Termín svadby v máji 2014

11. apr 2014570

Nájdu sa žienky s približne rovnakým termínom svadby? Ostáva trištvrte roka, už niečo riešite či je ešte čas? 🙂

• Ahoj.. Jasné, že nájdu 🙂 Veru už čo, to máme vybavené.. a čo ty?

• @natalussa   ja vôbec nič...akurát šaty mám vo vyhliadke, aj to nemám zálohu za ne zloženú 🙂

• My sme v začiatkoch ale čas ubúda a ja začínam mať pocit, že nebudem stíhať, máme sálu, hudbu a kameramana 🙂 možno taký úplný základ

• Sponzor fóra
  • @sjuz13  tak to si z vás žienky musím brať poríklad....myslím, že sa v auguste pôjdem poinformovať minimálne o cenách

• ahojky, my budeme mat v maji, zatial nemame presny termin, zatial sa obzerame po priestoroch pre sobas, hostinu a ubytovanie hosti. chceme nieco pekne, napriklad kastiel, a tie su rychlo obsadene. preto si toto chcem zajednat co najskor. potom fotografa a hudbu, aby mi tych dobrych tiez niekto nevyfukoôl 🙂 a na ostatne je potom dost casu aj na buduci rok .

• ahojte baby...aj my planujeme svadbu niekedy maj alebo zaciatok juna...zatial este nevybavujeme nic..len pozeram vyzdoby co by sa mi pacilo a zhanam krajcirku ktora by mi usila saty 🙂

• Tak aj my sme májoví. Máme sálu, kameramana, fotografa, kapelu... Ja už mám aj vizážistku a kaderníčku v jednej osobe dohodnutú. A pomaly pracujem na výzdobe, kedže si toho budem veľa robiť sama (len tak po večeroch po práci). A samozrejme, ako asi každá z nás, pokukávam už po šatách... 🙂

• Ahoj, no my mame v aprili a mame zajednane : saty pre nevestu, fotografa,sofera , zajednane pecenie kolacikov a uz zhanam vecicky na vyzdobu...vcera sme zrusili salu, kde sme chceli velmisvadbu, pretoze majitelia maju zvlastne obchodne praktiky ....takze ideme hladat na novo a tym padom musim menit aj hudobnu skupinu, ktoru som uz mala zajednanu ...ale kedze to vsetko zhanam v predstihu, este stale ma to nerozhodilo...i kedmijesmutno ztoho, ze nasvete su ,, vychcalkovia,, ktori chcu kalymi praktikami zarobit viac penazi a to podnikaju v objekte, ktor ibol postaveny z U fondov ...

• My máme termín v Apríli a máme miesto, šaty, výzdobu, fotografa, DJ, cukráren, kaderníka a vizážistku 🙂
    @mystisch  kde ste mali zajednanu salu...ak by som mohla s niecim poradit, tak kludne daj vediet...my sme presli asi 15 miest v BA a okolí kým sme zakotvili v hradnej bráne😛 a odložila som si aj cenové ponuky co mi poposielali...tak keby nieco, rada preposlem 😛

• @petka2011  si pokladik najvacsi...my sme chceli spark v malackach...zial uz sme sa zobudili s krasneho sna, rozmyslali sme aj my nad hradnou branou,alebo nejaky kastielik, niekde kde je priroda....tak ak nieco mas, bolo by to super perfektne 😃 teraz musim vsetko na novo hladat 😃 ale casu dost, ziadne stresy 😃

• @mystisch  fuha...fakt to tam krasne vyzeralo v tych malackach...je toho skoda že si takto odohnali klientelu..skusala si kastiel Mierovo? Nádherne, bolo to pre nás cislo 1 ale trosku malicke kedze mame az 80 hosti... aj restauracia Hrad je super..vysoke klenby a stlpy...no proste nadhera...ale trosku nepraktické- nedá sa tam parkovat a svadobcania musia prist presporacikom hore na hrad. Aj Hradnu bránu mozem len odporucit🙂 nenasli sme tam jedinu chybicku..tak uz je nasa, zarezervovana na 5.4🙂

• @petka2011  idem to tam kuk 😃 dakujem ti velmi krasne 😃 je super, ze mame tak podobne datumy 😃 mozeme kecat co uz mame co nie, ak budeme mat nejaky problem...mozeme kecnut...pomoct...napady su vzdy na nezaplatenie a cim viac hlav tym viac rozumu 😃vdaka

• super, tešim sa🙂 nasla som komplet ponuku z castelu mierovo v pc...tak ak by sa ti to zapacilo z fotiek..napis a hodim ti to do emailu 😛 a zelam vela stastia pri vybere saly

• dnes som sa do toho pustila..spravila som si zoznam čo potrebujem k takej svadbe a v auguste by som chcela zajednať kňaza, sálu, šaty a DJa...my termín máme presne stanovený, tak dúfam, že ho nebudeme musieť meniť kvôli tomu, že niečo bude už rezervované

• cauko,my mame v maji 2014 a uz mame kameramana,fotograha a DJ......ako sa sem dostanem,ked si chcem napr.ulozit cely album niektorej nevesty z priprav.......diky

• Sponzor fóra
  • uuuha, zacinam byt znepokojena! vy uz tolko toho mate??? ja mam salu a s ostatnym akosi mame este cas 😛

• ahojte, netreba mat ziadne stresy, my este nemame vybavene nic 😃 ale to len preto, lebo sme boli na pol roka v zahranici, a vraciame sa az v auguste, tak potom pobehame matriku, salu a tak..

• no baby tak vy uz toho mate poniektore dost 🙂))...my chceme svadbu pod holym nebom, tak uz teraz sa toho obavam....

• @akitas  nemusíš byť znepokojená...ja nemám vôbec nič 🙂 stanovila som si že aspoň tie zákl. veci zarezervujeme v auguste

• ahojte, my by sme tiez chceli v maji 2014. Co sa priprav tyka, tak nemame absolutne nic a ani to neriesime takto dopredu. tak nemusis vobec byt v stese, ved casu je dooost 😉

• my máme dohodnutý termín na 31.5.2014, vtedy má priateľ narodeniny 🙂 a ešte nemáme nič vybavené, robím si len taký menší-väčší prieskum, inšpirujem sa, čítam fóra, diskusie a snívam 🙂)

• ahojte my mame svadbu 26.4.2014 a mame saty, salu, kostol a starejsieho a dj v jednom. A to je zatial vsetko

• ahojte. My mame termin 24. maja a mame zajednanu salu,ale tiez sa mi zda ze nemam este nic,No musim sa trochu rozhybat 🙂 🙂 🙂

• Ahojte, akurat sme sa s partnerom dohodli na maji a vybavovacky nas este len cakaju, asi to bude narocnejsie casovo, ale nic nieje nemozne 😃 😃 😃

• ...aj my mame v maji a nemame vobec nic 🙂 ...svadba vo zvolene a vy?

• ahojte aj my sme chceli svadbu v maji a uz sme vobec nedostali volny termin v restike kde chceme 😃

• @mystisch  A kde ste zrušili sálu ak sa smiem opýtať ?

• @mystisch  aha už viem 🙂

• ahojte, tak my by sme chceli mat svadbu 2.5., ale kedze este nemaju na matrike kalendar svadobnych dni na buduci rok, nevedia nam povedat, ci nas na 100% niekto odda (v piatok, ked je predtym sviatok). nic nie je iste a nechceme prist o zalohy a pod, takze nic nemame zarezervovane, len predbezne dohodnutu salu, fotografku, a ja si hladam nejake inspiracie, typ siat a pod.

• Baby normalne ma chyta panika ked citam co uz niektore mate a my neriesime nic 😛

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Jan Ducko
    Žilina
    https://www.instagram.com/ducko_foto_jano/

Bude mi potešením zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    SVADOBNÉ OZNÁMENIA, KTORÉ INDE NENÁJDETE. SKUTOČNE ORIGINÁLNE A KRÁSNE KÚSKY NA VAŠU SVADBIČKU. VITAJTE U MŇA.
    Svet Vanilkového kaktusu - oznamká jedinečné a kreatívne, tak ako Vy 🙂
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov