Termín svadby 28.7.2012

Zobraz úvodný príspevok
Aj ked my mame svadbu o den skor, rada by som sa podelila o tuto radost, kto ma v tento den svadbu, co vsetko uz mate a co este zhanate? :-)
Odpovedať
1
2
@martinachromcakova my ich uz mame doma, resp. na poste.. dnes dorazili.. konecne.. :-) a po zlave 15% nas vysli 95€.. ale nech ta to nemyli,lebo my mame titanove.. chceli sme titan alebo wolfram.. to bola podmienka..
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@katmi aha,no my chceme zlate.predstavu ake by mali byt mame uz ju len uskutocnit. :-D
Odpovedať
@martinachromcakova tak drzim palce :-) nase su uz domaaaa :-)
Odpovedať
@martinachromcakova Matka, staci, ked zajdes do zlatnictva s obrazokom Tvojich "vysnivanych" a pokial je "dobre" zlatnictvo, nema problem urobit aj na zakazku. My sme si tak dali, mali sme "podmienku", ze ich chceme do 500 €, tak take vyrobili.... (mame z bieleho zlata s jednym briliantom). Keby sme chceli lacnejsie, tak napr. budu tensie, uzsie, prip. ak chces briliant, tak daju mensi a pod... teda, aby sa do sumy zmestili.. A firma, ktora tento "model" vyraba, ktory sa nam pacil..ho predavala v predajni za 680 zo zirkonom... tak nieje o com... Nakoniec nas vysli na 470€..
Odpovedať
Profilova fotka
@ewka18 Tak to je super, že vlastnoručne :) určite budu pekne ;-) S tými oznámeniami máš pravdu....Ale zase pokiaľ sa jedná o malú svadbu, tak myslím, že stačí aj mesiac pred svadbou. My budeme mať len 10-12 ľudí, tak sme sa dohodli, že oznámenia budeme posielať len nejaky ten mesiac pred svadbou.
Odpovedať
caute kocky aj my mame svadbu 28.7.2012 a som rada ze som nasla tuto stranku,lebo je len februar a uz mam take vselijake myslienky,aby som mala vsetko tak ako ma si predstavujem.Tak dufam,ze mi to vsetko dobre dopadne :-)
Odpovedať
@mirfusa ahoj :) a mas uz daco pokupene? ci este len zacinate?
Odpovedať
Profilova fotka
@martinachromcakova ahoj aj my by sme chceli zlate,, predstavu mame nejaku,, tiez nechcem za ne vysolit majlant.. objednavate cez internet?
Odpovedať
Profilova fotka
@ewka18 obe za taku sumu?? to je super nedas kontakt na zlatnictvo?? :c))) diky
Odpovedať
@lucique28 Ahoj, ano, cena bola za obe obrucky (biele zlato, ja mam 1 briliant + gravirovanie). Neviem, odkial si, ale je to v ZA, poslem do IP :)
Odpovedať
Profilova fotka
neviem ale mozno ze budu mat predajnu aj tu v Ba ak mi das kontakt sa potesim dik ...
Odpovedať
Článok sa načítava...
@ewka18 Hej hej,ja si myslim ze take ako chceme my maju skoro vsade aj co sme sa divali.a ja praveze kamienok nechcem pretoze sa bojim ze by casom vypadol,staci ze moj snubny prsten ma stve.lebo ked mi ho snubenec dal tak sme ho boli dat zmensit lebo mi bol velky a potom sa mi v tom mieste roztrhol a na nom je jeden velky kamen a okolo z kazdej strany su malicke a teraz mi zase jeden malicky vypadol a tak ma to rozculuje ale je strasne krasny ten prsten.Chceme ist kuknut buduci mesiac na obrucky tak som zvedava aku cenu nam povedia :-D
Odpovedať
@lucique28 nie nie nebude ich objednavat cez net radsej si ich vyskusat lebo na obrazku mozu vyzerat pekne a na prste nie.Pojdeme to omrknut. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Aj my mame28. :) . Uz mame salu,dj,fotografku,subor,kapelu,obrucky sa vyrabju,saty zarezervovane,topanky kupene,cukraren vybrata...ale je toho dost...
Odpovedať
Ja mam vtedy narodky...a to uz budem tyzden ze pani:) takze ja budem vtedy asi na zahrade grilovat:)
Odpovedať
Profilova fotka
už začínam byť nervózna, možno je to skoro, ale škola opäť začína, diplomovku treba písať a ked pozerám že do svadby zostáva 158,... nech sa to spomalí aspoň trošičku :-)
Odpovedať
ahojte, aj mam termin 28.7.2012.povodne sme mali mat v septembri, len z rodinnych dovodov sme museli prehodit..a uz zacinam stresovat, sice hlavne veci uz su zajednana: sala, kapela, kameraman, fotograf, saty, obrucky sa vyrabaju.. potrebujem topanky kupit- budete mat topanky ci sandalky? popolnocne si vybrat vyzdobu doriesit a tak.. ozaj, aj farara navstivit :) ...treba aj na matrike nieco?
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?