a stará sa o zábavu - tak do tých 2000,-sk za noc ak by bral...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
a unas ako na vychode je tiež taky zvyk ja som myslela že to len západ má :-| ja viem o jednej skupinke s jamnika chodia a robia zabavu odčepuju a vše kolem ale my starejšieho nebudeme mat :-)
Odpovedať
a kto z Jamníka? :-) ako sa volajú?
Odpovedať
Profilova fotka
neviem ako sa vola ta skupinka ludi ale sesternicina švagrina v tom subore je aktivistkou a kedže sa ma pytali že či ich nebudem chciet na odčepenie tak viem že take veci robia ale ak maš zaujem možem sa popytat mamini
Odpovedať
skús sa spýtať, aj koľko berú, my sme chceli len neviem či nám to ešte výjde, pretože moja budúca svokra začína vymýšľať ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ivankaja poslala som ti to na poštu tak uvidíš
Odpovedať
Ďakujem antoniab už som to čítala, odpísala som ti
Odpovedať
ahoj Ivankaja. Ked ma zabijes tu temu neviem najst preto som spravila novu a ta je bloknuta tak sa to asi nedozviem... :-S :-(
Odpovedať
Profilova fotka
babenky neviete kde v snv predlžuju vlásky a či su dobrí ?
Odpovedať
Ivankaja - ja mám kaderníčku a vizážistku v jednom, ale nepoteším ťa. Tá pani je z Margecian a salón ma v Košiciach. Na skúšku som bola v Košiciach a vo svadobný deň príde ona ku mne domov. Takže je to super, že nemusím nikam chodiť. Ale ešte niekedy v januári som rozmýšlala nad kozmetičkou v salóne pri reštaurácii Na Korze a tá mi vravela, že nie je problém make-up aj vyskúšať dopredu, ale že nevesty to väčšinou nerobia. No ja som chcela. Veď kedy inokedy by som mala vyzerať tak super, ako vo svadobný deň :-D , takže som to chcela vidieť dopredu. Antoniab- v snv neviem, ale v Krompachoch (ak poznáš) to začala robiť jedna kaderníčka. No neviem, či je dobrá. Môžem ti dať kontakt ak chceš
Odpovedať
Profilova fotka
zuzu krompachy nepoznam ale už mi braško zistuje v snv tak dufam že to bude ok ale dakujem pojdem ešte na skušku tak uvidim ako sa ešte rozhodnem inak ako? mne sa to už kráti tak začinam kontrolovat či je všetko zabezpečene trocha hostia vymyšlaju idu nevedia či idu no proste občas chaos ale je to moj den tak ja idem to by bolo keby som neprišla :-D dufam len že bude pekne počasie aspon kým sa pojde do kostola
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?